Свеж
Виуертри Спанде Маица Женски Женски Гроздобер Модел Елек Лето Лежерно Лабаво О Елек За Вратот Одмор Класичен Тенок Кошула Оглавник Врв

Виуертри Спанде Маица Женски Женски Гроздобер Модел Елек Лето Лежерно Лабаво О Елек За Вратот Одмор Класичен Тенок Кошула Оглавник

Присуството: Во магацинот
DEN 175.84

Женски летен Елек гроздобер Печатење елек без ракави врвот на екипажот. Тип на маица : Пролет, Лето, Length Должина На Маица : Редовно. Маица ракави : Без Ракави. Стил на маица : Графички елек, ретро секојдневна лабава кошула за елек, елек за вежбање јога за летен одмор. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со скали пред да ја купите. Сликата може да изгледа малку поинаква од вистинската работа поради светлината и . Измијте ја рачно/машина во ладна вода, исушете ја рамно, немојте .Виолетова Кошула Женски Маица Долг Ракав Топсајз табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 16см/6.30" Должина : 63см/24.80"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 17см/6.69" должина : 64СМ/25.20"големина : Л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 Биста : 102см/40.16" Рамо : 46см/18.11" ракав : 18см/7.09" ДОЛЖИНА : 65СМ/25.59"Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 106см/41.73" рамо : 48см/18.90" РАКАВ : 19см/7.48" должина : 66см/25.98"големина : ххл сад : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 110см/43.31" рамо : 50см/19.69" РАКАВ : 20см/7.87" должина : 67см/26.38" елекот е изработен Од Материјал : 80% памук + 20% полиестер. Тој е Мек и Удобен, квалитетен и квалитетен. Изработена е Од Лесна, Мека Поли-Памучна Ткаенина која Нежно Виси на Вашето Тело. Појасот Е Соодветен За Некоја Пригода : Предложете Да го Напикате Во Хеланки или Фармерки За Да Создадете Секојдневен, Стилски Изглед, Погоден за Вашето Семејство, Сестринска Забава, Забава На Пријател, Канцеларија, На Отворено, Фестивал На Кантри Музика, Забава, Клуб, Вежбање, Патување, Шопинг. Мешање На Памук. Елеци Во живо Карактеристика : Елек За Печатење Мандола, Модерен Елек Со Ретро Мандола, Маица Без Ракави За Летен Секојдневен Основен Стил, Лабав Елек со коски за Елек за Запирање На Плажа, Лежерен Елек За Летен Одмор. Машинско Перење Долги Ракави Женски Кошули Со Долги Ракави Кошули Жени Летни Кошули За Трчање Кошули За Компресија Жени Со Долг Ракав.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Оваа Мода 3 / 4 Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен в

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Ладни Врвови На Рамената,Зимска Есенска Туника Блуза, Лежерна Маица �

Алфани е модерна, облека за работа бренд за стилсвесна жена и маж Брендот нуди облекување од глава до пе�

Сезона : fall и зима Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина на ракавот : долг ракав...

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Женско Еднобојно Копче Џеб Рекреативно Палто Со Костум Со Долги Ракави Tops Features : 1.It изработен е од висок�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Маици Со Долги Ракави, Божиќни Блузи За Жени, Божиќна Маица Тип : Елка Пе�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Моден Женски Обичен Моден Цветен Принт Надвор Од Рамениот Среден Струк Елегантен Врв Ве молиме, Не Само

Оваа Мода 3 / 4 Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен в

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Лето Кратки Ракави Блузи, Жени Секси V Вратот Блуза, Жени Еднобојна Маиц�

Жените Секси Тенок Култура Блузи, Долги Ракави Длабоко VВратот Пред ЧипкаДо База Кошула, Еднобојни Слаб�

Почитуван Клиент, Добредојдовте во мојата продавница САКАЈТЕ ГИ СИТЕ, ПОСЛУЖЕТЕ ГИ СИТЕ! Посета на Наша�

Базиреј Жени Блузи Жени Мода Краток Ракав Цветни Печатени Обични Врвови Маица Блуза Пурпурна Л...

Женски Блузи Свети Патрик Ден Жените Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Крат�

Женски Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Маица Блуза Туника Ве молиме, Не Само Упатете Г�

Големина : С Биста : 92см / 36,22" Ракав : 24см / 9,45" Рамо : 39см / 15,35" Должина : 70см / 27,56"Големина : М Биста : 98см / 38,58" �

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на слик�

Долга Туника Пуловер Дуксер Блуза Блузи За Жени Со Долги Ракави Секојдневен Широк Пуловер Скокач Џеб Ту

UDAXB Женски Блузи Женска Мода Лето VВратот Чипка Трим Краток Ракав Велигден Печатени Маица Врвот Туника...

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Леопард Печатени Врвови, Женска Секојдн�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летни Блузи, Женски Кошули И Блуза Жени Цветни Маици За Печатење Тип Н

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летни Врвови, Женски Блузи И Блуза Женски Маици Со Еднобојна Маица Ти�

drpgunly Цвеќиња, Лисја Блуза Ананас Фанки Кошула Frontpocket Жените Печати Жените КошулиСтил : Мода, Секојдневен

Елфиндеа Женски Божиќ Печатење Краток Ракав V Вратот Врвови Работен Џеб Блуза Сина 5 XL 95% Полиестер,5% Spandex

Секојдневен Целиот Печатење V Вратот Врвот Долг Ракав Црно Бели Жени Блузи L (8 / 10) Ограничени Количини, Е�

Женски Кроп Ками Блузи, Шпагети Ремен Квадратни Вратот Контраст Боја Тенок Одговара Камизола...

Жени 3д Печатење Обична Маица Летни Маици Со Кратки Ракави информации За Производот : Карактеристики : С�

Scroll