Свеж
Жени Обични Сончоглед Кратки Ракави О-Вратот Лабава Маица Блуза Блузи

Жени Обични Сончоглед Кратки Ракави О-Вратот Лабава Маица Блуза Блузи

Присуството: Во магацинот
DEN 431.84

Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 17.5 cm/6.89" Должина : 63cm/24.80" Големина : М Биста : 100cm/39.37" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 65cm/25.59" Големина : L Биста : 104см/40,94" рамо : 46см/18,11" ракав : 18,5 см/7,28" должина : 67см/26,38" големина : xl Биста : 108см/42,52" рамо : 47см/18,50" ракав : 19см/7,48" должина : 69см/27,17" големина : xxl биста : 114см/44.88" рамо : 48см/18.90" ракав : 19.5 см/7.68" должина : 71см/27.95" големина : хххл Биста : 118см/46.46" рамо : 49см/19.29" ракав : 20см/7.87" должина : 73см/28.74" жени обични писмо печатење кратко Ракави о-вратот лабава маица блуза блузи Ве Молиме Проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Специфики На предметот Сезона : Зимски Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : О Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузални Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1pc Врвна Големина Биста Должина На Рамениот Ракав M 100cm/39.37" 45cm/17.72" 18cm/7.09" 65cm/25.59" Големина : M Биста : 100cm/39.37" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 65cm/25.59" овој производ има доволно инвентар И Се Испраќа На Време. Испорачано со висококвалитетна логистика, со загарантирано време на испорака.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Врвови Женски Мода V Вратот Краток Ракав Работна Облека со Џебови Печатени Врвови Ве молиме, Не С�

Женски Блузи Свети Патрик Ден Жените Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Крат�

Оваа Мода 3 / 4 Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен в

Секојдневен Целиот Печатење V Вратот Врвот Долг Ракав Црно Бели Жени Блузи L (8 / 10) Ограничени Количини, Е�

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Пуловер Топ блуза информации За Производо

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Лето Половина Ракав Блузи, Жени Секси V Вратот Блуза, Жени Еднобојна Маи�

Овој Моден Долг Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Лете

Опис : Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Конвенционалн�

Ова Модно Тркалезно Деколте ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенск

Женска Кошула Блуза Копче Гроздобер Печатење Краток Ракав Обичен Основен Врвен Пуловер Описматеријал :

Добредојдовте во нашата продавница, ви посакувам среќен шопинг! ! ! Тип На Производ : Врвот...

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Летни Врвови Со Кратки Ракави, Блуза На Вратот На Екипажот, Женски Маици

Scroll