Свеж
Женска Еднобојна Мека Обвиткана Возбудува Девет Четвртини Ракав Кардиган Врвот

Женска Еднобојна Мека Обвиткана Возбудува Девет Четвртини Ракав Кардиган Врвот

Присуството: Во магацинот
DEN 335.84

Женски Еднобојни Меки Обвиткани Возбудувања Од Девет Четвртини Ракави Кардиган Врвни Карактеристики : Секојдневна,Блуза Со Долги Ракави, В-Врат,Маица ,Женски Врвови Материјал : Четиринасочно истегнување, Изработено од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна. Стил : Оваа Маица Со Долги Ракави Е Многу Удобна,Може Да биде Одлична под јакни или сама, носена со потпетици или станови,токму онака како што сакате Повод : Запознавање,Секојдневен,Забава,Плажа, за работа,домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. ШТО добивате : 1пц Женска Маица. Големина Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Биста Ракав Должина М Медиум 6 10 36 Слободен 37см/14.57 "67см/26.38" Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : Слободен Ракав : 37см/14.57 "Должина : 67см/26.38" Технологија За Задржување На Топлина. Модерен Дизајн. Еластични Манжетни За Ракави.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Сезона : Лето Пол : Мажи Материјал : Памук Декорација : Печати / Копче / Џеб Должина На Блуза : Редовна...

За Lastesso Онлајн Мода : гардероба компанија од целиот свет ●ИСПОРАКА И ВРАЌАЊЕ ќе ја потврдиме пратката в

Женски Секојдневен Моден Ден На Вљубените Печатете Пуловер Со Долг Ракав ОВрат ве Молиме проверете Ја Т

Мажи Секојдневен Маица Краток Ракав Блуза И Панталони Во Собата Карактеристики : Машинско Перење...

Женска Мода Лабава Удобно Печатење Краток Ракав Краток Ракав Надвор Од Рамото Блузи / Кошуликарактери�

Меката ткаенина за дишење на женскиот врв со долги ракави е многу удобна за против вашата кожа.Мултиедн�

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Машка Поло Кошула, Кошула За Вратот На Ревер, Секојдневн

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 41см / 16,14" Ракав : 59см / 23,23" Должина : 85см / 33,46"Големина : М Биста : 115см / 45,28

гном кошула велигденски подарок жени велигденски подароци за жени кошница ноќта на вештерките мајка ко

Машки Цврсти Кратки Ракави Со Дупки Во Лето Мода Удобна Блуза Топфеатура : 1.Карактеристики : секојдневн�

Сезона : сите сезони пол : женски Материјал : Полиестер Должина : редовно Должина на ракавот : долг ракав...

Почитуван Клиент, добредојдовте во Лилгиј Се надевам дека ќе имате добар шопинг! Бренд : Лилгиј...

Женска Кошула Блуза Обични Лабави Кошули 3 / 4 Ракави Печатење Тркалезни Врвови На Вратот Врвови За Печат

Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големин

Женска Мода Ноќта на Вештерките Печати Лабава Секојдневна Дневна Долга Ракав Топвоменска мода ноќта на

03"Sleeve : 26cm / 10.09"Length : 74cm / 29 ●ИСПОРАКА И ВРАЌАЊЕ ќе ја потврдиме пратката во рок од 24 часа и ќе ја испорачаме

женски врвови 2023 комплети за вежбање за жени спортски облеки за жени боди за активна облека за жени врво

Scroll