Свеж
Pxiakgy Маица Блуза Краток Печатење Ракав О-Вратот Лабава Мода Пуловер Обичните Жени Врвот Женска Блуза Црна+XXL

Pxiakgy Маица Блуза Краток Печатење Ракав О-Вратот Лабава Мода Пуловер Обичните Жени Врвот Женска Блуза Црна+XXL

Присуството: Во магацинот
DEN 431.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . €Табела Со големини Големина : S Должина : 68cm/26.77 "Ракав : 17cm/6.69" Биста : 96cm/37.80" . Големина : М Должина : 69см/27.17 "Ракав : 18см/7.09" Биста : 102см/40.16" . Големина : Л Должина : 70см/27.56 "Ракав : 19см/7.48" Биста : 104см/40.94" . Големина : XL Должина : 71cm/27.95" Ракав : 20cm/7.87" Биста : 108cm/42.52" . Големина : XXL Должина : 72cm/28.35" Ракав : 21cm/8.27" Биста : 112cm/44.09" . Големина : XXXL Должина : 73cm/28.74" Ракав : 22cm/8.66" Биста : 116cm/45.67" . Големина : XXXXL Должина : 74cm/29.13 "Ракав : 23cm/9.01 " Биста : 120cm/47.24" . Големина : XXXXXL Должина : 75cm/29.53" ракав : 24cm/9.45 "Биста : 124cm/48.82" Жени Мода Секојдневен Печатење О-Вратот Лабав Краток Ракав Маица Врвот Блуза Pullover можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како стилот се појавува за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр. лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината, etc.Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски и мода ве прават попривлечни. 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Жени Прилика : Туризам Материјал : Памучна Декорација : Ниту Една Должина На Блуза : Редовен Тип На Шема : Цврст Стил : Касусл Одговара : одговара на големината Големина : С-5ХЛ што добивате : 1xwomenена Блузенота : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Пакетот вклучува : 1 компјутер женска блуза. Материјал на производот : памук. женска маица машка маица девојчиња маици памучна маица кул маица мека маица лежерна маица канцелариска работа маица дама маица маица маица со долги ракави маица маица маица без ракави маица маица со рамо маица со цветен принт маица гроздобер маица смена маица куќа маица памучна маица маица за девојчиња маица без прерамки хавајска маица маица за замав за жени кошула женски макси маица плус големина зимска маица чипка матура маица за жени кардиган маица за жени женска маица џемпер џемпери за жени преголема маица за жени есенска маица за жени од џемпер за рамо плус големина маица за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Оваа Мода Без Ракави ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, Летни врв�

Женско Лето ОВратот Краток Ракав Пеперутка Печатени Лабава Кошула Блуза информации за Производот : Сек�

Жените Без Ракави Врвови Женски Хенли Графички Отпечатоци Блуза Повик Летото Копче Денот На Независнос

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Солидна Боја Блузи, Жени Обични Маица,Долги Ра

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Сезона : Пролет, Aut, Зима❥ Повод : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму Четири сезони Тип на ш�

Дозволете им на сите да знаат дека сте тврдоглав обожавател На Јута Стејт агис со додавање на Овој Ковач

Лето Жените Чипка Возбуда Краток Ракав Маици Блузи Повик Мода Цветни Печатење Туника Маици V Вратот Удо�

Долга Туника Пуловер Дуксер Блуза Блузи За Жени Со Долги Ракави Секојдневен Широк Пуловер Скокач Џеб Ту

Додадете го ова разноврсно парче во вашата секојдневна гардероба.Ова е мода дизајнирана од инфлуенсери

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на слик�

Женска Мода Секојдневен Секси Принт Без Ракави Со Тркалезен Врат Долна Кошула ве Молиме проверете ја та

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Пуловер Топ блуза информации За Производо

Жени 3д Печатење Обична Маица Летни Маици Со Кратки Ракави информации За Производот : Карактеристики : С�

Сезона : fall и зима Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина на ракавот : долг ракав Ј�

Секојдневен Целиот Печатење V Вратот Врвот Долг Ракав Црно Бели Жени Блузи L (8 / 10) Ограничени Количини, Е�

Базиреј Жени Блузи Жени Мода Краток Ракав Цветни Печатени Обични Врвови Маица Блуза Пурпурна Л Ве Молим

Женска Вратоврска Против Вратот Блуза Со Кратки Ракави Цветен Принт Лабаво Фитинг Елегантни Секојднев�

Женски Врвови Женски Мода V Вратот Краток Ракав Работна Облека со Џебови Печатени Врвови Ве молиме, Не С�

Големина Шема : Големина : С Биста : 90см / 35.43 "Должина : 63см / 24.80" Големина : М Биста : 96см / 37.80 "Должина : 64см /

drpgunly Цвеќиња, Лисја Блуза Ананас Фанки Кошула Frontpocket Жените Печати Жените КошулиСтил : Мода, Секојдневен

Ние го сакаме она што го правиме, ние сеуште ги извршуваме иновациите, удобноста и модата за Жените...

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Лето Половина Ракав Блузи, Жени Секси V Вратот Блуза, Жени Еднобојна Маи�

Scroll