Свеж
Лилил Женска Вечерна Забава Клубска Облека Ладно Рамо Рефлектирано Кадифено Миди Фустан

Лилил Женска Вечерна Забава Клубска Облека Ладно Рамо Рефлектирано Кадифено Миди Фустан

Присуството: Во магацинот
DEN 2.33

Карактеристики На Производот : . Должина На Фустан : Должина На Коленото. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип На Ракав : Ладен Ракав За Рамо. Деколте : V-Вратот. Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Кадифе. Модел : Цврст. Стил : Бодикон. Затворање : Пуловер. Повод : Свадба. Акценти : Плисирани. Сезона : Цела Сезона. Тип На Ремен : Шпагети. Оддел : Жени. Половината : империја. Тип На Големина : Редовно. Стил На Јака : V-Вратот. Тема : Секси. Одговара : Тенок. Карактеристики : Неправилен Раб Без Грб. Ладно Рамо. Бодикон Тенок Одговара. Мини Кратка Должина. Формална & Партија.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО ☛Vsssj STORE STORE QUSSJ Е фокусиран на продавница за женска обл

Оваа ткаенина за Мини Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и проле

Women'sенски Ruffle v вратот на вратот вратоврска 3 / 4 ракав цветна алинија мини фустани за цветање шарм овој фи

Женски Летен Печатење Мини Фустан Без Ракави Прилагодлив Шпагети Ремен Атлетски Краток Фустан Со Џебов

Тренд предупредување : Вашиот омилен фустан на Babydoll за сите времиња е назад и подобар од кога било! Овој �

Женски Секојдневен Кружен Врат Со Долги Ракави Со Џеб Божиќен Печатен Фустанкарактеристики : 1.Фустан с�

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Пред да нарачате, проверете ја табелата со големина, обезбедете соодветно вклопување Стилот на фустани

Оваа предсопственост на Thredup е нежно користена и во добра состојба Нежно користено Мало носење на ткаен�

Големина : ХС Биста : 8898см / 34,6538,58" Должина : 82см / 32,28"Големина : С Биста : 92102см / 36,223,94" Должина : 86см / 33,86"Голе

UDAXB Обични Фустани За Жени VВратот Краток Ракав Печатени Лабава Сонцето Фустан Партија Фустани 2 XL...

❀ За Пратката : Стандардната Испорака обично трае 715 дена за да се испорача ❀ Прашање : Дали ќе избледи п

Класичните Детали Опремени Со Сечење Ја Ласкаат Вашата Силуета.Ако Барате Совршени Подароци / Подароц�

Женски Летен Секојдневен Мини Фустан Чипка Цвет / Еднобоен Фустан Од Ками Без Ракави Без Ракави Без Грб �

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 7187см / 27,9534,25" Половината : 6371см / 24,8027,95" Должина : 62см / 24,

Женски Тркалезен Врат Секојдневен Возбудлив Краток РакавТрим Летни Мини Фустани детали за Производот �

Едноставен фустан што го краде шоуто и ќе ве задржи да се враќате повеќе Сјајниот мини фустан на Слободн

КСЦИККД Фустани За Жени Женски Екипаж Вратот Долг Ракав Цврст Мини Фустани Кратко Лето Мини Хемиза Ве м

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Рамо : 39см / 15.35 "Должина : 83см / 32.68" Големина : М Биста : 95см / 37.40" Рамо : 40см / 15.75 "�

Жените Мини Фустан, Елегантен Без Ракави Висок Врат Солидна Лето Повик Датира АЛинија Фустан...

ПОВОД : Женски Фустани Погодни За Запознавање, Свадба, Бритдеј, Коктел, Забава, Клуб, Вечера, Плажа, Одмор,

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Против Вратот Мини Фустан, Фустан Со Маица Со Кратки Ракави, Секојдневн�

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женски мандат : жени мини фустан, обични кратки фустани, пролетен фустан,

Големина : С Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 34 Биста : 96см / 37.80" Половината : 5090см

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Краток Фустан, Секојдневни Мини Фустани, Пролетен Е�

Scroll