Свеж
Апепал Женски Хенли Кошули Со Долги Ракави Копче За Вратот Надолу Опремени Врвови Пуловер Блуза Портокал 2XL

Апепал Женски Хенли Кошули Со Долги Ракави Копче За Вратот Надолу Опремени Врвови Пуловер Блуза Портокал 2XL

Присуството: Во магацинот
DEN 303.84

Меката ткаенина за дишење на женскиот врв со долги ракави е многу удобна за против вашата кожа.Мулти-еднобојна боја за избор, трендовски и елегантен.Женската хенли кошула со долг ракав лесно се комбинира со палто,фармерки, хеланки, шорцеви, слаби панталони и секси потпетици или чизми или пристоен изглед.Основен, Но Сепак Ласкав И Елегантен Стил. Опис : . Сезона : umn, Зима. . Пол : Жени,жени,Дами, Девојки. . Повод : Секојдневна,Семејна Забава,Одмор,Прослава итн. . Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. . Стил : Секојдневен,Моден,Секси,Трендовски. . Должина : Средна Должина. . Фит : Тенок, Лабав. . Дебелина : Лесен. . Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. . Што добивате : 1 Компјутер Жени Врвови. . Табелата Со Големини е како што следува : Големина : С Биста : 96см/37.80" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 63см/24.80" Должина : 70см/27.56" . Големина : М Биста : 102см/40.16" Рамо : 41.5 см/16.34 "Ракав : 64см/25.20 " Должина : 71см/27.95". Големина : L Биста : 108cm/42.52 "Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 65cm/25.59 "Должина : 72cm/28.35". Големина : XL Биста : 114cm/44.88 "Рамо : 44.5 cm/17.52" Ракав : 66cm/25.98 "Должина : 73cm/28.74". Големина : XXL Биста : 120cm/47.24 "Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 67cm/26.38 "Должина : 74cm/29.13". Големина : XXXL Биста : 126cm/49.61 "Рамо : 47.5 cm/18.70" Ракав : 68cm/26.77 "Должина : 75cm/29.53" Материјал : Лесна, ултра мека и руно ткаенина може да ве загрее цел ден, но останете ладни. Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Обичниот пуловер со долги ракави се чувствува мек и удобен и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Почитуван Клиент, добредојдовте во Лилгиј Се надевам дека ќе имате добар шопинг! Бренд : Лилгиј Лилгиј е

Questration plation 95% rayon+5% spandex, мека, удобна и еластична Qurzzy големина € средни / САД 810, Големи / САД 1214, XГолеми / СА

Женска Маица Половина Патент Тркалезен Врат Долг Ракав Печатење Неправилно Копче надолу Горни Каракте�

Женска Мода Ноќта на Вештерките Печати Лабава Секојдневна Дневна Долга Ракав Топвоменска мода ноќта на

Големина : S Биста : 94cm / 37.01" Рамо : 33cm / 12.99" Должина : 69cm / 27.17"Големина : M Биста : 98cm / 38.58" Рамо : 34cm / 13.39" Должина

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Женско Копче Надолу Мода Секојдневен Гроздобер Печатење Кошули Со Кратки Ракави блузаповеќе проверете

Машки Пролетен Лабав Костим За Трчање Пот Апсорбира Фитнес За Дишење Секојдневен Врв / Кошула Со Кружен

03"Sleeve : 26cm / 10.09"Length : 74cm / 29 ●ИСПОРАКА И ВРАЌАЊЕ ќе ја потврдиме пратката во рок од 24 часа и ќе ја испорачаме

Сезона : Лето Пол : Мажи Материјал : Памук Декорација : Печати / Копче / Џеб Должина На Блуза : Редовна...

Scroll