Свеж
Велими Мажи Летни Кошули Ревер Врвови На Вратот Маица Со Кратки Ракави Секојдневно Носење Блуза Сива Црвена 4XL

Велими Мажи Летни Кошули Ревер Врвови На Вратот Маица Со Кратки Ракави Секојдневно Носење Блуза Сива Црвена 4XL

Присуството: Во магацинот
DEN 2.00

Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Хавајска Маица, Блузи Со Кратки Ракави, Блуза Со Кратки Ракави, Мажи Со Копчиња Надолу Маици Тип На Шема : Цветен Принт, Лисја Отпечатени Боја : Бела, Сина, Црна, Жолта, Црвена Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XLMaterial : Полиестернеклин : Должина На Вратот На Ревер : Кратка Сезона На Ракави : пролет, Лето, Aut, Зимакарактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. 2. Дизајн : Мажи Маици Со Кратки Ракави, Летни Маици Со Пуловер. Бидете Ладни И Суви. Тоа Е Задолжителна Маица за Вашата Гардероба Во Лето!3. Карактеристика : Мажи Празнични Блузи На Плажа, Машка Маица За Вратот Со Ревер,Блузи Со Кратки Ракави, Машка Блуза Со Копче Со Кратки Ракави, Машка Летна Маича4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Теретана, Забава, Филмови, Плажа, Патување, Состанување, Работа.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Спортски Панталони, Панталони, Шорцеви Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Совети За Летна Маица : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Хавајска Кошула, Блузи Со Копчиња, Блуза Со Кратки Ракави, Секојдневна Маица, Летна Маица на Плажа. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневен Копче Надолу Хавајски Кошули За Мажи, Мала Тежина, Кратки Ракави, Вратот На Ревер, Копче Надолу Маичка, Хавајски Цветни Печати, Опуштено Одговара Летна Кошула. Повод-Машка Секојдневна Кошула Со Копчиња Погодна За сите Прилики и Сезони Како Одмор, Роденден, Плажа, Секојдневен, Неформален Бизнис, Работа, Одмор, Датум, Свадба и Патување. Натпревар - Оваа Маица Со Кратки Ракави Е Совршена За Комбинирање Со Јакни, Кардиган, Фармерки, Шорцеви, Секојдневни Спортски Панталони и Товарни Шорцеви Погодни За Пролет, Лето, Aut.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 122см / 48.03" Ракав : 55см / 21.65" Должина : 67см / 26.38" Големина :

✿Лето Scrub_Tops Жени Кои Работат Медицинска Сестра Униформа Маица Печатење Краток Ракав Плус Големина VВра

Големина на етикетата : М САД / ЕУ : С Азиска Големина : М Биста : 110см / 43,31" Рамо : 47см / 18,50" Ракав : 22см / 8,66" До�

Должина На Облека : Редовна Должина на ракавот : Краток ракав Тип на издание : Редовно Вклопување...

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Машка Поло Кошула, Кошула За Вратот На Ревер, Секојдневн

Женска Мода Лабава Удобно Печатење Краток Ракав Краток Ракав Надвор Од Рамото Блузи / Кошуликарактери�

женски врвови 2023 комплети за вежбање за жени спортски облеки за жени боди за активна облека за жени врво

Тип на шема : Цврст Стил : Одмор, Секојдневен Карактеристики : Основен стил деколте : Грчка Должина : должи

Попродажба За Оваа Облека : ако имате какви било проблеми при купување или користење на производот, ве м�

Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големин

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Машка Поло Кошула, Кошула За Вратот На Ревер, Секојдневни Блуз

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Машка Поло Кошула, Кошула За Вратот На Ревер, Секојдневни Блуз

`+ Се фокусираме на продажба на женски блузи, фустани, панталони и комбинезони + Нашата продавница ги про�

Scroll