Свеж
Вонкос Обичен Фустан За Жени - Копче За Вратот Со Врзување Плисиран Фустан За Забави Со Точки Со Кратки Ракави Опуштено Вклопување Секојдневен Фустан Зелена 2

Вонкос Обичен Фустан За Жени - Копче За Вратот Со Врзување Плисиран Фустан За Забави Со Точки Со Кратки Ракави Опуштено Вклопување

Присуството: Во магацинот
DEN 447.84

Вонкос Женски Фустани-Фустан За Забави В-Врат Краток Ракав Врзан Со Плисирано Копче Со Точки Опуштено Вклопување Секојдневен Фустан Зелено 2 нашите фустани се меки и удобни за лето.Нашите женски фустан на плажа, венчаници, фустани за забави, сарафан се внимателно направени. Дополнителни Спецификации : Бои : Зеленило : 2рода : Женскиматеријал : памук и хемплинг : генерал стил : обична модна пригода : секојдневно, секојдневно миење раце и машинско перење се Пакет : Женски Фустан Од 1 КОМПЈУТЕР. Совети : ве Молиме внимателно проверете ги информациите за големината пред да ги купите. Големина Табела : (2 )Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 97см/38.19 "Половината : 64-100см/25.20-39.37" Ракав : 21.5 см/8.46 "рамо : 36см/14.17" Должина : 106см/41.73 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 101см/39.76 "Половината : 68-104см/26.77-40.94" Ракав : 22см/8.66 "рамо : 37см/14.57" Должина : 108см/42.52 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 107см/42.13 "Половината : 74-110см/29.13-43.31" Ракав : 22.5 см/8.86 "рамо : 38.5 см/15.16" Должина : 110см/43.31 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 113см/44.49 "Половината : 80-116см/31.50-45.67 "Ракав : 23см/9.06" рамо : 40см/15.75" Должина : 112см/44.09". Пребарување Клучни Зборови : .

Детални спецификации

Додатоци на производи

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот "Ганфанкп" можете да најдете какви би

✿ Материјал : Главниот материјал е 95% ПОЛИЕСТЕР,5% СПАНДЕКС Ткаенината е ултра мека и дише, што може да ве

Овој фустан е составен од неколку дизајнерски точки : ленти со шпагети, врат од душичка, полите на шутли �

Женски Летен Моден Секојдневен Цветен Принт Фустан Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Летни Фустани За

Карактеристики : He, хо!Добредојдовте Во Енџивел!Различни избори продавница за облека што ве прави поуба

Жените Божиќ Вештачки Кадифен Панел Долг Ракав Против Јака Асиметрична Партија Dress Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengt

Отсекогаш полиран и шик, овој модерен стил има елегантно драфтиран фронт собран на половината...

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница! Почитуван клиент : За да избегнете избор на погрешна големи�

Летен Фустан За Жени 2023 Женски Лежерен Фустан Со Отпечатоци Со Широки Пруги Женски Еднобоен Оглавник VМ�

Нашиот принцип на услуги е да ги направиме клиентите задоволни, можете да ја добиете најдобрата услуга �

ЕЛФИНДЕА Фустани Мода Обична Боемска Голема Големина VВратот Еднобојна Чипка Ресел Долг Фустан Големин

Temanенски пролет и есен Vвратот цврста боја со долги ракави со долги ракави со тантеламент, чипка на полов

Нашите производи се намалени на повеќе парчиња, цената за купување две или повеќе парчиња ќе биде попов�

Модни Жени Лето Чипка Без Ракави Патент Секси Еднобоен Клуб Фустан Модни Жени Лето Чипка Без Ракави Пат�

Женски Летни Summerгени Наклонети Раменици Возбуда Прашка Без Ракави Шлиц За Завиткување На Колк Печатени

Жени Секојдневен Пуловер Со Цврста Боја Без Ракави Моден Фустан Со Искривена Јака Без Ракавикарактерис

Алиниски фустан за жени околу деколте моден случај, обичен пуловер, цветен патент темперамент, отпечато

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот "Ганфанкп" можете да најдете какви би

женски фустани фустани за жени 2022 фустан со долги ракави за жени свадбен гостин долги макси фустани за ж

Scroll