Свеж
За Samsung Galaxy Капак На Куќиштето НА Телефонот 5G, Стп Кожа Врежана Цвет Пеперутка Рака Рачен Зглоб Лента За Рамо Отпорен На Удари Флип Штанд Фолио Паричник Случај За Samsu

За Samsung Galaxy Капак На Куќиштето НА Телефонот 5G, Стп Кожа Врежана Цвет Пеперутка Рака Рачен Зглоб Лента За Рамо Отпорен

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Е. е. Само Компатибилност : е. е.? Само Компатибилен Со Samsung Galaxy A32 5 G 6,5 инчи(објавен 2021), НЕ Е КОМПАТИБИЛЕН за други уреди. Е-Маил : ? Отстранлив ремен за зглоб ви овозможува безбедно да го носите телефонот како торба со мини спојки со тоа што ќе го закачите околу зглобот или рамото. ? Држач за слотови за картички комбинирајте 3 слотови за картички и 1 џеб за готовина за лесен пристап до ВАШАТА лична карта или готовина. ? Издржлива синтетичка стп кожа надворешност + мека внатрешност на ТПУ заштитете го вашиот телефон со удобно чувство на рака и живописна шема. ? Практична положба на држачот за гледање филм или пишување и понудете пријатен агол за гледање и оставете ги рацете слободни. ? Целосен пристап до сите функции како Камери, Звучници, Порти и Копчиња. Expack Пакетот Вклучува : iv 1 x Покритие Случај За Галакси A32 5 G ? Доколку има некаков проблем со производот, слободно контактирајте не. Благодарам. ? Паричник случај За Samsung Galaxy A32 5 G (6,5 инчи). ? Краток ремен за рамо и ремен за Зглоб : Држете го паричникот во рака или носете како торба за чанта . ? Магнет Клип : реверзибилен клип безбедно го држи капакот отворен или затворен . ? Способност за кикстенд : предниот капак се преклопува во пригоден држач за удар . ? Практично Складирање : Чувајте ги вашите готовина и картички на едно место.

Детални спецификации

Додатоци на производи

ШАРМАНТНАТА ПРИВЛЕЧНОСТ НА СТАЈЛИНГОТ НА ВИКЕНДИЦАТА ЈА ИСПОЛНУВА ТРЕНДОВСКАТА ЗАВРШНИЦА ВО НАШИОТ ДН

Загрејте се во елегантен атлетски стил со Оваа Женска Голф Кошула со Долги Ракави од Бен Хоган Дизајнир�

Бела Кујна Пешкир Сет од 2 кој раса специфични други Куче Колекционерски Предмети уметнички дела Просла

Koss KPH5 е пренослив стереофон кој Обезбедува целосен Звук на Koss Обезбедувајќи одлични звучни перформанси

Сензор за температура На Течноста за Ладење На моторот Сензор За Температура На Течноста За Ладење На м�

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување За патнички автомобили и л�

Богатствата На каролина Bb8683cnl Божиќни Ирваси И Ленти Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3", разнобојна Керамичк

Опис на брендот : Стандард е водечко производство на целосна линија на производи поврзани со управување

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Северно Од Ханивел Примаир Плус саранекс Обложена хауба За Склопување На Тивек со лигавче со удобна пок

​​Тренерите на одг ќе бидат обвинети по битката со Овој Градежен Пачирису Отворете Ја Топката За Ѕирка

Овој главен цилиндар на сопирачките е прецизно дизајниран за да одговара на дизајнот, функцијата и перф

Моторот Течноста За Ладење Вода Излез Моторот Течноста За Ладење Вода Излез Дополнителни Карактеристи�

Овој медиум, кога ќе се измеша со маслена боја, ќе го забрза сушењето на маслените бои и ќе ја зацврсти ва

Scroll