Свеж
Женски Летни Фустани, Женски Пролетен И Летен Тркалезен Врат Без Ракави Со Светки Фустан Со Реси Забава Банкет Танц Фустан Мини Фустан

Женски Летни Фустани, Женски Пролетен И Летен Тркалезен Врат Без Ракави Со Светки Фустан Со Реси Забава Банкет Танц Фустан Мини

Присуството: Во магацинот
DEN 335.84

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : ТАГОЛД. Женски Пролет И Лето Круг Вратот Без Ракави Секвенца Топка Ресел Фустан Партија Банкет Танц Фустан Мини Фустанкарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Многу елегантен за носење. 4.Одлично За Забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.It изработена е од висококвалитетни материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење.Пол : Женски Материјал : Полиестерокција : Разноврсен секојдневен стил : Сексил должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женски Фустан Таголд Жени 2023 Летни Фустани, Женски Пролетен И Летен Тркалезен Врат Без Ракави Фустан Со Школка За Фустан За Забава Банкет Танц Фустан мини Фустан. Женски Макси Фустан Без Ракави; Макси Фустан Со Долг Фустан; Фустан Со Резервоар за Жени. Повод : одмор, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, одмор, забава. Погоден за пролет, лето и есенско носење. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Женски Фустан Со Кратки Ракави; Секојдневен Фустан со Џебови; Женски Сарафан; Летни Фустани за Жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Класично стилизирано, со сонувано мекото чувство, мини фустан за врзани ракави за слободно склопување в

Големина : С Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 34 Биста : 96см / 37.80" Половината : 5090см

Женски Тркалезен Врат Секојдневен Возбудлив Краток РакавТрим Летни Мини Фустани детали за Производот �

Фустани За Жени 2022 Женски Летен Фустан Надуен Ракав Од Рамо Мини Фустани Женски Фустани Летен Пол : Женс�

Овој дамски палто со долги ракави е изработен од висококвалитетна сомотска ткаенина за удобно чувство �

Жените Мини Фустан, Елегантен Без Ракави Висок Врат Солидна Лето Повик Датира АЛинија Фустан Основен ми

Дами Мода Секојдневен Секси Едно Рамо Печатење Средината На Половината Печатени Возбуда Ракав АЛинија

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Сезона : Есенски Зимски Материјал : 95

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женст : жени мини фустан, обични кратки фустани, пролетен фустан од есен,

Овој фустан го прави сето тоа Без напор стилски со лесен, став за инаииодење, времето и фустанот без рака

Scroll