Свеж
Зделка и Ексклузивни МУ Нуди БЕСПРЕКОРНО Вклопување За Секоја Форма На Тело Фустани Со Долги Ракави За Сите Прилики Макси Фустан Во Стилот На Кошула Со Долги Ракав?

Зделка и Ексклузивни МУ Нуди БЕСПРЕКОРНО Вклопување За Секоја Форма На Тело Фустани Со Долги Ракави За Сите Прилики Макси Фустан

Присуството: Во магацинот
DEN 447.84

Фустани за Кошули За Жени Секојдневен Принт Блузи Со Долги Ракави Широк Шлиц Макси Фустани Фустани Со Копчиња Фустани Со Долна Кошула За Жени Секојдневен Принт Блузи Со Долги Ракави Лабав Шлиц Макси Фустани Фустани Со Копчиња Долна Кошула За Жени Секојдневен Принт Блузи Со Долги Ракави Лабав Шлиц Макси Фустани Со Копче Надолу фустани за Жени Секојдневен Принт Блузи Со Долги Ракави Лабав Шлиц Макси Фустани Долу можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како стилот се појавува за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Опис : Тркалезно деколте Со тесни облоги за возбуда,долг ракав,корсетвинтиџ божиќен принт плус Европски стил ви дава ретро и елегантен изглед; фустани со Долги ракави со Долги ракави; фустани со долги ракави со Долги ракави; Трендовски фустани со долги ракави; Стилски фустани со долги ракави; Удобни фустани со долги ракави; Секојдневни фустани со долги ракави; Елегантни фустани со долги ракави; Формални фустани со Долги ракави фустани со долги ракави; достапни фустани со долги ракави; дизајнерски фустани со долги ракави; разноврсни фустани Со долги ракави; течни фустани со долги ракави; ласкави фустани со Долги Ракави; шик фустани со долги Ракави; фустани со долги ракави со Макси Должина; фустани со долги ракави со миди должина; Фустани Со долги ракави со мини должина; класични фустани Со долги ракави; Гроздобер фустани Со долги ракави; модерни фустани со долги ракави; стилски и удобни фустани со долги ракави; фустани со долги ракави за сите прилики; фустани со долги Ракави за работа; фустани со долги ракави За Забави; фустани со долги ракави за свадби; фустани со долги ракави за лето; фустани со долги ракави За Зима;.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Temanенски пролет и есен Vвратот цврста боја со долги ракави со долги ракави со тантеламент, чипка на полов

Жените Божиќ Вештачки Кадифен Панел Долг Ракав Против Јака Асиметрична Партија Dress Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengt

Категорија : Женски Секојдневни Фустани Тип На Вратот : Вратот Без Ракави Шема : Еднобојна (9 Убави Бои)...

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот "Ганфанкп" можете да најдете какви би

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Секојдневни Кратки Фустани, Летен Сара�

Карактеристики : He, хо!Добредојдовте Во Енџивел!Различни избори продавница за облека што ве прави поуба

Прилики : Забава, запознавање, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќно излегување, одмор, одмор, fall, зима, пр

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 86см / 33.86" Должина : 89см / 35.04" Ракав : 70см / 27.56" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА :

Но, може да се види дека ќе биде лесно да се облече ова на многу начини / различни сезони, совршени за лето

Свечени Фустани за жени Фустан од 50 тите Години Жени Гроздобер Коктел Фустан Без Ракави 1950Ти Рокабили П�

Scroll