Свеж
Купувачи Послужавник За Челик Врвот Алатка Кутија

Купувачи Послужавник За Челик Врвот Алатка Кутија

Присуството: Во магацинот
DEN 3359.84

Ефикасно го удвојува капацитетот на кутијата"отпечаток" за дополнителен простор за пократки/помали предмети челична конструкција со тежок мерач за максимална отпорност на корозија лесно инсталирана на двата или на двата отвори на Купувачите 72 " кутија со алатки на горниот дел Фиоката За Купувачи За Челичната Кутија Со Алатки Е одличен начин да додадете дополнително ниво на организација во вашата постоечка колекција на алатки. Инсталирајте ја оваа фиока во Вашата Челична Горна Кутија за да складирате помали предмети на различно ниво и да спречите се да се измеша на дното на кутијата. Ве молиме имајте предвид дека 1 фиока услуги половина од кутијата со алатки. Нарачајте 2 фиоки за сервисирање на целата должина на вашата кутија со алатки. Изработен од издржлив нерѓосувачки челик, овој послужавник е обложен во прав по ваш избор на бои и е достапен во повеќе големини за да одговара на вашата специфична кутија со алатки. Не е потребно дупчење за инсталација, што го олеснува ставањето и вадењето. Нерѓосувачки челик обложен со 16 мерачи. Дупките се претходно дупчат за лесна инсталација. Едноставно за отстранување. Организирајте Ја Вашата Челична Кутија Со Алатки. Секојxc2 xa0tray ќе сервисира половина од кутијата со алатки. Нарачајте 2 фиоки за сервисирање на целата должина на кутијата со алатки. xc2 xa0.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Кога се дружите околу камперскиот оган со пријателите, потребна ви е едноставна, издржлива чаша за да го

Карактеристики : 1.Соодветна Димензија За Мало Семејство : Корпата За Сушење Садови е 19, 5х9х9, 5см; компакт�

Ла ЛИЛА Хавајски Обични Кошули Информации за големината Ве Молиме Да Ја Видите Сликата На Табелата Со Г

Портата За Прикажување Иновера до HDMI кабелот е совршена за деловни или домашни апликации кога сакате да

Машка Маица Краток Ракав Колорадоменс Краток Ракав Маица 5.3 мл. / yd2 (САД) 8.8 мл. / Лвд( КАЛИФОРНИЈА), 100% паму

Женски Градници Удобни Женски Чаши За Градник Со Врвки Долна Облека Прилагодливи Ремени Со Низок Крој Г

Машки 5 поени рамен агол ајкула кожа топла пролет антинепријатно возрасни еднобојни пливање Шорцеви Фу�

Женски Резервоари Обични Цврсти Повеќебојни Завиткани Завиткани Врвови Без Ракави За Жени 2023 Големина

1.Карактеристики : Џебни Панталони, Секојдневен, Цврст Панталон, Копче.2.Материјал : Полиестер.Изработени

Вежба За Семе, Ц1730 Вежба За Семе Измислена, Ц1701, Од Јетро Тул (16741741) Линија Гравирање Печатење на постер о�

• 270 GSM 75 D полиестер плете мека обвивка со DWR финиш• 8000mm / 3000g / m2 водоотпорен / дише hydrx_ laminate со руно внат

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Scroll