Свеж
Санвиглор Мажи Летни Блузи Шарени Маици Раглан Ракави Маица Дише Блуза Плажа Пуловер Белата Е

Санвиглор Мажи Летни Блузи Шарени Маици Раглан Ракави Маица Дише Блуза Плажа Пуловер Белата Е

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Шарени Блузи, Маица На Вратот На Екипажот, Маица Со Кратки Ракави, Секојдневна Блуза, Тип На Летна Плажа Тип На Тептер : Печатени Во Риги, Раглан Ракав, Покер Печатен Дизајн : Ревер, Чипка Во Боја : Сива, Бела, Црвена, Сина, Крем, Кафеава(По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3xl Материјал : полиестер+Спандекснеклин : Ѓердан На Екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Карактеристики : 1.Материјал : 100% Полиестер. Мека и удобна за вашата кожа, костум за секојдневно носење или работа.2.Дизајн : Меки И удобни Маици Со кратки ракави Хенли, дизајн на вратот и три копчиња, меки на допир за удобно носење, се чувствуваат одлично во текот на целиот ден.3.Погодна Пригода : секојдневна, канцеларија, работа, датум, спорт, патување, улица итн. Доволно е јасен за работни денови и доволно удобен за викенди. Совршен подарок за семејства, пријатели Или момче Содржина на пакетот : 1 Х Машки Врвови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Машки Врвови Со Кратки Ракави, Маичка На Вратот На Екипажот, Секојдневна Маичка Блуза, Летна Маица На Плажа. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Обични Врвови Со Кратки Ракави, Летни Маици Со Пуловер На Вратот На Екипажот ,Удобна и Мека Маица, Тенок Фит Основен Маичка, Трендовски и Убав. Повод-Удобно И Витко Секојдневно Носење, Совршено За Секојдневни Прилики Работа, Спорт, Одмор, Фитнес, Трчање, Возење Велосипед, Плажа И Секојдневно Носење Итн. Натпревар-Спарете Се со Вашите Омилени Панталони, Хеланки, Црни Панталони или Тексас Фармерки за Класичен Изглед Кој Никогаш не Излегува од мода.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Машка Поло Кошула, Кошула За Вратот На Ревер, Секојдневн

Големина : М Биста : 100см / 39.37" Ракав : 62см / 24.41" Должина : 65см / 25.59" Големина : Л Биста : 105см / 41.34" Ракав : 63см / 24

Овој Фриско Rough Riders Почит ЧетвртинаПатент Пуловер Врвот Од Антигва е совршено парче што ќе ви помогне да

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Машка Летна Плажа Мало Дрво Печатење Маица Блуза Краток Ракав О Врвови На Вратот Маица Карактеристики :

Мода ВВратот Женски Печатени Кратки Ракави Врвот Цвет Плисирано Копче Маици за жени графички графички �

Големина : С, М, Л, XL, 2 XL Материјал : Памук И Полиестер, разни бои за избор.Прилика : дневно, забава, работа, у

Женска Мода Секојдневен Три Четвртини Ракав Денот На Независноста Печатење Круг Вратот Пуловер Врвот Б

Користејќи ја свилата дупион арт, нашата курта обединува квалитет и стил во едно едноставно парче Целос

Мода Жена Круг Вратот Краток Ракав Блуза Маица Лето Печатење Лабава Врвови Карактеристики : 1.Карактери�

Машки Пролетен Лабав Костим За Трчање Пот Апсорбира Фитнес За Дишење Секојдневен Врв / Кошула Со Кружен

женски врвови 2023 комплети за вежбање за жени спортски облеки за жени боди за активна облека за жени врво

Questration plation 95% rayon+5% spandex, мека, удобна и еластична Qurzzy големина € средни / САД 810, Големи / САД 1214, XГолеми / СА

Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големин

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37" Ракав : 19.5 см / 7.68" Рамо : 43см / 16.93" Должина : 67см

Летен Женски Страничен Јазол Ц вратен Врат Краток Ракав Удобен Лабав Врв На Туника Можеме да гарантирам

Сезона : Четири Сезони Пол : Мажи Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава Материјал : Полиестер...

Цодггу Клиренс Менс Летни Маици Остава Отпечаток Лабава Лежерна Хавајска Модна Блуза На Плажа Врвови Ј�

03"Sleeve : 26cm / 10.09"Length : 74cm / 29 ●ИСПОРАКА И ВРАЌАЊЕ ќе ја потврдиме пратката во рок од 24 часа и ќе ја испорачаме

Стил : Деловни Стилови Должина На Ракавот : Кратки Ракавиза Сезона : Летно Деколте : Компонента На Ткаени�

Scroll