Свеж
Кцмгмг Жешка Розова Блузи За Жени Швајцарската Точка Повик Кошули Лето Издувам Ракав V Вратот Лабава Вклопуваат Краток Ракав Солидна Боја Блузи Топла Розова С

Кцмгмг Жешка Розова Блузи За Жени Швајцарската Точка Повик Кошули Лето Издувам Ракав V Вратот Лабава Вклопуваат Краток Ракав

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Големина : С Биста : 92см/36,22" Ракав : 24см/9,45" Рамо : 39см/15,35" Должина : 70см/27,56"Големина : М Биста : 98см/38,58" Ракав : 25см/9,84" Рамо : 40см/15,75" Должина : 71,5 см/28,15"Големина : Л Биста : 106см/41.73" ракав : 26см/10.24" рамо : 41см/16.14" должина : 73см/28.74"големина : xl Биста : 114см/44.88" ракав : 27см/10.63" рамо : 42см/16.54" должина : 74.5 см/29.33"големина : Xxl биста : 122см/48.03" ракав : 28см/11.02" рамо : 43см/16.93" должина : 76см/29.92"пол : Женска Пригода : дневно е толку лесно да се спари Со Фармерки, шорцеви или џегинг за Стилски изглед оваа сезона!Што добивате : 1xwomenени Врвовипогоден за лето,слободно време, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде полиестерска сезона : on/Пролет/Зима/Лето Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Висат или Линиски Сув Стил : Секојдневен,Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардна Летна Маица Со Кратки Ракави За Женски Модни Туники Со Кратки Ракави Обични Врвови Топло Розова блузи за жени Швајцарски Обични Кошули со Точки летен надуен ракав против вратот лабаво вклопување врвови со цврста боја со кратки ракави. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс;Ултра-Мека И Лесна,Растеглива Ткаенина Прави Да Се Чувствувате Супер Удобно.Облечен И Пријателски За Кожата. ПОВОД : Модните Маици Совршени За Секојдневно Опуштање или Излегување,Одмор,Клуб,Забава,Плажа,Дома Итн.Облека За Сите Натпревари,Костум За Хеланки,Фармерки,Здолништа,Секојдневни Панталони Или Шорцеви, Ќе Блеснете Како Дијамант. Сезона : Совршен За Пролет, Лето, Aut, Костум ЗА СИТЕ Дами И Тинејџери Girls.It на Без Сомнение ќе Бидете Привлечни. ИЗВЕСТУВАЊЕ : Содржина На Пакетот : 1 Х Туника Врвови За Жени;Машина За Перење, Нормални Рутини За Перење;Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Деталите За Големината пред Да Купите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Елегантни блузи за жени,модни блузи за жени,кошула со копчиња и блузи, женски врвови кликнете за да влез�

Овој Моден Долг Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Лете

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Швајцарски Точки Блузи, Жени Обична Маица, Тип

Облеката за обликување е достапна и за мажи и за жени, вклучувајќи тренери за половината и шорцеви за ск�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Лабави Врвови, Женска Секојдневна Маица, Т�

Оваа Мода 3 / 4 Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен в

Добредојдовте во нашата продавница, ви посакувам среќен шопинг! ! ! Тип На Производ : Врвот Пол : Женски...

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Пуловер Топ блуза информации За Производо

Женска Вратоврска Против Вратот Блуза Со Кратки Ракави Цветен Принт Лабаво Фитинг Елегантни Секојднев�

Додадете го ова разноврсно парче во вашата секојдневна гардероба.Ова е мода дизајнирана од инфлуенсери

Scroll