Свеж
Маица глонме За Жени В Маица За Вратот Геометриска Маица Дневна Облека Обична Туника Блуза Лабави Врвови Со Долги Ракави Сива 3XL

Маица глонме За Жени В Маица За Вратот Геометриска Маица Дневна Облека Обична Туника Блуза Лабави Врвови Со Долги Ракави Сива

Присуството: Во магацинот
DEN 431.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Геометриски Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Тептер Со Долги Ракави : Геометриски Принтбој : Црна, Сива, Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Спандекснеклин : V Должина На Вратот : Должина На Колкот Сезона на ракави : Пролет,Aut,Fall,Зима, Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер и Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Лабава Маичка, Женска Маичка Блуза, Женски Врвови За Шиење Во Боја На Туника4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Врвови, Маица Со Долги Ракави. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Женски Лабави Врвови За Паѓање, Блуза Со Маица Со Врат, Обични Широки Блок Кошули Со Долги Ракави, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Ладни Врвови На Рамената,Зимска Есенска Туника Блуза, Лежерна Маица �

Оваа Мода Без Ракави ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, Летни врв�

Женска Мода Секојдневен Секси Принт Без Ракави Со Тркалезен Врат Долна Кошула ве Молиме проверете ја та

Ова Модно Тркалезно Деколте ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенск

Марка : Astylish Package Содржина : 1 X Женско Копче Надолу Блуза : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Блузи за жени

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Маици Со Долги Ракави, Божиќни Блузи За Жени, Божиќна Маица Тип : Елка Пе�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летни Врвови, Женски Блузи И Блуза Женски Маици Со Еднобојна Маица Ти�

Елфиндеа Женски Божиќ Печатење Краток Ракав V Вратот Врвови Работен Џеб Блуза Сина 5 XL 95% Полиестер,5% Spandex

Женски Есенски Тенки Врвови, Еднобојна Ребрести Долги Ракави Кружен Врат Исечена Маица Спецификации :...

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Лето Половина Ракав Блузи, Жени Секси V Вратот Блуза, Жени Еднобојна Маи�

Женски Кроп Ками Блузи, Шпагети Ремен Квадратни Вратот Контраст Боја Тенок Одговара Камизола Карактери

Секојдневен Целиот Печатење V Вратот Врвот Долг Ракав Црно Бели Жени Блузи L (8 / 10) Ограничени Количини, Е�

Ние го сакаме она што го правиме, ние сеуште ги извршуваме иновациите, удобноста и модата за жените Искр�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Швајцарски Точки Блузи, Жени Обична Маица, Тип

Женска Кошула Блуза Копче Гроздобер Печатење Краток Ракав Обичен Основен Врвен Пуловер Описматеријал :

Сезона : Пролет, Aut, Зима❥ Повод : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму Четири сезони Тип на ш�

Женска Вратоврска Против Вратот Блуза Со Кратки Ракави Цветен Принт Лабаво Фитинг Елегантни Секојднев�

Алфани е модерна, облека за работа бренд за стилсвесна жена и маж Брендот нуди облекување од глава до пе�

Оваа Мода 3 / 4 Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен в

Scroll