Свеж
Багиланое Жените Мини Фустан Елегантен Без Ракави Висок Врат Солидна Лето Повик Датира А-Линија Фустан

Багиланое Жените Мини Фустан Елегантен Без Ракави Висок Врат Солидна Лето Повик Датира А-Линија Фустан

Присуството: Во магацинот
DEN 287.52

Жените Мини Фустан, Елегантен Без Ракави Висок Врат Солидна Лето Повик Датира А-Линија Фустан. Основен мини фустан, одличен за усогласување со станови, единечни чевли, сандали. Дише и не проѕирно. Можете да останете пријатни цело време. Големина Шема. Големина (см). St Length : t88tt Bust : t92ttwast : t66. Мt Length : t90tt Bust : t96ttwast : t70. Lt Length : t90tt Bust : t102tпресврт : t76. XLt Length : t92tt Bust : t108tпресврт : t82. Големина(инч). St Length : t34. 65 t Bust : t36. 22 пресврт : t25. 98 . Мдолжина : т35, 43 тбуст : т37, 80 пресврт : т27, 56 . Lt Length : t35. 43 t Bust : t40. 16 пресврт : t29. 92 . XLt Length : t36. 22 t Bust : t42. 52 пресврт : t32. 28 . Спецификација. Име на предметот : женски фустан. Боја : розова, жолта, кајсија, црна. Материјал : полиестер. Ракав : без ракави. Јака : висок врат. Шема : цврста боја. Големина : С, М, Л, ХЛ. Содржина На Пакетот. 1пц х фустан. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : женскиот мини фустан е изработен од врвна полиестерска ткаенина, пријателска за кожата, мека и удобна за носење. Карактеристики : Летен мини фустан, без ракави, висок врат, едноставна цврста боја никогаш не излегувајте од мода, фустанот во а-линија ве прави да станете шармантни и елегантни. Изборна Големина : достапни се 4 големини : S, M, L, XL, погодни за повеќето жени носат, изберете ја вистинската големина и ќе изгледате попривлечно и стилски. Погоден За Многу Прилики : овој фустан е совршен за носење во секојдневни, дневни, состаноци, улица, одмор, забава и други прилики. Пакет И Нега : 1 парче женски мини фустан. Машина за перење, висат за да се исушат, ве молиме не избелувајте го фустанот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Секојдневен Кружен Врат Со Долги Ракави Со Џеб Божиќен Печатен Фустанкарактеристики : 1.Фустан с�

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женст : жени мини фустан, обични кратки фустани, пролетен фустан од есен,

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : ТАГОЛД Женски Пролет И Лето Круг Вра

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Женски Плетен Фустан, Мини Фустан Без Ракави Надвор Од рамото Летен Фустан Улична Облека За Секојдневна

Шармантен и сладок овој разгорен плус големина мини фустан за жени е лето што мора да го има! Одликувајќ�

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД РОНИ НИКОЛ и откријте ги сите стилски парчиња што имаат

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Чекор во сонцето и заслепување Не се чини дека фустанот за застој на границите не е одличен избор за ден

Оваа предсопственост на Thredup е нежно користена и во добра состојба Нежно користено Мало носење на ткаен�

Должина на фустанот : Кратко Должина на ракавот : без ракави Тип на ракав : Необичен ракав Деколте : врато�

Класично стилизирано, со сонувано мекото чувство, мини фустан за врзани ракави за слободно склопување в

Големина : С Биста : 101см / 39.76" Рамо : 37см / 14.57 "Ракав : 30см / 11.81 " Должина : 87см / 34.25" Големина : М Биста : 106см / 41.

Дами Мода Секојдневен Секси Едно Рамо Печатење Средината На Половината Печатени Возбуда Ракав АЛинија

Спецификација Тип на ткаенина : женски фустан Стил : партија, секојдневно Пол : женски...

Овој фустан го прави сето тоа Без напор стилски со лесен, став за инаииодење, времето и фустанот без рака

Овој дамски палто со долги ракави е изработен од висококвалитетна сомотска ткаенина за удобно чувство �

Scroll