Свеж
Јунмички Машки Кошули Клиренс Машка Мода Обични Машки Цврсти Кратки Ракави Со Дупки Во Лето Мода Удобна Блуза Врвот

Јунмички Машки Кошули Клиренс Машка Мода Обични Машки Цврсти Кратки Ракави Со Дупки Во Лето Мода Удобна Блуза Врвот

Присуството: Во магацинот
DEN 183.20

Машки Цврсти Кратки Ракави Со Дупки Во Лето Мода Удобна Блуза Топфеатура : 1.Карактеристики : секојдневни врвови, модерен и модерен, избран дизајн за печатење, шармантен и убав ретро стил, тоа е вашиот најдобар избор за пролет иumn.2.Материјал : изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен, мек и удобен.3. Големина : сметаме дека големината е компатибилна со различни типови на тело, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за да ја изберете најсоодветната големина за обликот на вашето тело.4.Повод : Многу погоден за секојдневниот живот, пролет и aut, и внатре и надвор.5.Тип на печатење : 3Д Печатење - најновата технологија ЗА 3д дигитално печатење, хемиско чистење, рачно или машинско перење во ладна вода се прифатливи, можат да користат фен, без избледување, лупење или брчки, брзо сушење.информации за производот : Сезона : летен Пол : Машки Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : ретро секојдневна должина на ракавот : Кратка Должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандардно како да се мие : рачно миење во ладна вода, закачување или сушење што добивате : 1 компјутер машки блузи јунмички Машки Кошули Дозвола За Машка Мода Обични Машки Цврсти Кратки Ракави Со Дупки Во Лето мода удобна блуза врвот. ●Уникатен Дизајн●Класичен стил со многу простор за движење и вентилација за секојдневно носење - секојдневен или секојдневен. ●Појавување облека● : Совршено И разноврсно, лесно може да се совпадне со разни видови дно. ①Применливи Прилики : Канцеларија, Тренинг, Секојдневна Облека, На Отворено, Одмор на Плажа, Совршен со фармерки или панталони. ●Совршен Подарок●Класично Тенок Одговара! Овој врв е совршен за одмори, состаноци, одмори или како подарок за старец како момче, син или татко на годишнина или поголем ден. Овој класичен врв е најдобрата кошула за мажи, работа, канцеларија,. Quality Гаранција● Апсолутно обезбедување на квалитет, бесплатно враќање и размена поради проблеми со квалитетот во рок од 850 дена од приемот на производот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табел�

Опис : Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Работат Маица, Блузи Со Долги Ракави, Мажи Блуза Со Долги Ракави, Ма�

Женски Ретро Цветен Принт Еднократна Кошула Со Кратки Ракави Со Џебови Опис1.Материјал : Изработен од ви

Extazi : добредојдовте во нашата Продавница На Utazi!!! Explation loveубовта ќе ве тампонира против животните тешкот�

Меката ткаенина за дишење на женскиот врв со долги ракави е многу удобна за против вашата кожа.Мултиедн�

Должина На Облека : Редовна Должина на ракавот : Краток ракав Тип на издание : Редовно Вклопување Дебелин

Женски Секојдневен Моден Ден На Вљубените Печатете Пуловер Со Долг Ракав ОВрат ве Молиме проверете Ја Т

За Lastesso Онлајн Мода : гардероба компанија од целиот свет ●ИСПОРАКА И ВРАЌАЊЕ ќе ја потврдиме пратката в

`+ Се фокусираме на продажба на женски блузи, фустани, панталони и комбинезони + Нашата продавница ги про�

Женски Еднобојни Меки Обвиткани Возбудувања Од Девет Четвртини Ракави Кардиган Врвни Карактеристики :

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Машка Поло Кошула, Кошула За Вратот На Ревер, Секојдневни Блуз

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 41см / 16,14" Ракав : 59см / 23,23" Должина : 85см / 33,46"Големина : М Биста : 115см / 45,28

Мажи Секојдневен Маица Краток Ракав Блуза И Панталони Во Собата Карактеристики : Машинско Перење Машки

Машка Летна Плажа Мало Дрво Печатење Маица Блуза Краток Ракав О Врвови На Вратот Маица Карактеристики :

нашиот бренд кој се фокусира на жени, погоден за женски блузи,маици, јакна, палто ,renнајдобриот Пријател,

Scroll