Свеж
Женски Божиќ Печатење Краток Ракав V Вратот Блузи Работен Џеб Блуза

Женски Божиќ Печатење Краток Ракав V Вратот Блузи Работен Џеб Блуза

Присуството: Во магацинот
DEN 331.04

Елфиндеа Женски Божиќ Печатење Краток Ракав V Вратот Врвови Работен Џеб Блуза Сина 5 XL 95% Полиестер,5% Spandex Size : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100cm/39.37" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 20cm/7.87" Должина : 70cm/27.56"Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106см/41.73" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 21см/8.27" ДОЛЖИНА : 71СМ/27.95"големина : л сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 112см/44.09" рамо : 48см/18.90" ракав : 22см/8.66" ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35"големина : Xl Сад : 14 Велика Британија : 18 Еу : 44 Биста : 120 CM/47.24" Рамо : 50cm/19.69" РАКАВ : 23cm/9.06" должина : 73cm/28.74"големина : xxl сад : 16 Велика британија : 20 еу : 46 биста : 126cm/49.61" рамо : 52cm/20.47" РАКАВ : 24см/9.45" Должина : 74см/29.13"ГОЛЕМИНА : хххл Сад : 18 Велика Британија : 22 Еу : 48 БИСТА : 132см/51.97" РАМО : 54см/21.26" ракав : 25см/9.84" Должина : 75см/29.53"големина : ххххл сад : 20 велика Британија : 24 ЕУ : 50 БИСТА : 142СМ/55.91" Рамо : 56см/22.05" РАКАВ : 26см/10.24" Должина : 79см/31.10"ГОЛЕМИНА : хххххл сад : 22 велика британија : 26 еу : 52 биста : 152см/59.84" рамо : 58см/22.83" ракав : 27см/10.63" ДОЛЖИНА : 80СМ/сезона 31.50" : Цела Сезонаматеријал Лесен,Ултра Мек Може да ВЕ СТОПЛИ цел ден,но Останете Ладни Како Да Се Миете : Ладно Миење Раце, ЗАКАЧУВАЊЕ ИЛИ СУШЕЊЕ НА ЛИНИЈА : секојдневно Носење, вокација, божиќ, датуми, спорт, училиште, Работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Пол : Жени Пригода : Случајно што добивате : 1 XWomen За Да ја проверите Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Материјал : полиестерски белешки деталите за големината се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Стил : Темпераментна Патничка Должина : Редовна Вклопување : Одговара на Женската Блуза со големина. Лесната и мека ткаенина обезбедува воздушни чувства и супериорна удобност и издржливост. Растегливата постава, изработена од мазна ткаенина што дише, ве прегрнува во тело, не е затегната или вози нагоре, нуди флексибилност и Растеглива. Известување : ве Молиме проверете ги информациите за големината во описот подолу пред да нарачате наместо стандардната табела со големини на амазон.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Оваа Мода Без Ракави ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, Летни врв�

Големина : С Биста : 92см / 36,22" Ракав : 24см / 9,45" Рамо : 39см / 15,35" Должина : 70см / 27,56"Големина : М Биста : 98см / 38,58" �

Сезона : Пролет, Aut, Зима❥ Повод : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму Четири сезони Тип на ш�

Женски Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Маица Блуза Туника Ве молиме, Не Само Упатете Г�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Геометриски Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Т�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Летни Врвови Со Кратки Ракави, Блуза На Вратот На Екипажот, Женски Маици

Опис : Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Конвенционалн�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Ладни Врвови На Рамената,Зимска Есенска Туника Блуза, Лежерна Маица �

Жените Секси Тенок Култура Блузи, Долги Ракави Длабоко VВратот Пред ЧипкаДо База Кошула, Еднобојни Слаб�

Женски Есенски Тенки Врвови, Еднобојна Ребрести Долги Ракави Кружен Врат Исечена Маица Спецификации : П

Сезона : fall и зима Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина на ракавот : долг ракав...

Scroll