Свеж
Секси Танц Жените Кошули V Вратот Блуза Цветни Печати Лабава Маици Плажа Туника Кошула Сива Сина 2XL

Секси Танц Жените Кошули V Вратот Блуза Цветни Печати Лабава Маици Плажа Туника Кошула Сива Сина 2XL

Присуството: Во магацинот
DEN 287.36

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летни Блузи, Женски Кошули И Блуза Жени Цветни Маици За Печатење Тип На Шема : Цветен Принт, Долга Линија, Џебна Боја : Сива Зелена, Зелена, Бела, Бела Црвена, Сива Сина, Сива, Светло Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL,3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% полиестернеклин : V Ѓердан Должина : Должина На Колкот Должина На Ракавот : 3/4 Ракав, Ролна Ракави Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зима Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : Мешавина од памук, Лесна, Мека и Удобна за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Маици Се Направени од Мешани Памучни Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Класична Главна Блуза За Гардероба.2. Дизајн : Секојдневна И Бохо Блуза. Основниот Дизајн На Вратот И Цветниот Принт Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата.3. Карактеристика : женските секојдневни блузи доаѓаат со дизајн на вратот v, 3/4 ролни ракави и џеб, носете ги летните кошули и покажете го вашиот шармантен изглед4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Тексас Шорцеви, Секојдневни Панталони Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Блуза (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Врвови За Жени, Секојдневни Маици Со 3/4 Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Секојдневни, Работа, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Облечени Врвови за Жени. Материјал-65% Памук, 35% Полиестер. Секси Женските Кошули и Блузи Прават Да Изгледате Уникатно и Шармантно во Толпата. Дизајн-Жени Бохо Цветни Блузи За Печатење Елегантна Секојдневна Лабава Туника, В Маица За Вратот Долга Блуза, Широки Кошули Со Ролни Ракави Со 3/4 Ракави Со Џеб, Трендовски и Шик. Повод - Ова Лето Блузи Е Погодна За Работа Носат, Канцеларија, Бизнис, Одмор, Одмор, Плажа, Партии, Вечер, Датум Ноќ и Излегување. Натпревар - Оваа Блуза Со Врвови На Вратот V Е Доволно Лесна и Доволно Убава за Носење Со Симпатичен Ѓердан со Панталони или Здолниште Во Летните Месеци. Тоа Може Да Биде Облечен Или Носи Повеќе Случајно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Маица Блуза Туника Ве молиме, Не Само Упатете Г�

Женски Лето Повик Печатење V Вратот Краток Ракав Лабава Блузи Со Џеб Карактеристики : 1.Карактеристики : �

60% Полиестер, 35% Вискоза, 5% Спандекс Затворање на копчето Машинско Перење Материјал : 60%Полиестер / 35%Паму�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Лето Кратки Ракави Блузи, Жени Секси V Вратот Блуза, Жени Еднобојна Маиц�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Лабави Врвови, Женска Секојдневна Маица, Т�

Карактеристиките На Оваа Кошула Ќе Ви Овозможат Пријатно Искуство Со Носење големина На Пакетот : 26х20х1�

Женско Еднобојно Копче Џеб Рекреативно Палто Со Костум Со Долги Ракави Tops Features : 1.It изработен е од висок�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летни Врвови, Женски Блузи И Блуза Женски Маици Со Еднобојна Маица Ти�

Женски Кроп Ками Блузи, Шпагети Ремен Квадратни Вратот Контраст Боја Тенок Одговара Камизола Карактери

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Леопард Печатени Врвови, Женска Секојдн�

Оваа Мода 3 / 4 Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен в

UDAXB Женски Блузи Женска Мода Лето VВратот Чипка Трим Краток Ракав Велигден Печатени Маица Врвот Туника...

Сезона : fall и зима Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина на ракавот : долг ракав Ј�

Ние го сакаме она што го правиме, ние сеуште ги извршуваме иновациите, удобноста и модата за жените...

Scroll