Свеж
Денот На вљубените Љубов Модел Хавајски Кошула Мажи Лето Момчиња 3д Кошули за Деца Одмор Краток Ракав Плажа Блузи Маица Мажи Преголеми Блуза

Денот На вљубените Љубов Модел Хавајски Кошула Мажи Лето Момчиња 3д Кошули за Деца Одмор Краток Ракав Плажа Блузи Маица Мажи

Присуството: Во магацинот
DEN 591.84

Должина На Облека : Редовна. Должина на ракавот : Краток ракав. Тип на издание : Редовно Вклопување. Дебелина : Лесен. Активност : Одмор,Забава,Секојдневно. Стил : Секојдневен. Тема : Лето. 1.Материјал : Полиестер И Памук. 2. Обезбедени се многу бои, погодни за носење на сите возрасти. Добро за хавајска забава, совршено за еден ден на езерото или одмор покрај морето. 3. Машина За Перење / Рачно перење во вода под 30 степени/ не избелувајте/ниско железо доколку е потребно. 4. Тенок Фит/Долг Ракав/Цврст/Обичен Копче Надолу/еластична ткаенина перење 200 пати без деформација 1. Перење : Рачно перење, машинско перење. 2. Ве молиме разберете дека може да има разлики во бојата помеѓу вистинските предмети и слики поради разликите во резолуцијата на мобилниот телефон и условите за осветлување. 3. Облеката се протега и мерењето е рамно, овозможувајќи грешка од 1-3 см, благодарам.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Големина : С Биста : 98см / 38,58" Должина : 68см / 26,77" Рамо : 41см / 16,14" Големина : М Биста : 102см / 40,16" Должина : 70см / 2

Цодггу Клиренс Менс Летни Маици Остава Отпечаток Лабава Лежерна Хавајска Модна Блуза На Плажа Врвови Ј�

Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Хавајска Маица, Блузи Со Кратки Ракави, Блуза Со Кратки Ракави, Мажи Тип Н�

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Женски Обичен Моден Принт Со Кратки Ракави Лрегуларна Јака Ревер Удобен Врв За Пуловер функција :...

Обични Жени Облечени Градиент Печатење Редовни Жени Со Кружен Врат Долги Ракави Врвкарактеристики : 1.К�

Extazi : добредојдовте во нашата Продавница На Utazi!!! Explation loveубовта ќе ве тампонира против животните тешкот�

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табел�

Опис : Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Работат Маица, Блузи Со Долги Ракави, Мажи Блуза Со Долги Ракави, Ма�

02" должина : 71cm / 27.56" големина : XXXL Сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 биста : 108125 CM / 42.63" ДОЛЖИНА : 70см / 27.24" рак�

Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Хавајска Кошула, Блузи Со Кратки Ракави, Блуза Со Кратки Ракави, Мажи Со К�

Scroll