Свеж
Жени Божиќ-Кадифен Панел Долг Ракав Против Јака Асиметрични Фустани За Забави За Жени

Жени Божиќ-Кадифен Панел Долг Ракав Против Јака Асиметрични Фустани За Забави За Жени

Присуството: Во магацинот
DEN 3.33

Жените Божиќ Вештачки - Кадифен Панел Долг Ракав Против Јака Асиметрична Партија Dress Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengths4834953961101m610361004062102l812381054163103xl1014401104264104xxl1216421154365105xxxl1418441204466106xxxxl1620461254567107xxxxxl1822481304668108size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 95 Shoulder : 39 Sleeve : 61 Length : 101 Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 100 Shoulder : 40 Sleeve : 62 Length : 102 Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 105 Shoulder : 41 Sleeve : 63 Length : 103 Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 110 Shoulder : 42 Sleeve : 64 Length : 104 Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 115 Shoulder : 43 Sleeve : 65 Length : 105 Size : XXXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 120 Shoulder : 44 Sleeve : 66 Length : 106 Size : XXXXLUS : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 125 Shoulder : 45 Sleeve : 67 Length : 107 Size : XXXXXLUS : 18 UK : 22 EU : 48 Bust : 130 Shoulder : 46 Sleeve : 68 Length : 108 ткаенината е супер мека, еластична и удобна. Лесниот и течен материјал со едноставен и моден дизајн го прави овој фустан погоден за повеќето жени. Класичен елегантен едноставен стил со кружен врат до колена кој е одличен за туширање за бебиња, секојдневен, свадба, фотографија, забави за време на раната бременост. Измијте препорачано со ладна вода/не избелувајте/Закачувајте или обложувајте суво/Мијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека. Совети за совпаѓање : Торба За Рамо;Високи Потпетици;Различни видови чевли. Имаме акции, добри клиенти услуга.7-10 дена Вредност ИСПОРАКА.3-5 Дена Стандардна ИСПОРАКА.

Детални спецификации

Додатоци на производи

1 Изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење Должина На Облека : Редовна Декораци�

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 УЕ Големина : 34 Биста : 86см / 33,86" Ракав : 64см / 25,2

Женски Фустани Бохо Дици Цветни В Вратот Смок Розова М (6) Ограничени количини, ексклузивно за !Розова Бо�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Летен Фустан За Жени 2023 Женски Лежерен Фустан Со Отпечатоци Со Широки Пруги Женски Еднобоен Оглавник VМ�

Забрзана испорака ве молиме испратете порака за нас откако ќе поставите нарачки ✿женски фустани за жен

Женски Обичен Цврст Мини Фустан Со Врат Со Краток Ракав Возбудлив Лабав Замав Фустан Можеме да гарантир

Жени Секојдневен Пуловер Со Цврста Боја Без Ракави Моден Фустан Со Искривена Јака Без Ракавикарактерис

Женски Бохо Цветен Печатен Фустан Летен Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани Женски Бохо Цветен Печатен

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница! Почитуван клиент : За да избегнете избор на погрешна големи�

Добредојдовте да го купите овој производ, следниве се деталните информации за производот, доколку имат�

Големина : С Биста : 8090см / 31,5035,43" Половината : 63см / 24,80" Колк : 84см / 33,07" Должина : 95см / 37,40" Големина : М Биста

Совршен туника фустан за хеланки, хулахопки или поставување со палто, јакни, џемпери во пролет, fall и зима

Големина : С Биста : 90см / 35.43 "Должина : 85см / 33.46" Големина : М Биста : 95см / 37.40 "Должина : 86см / 33.86"...

Женски Летен Лежерен Гроздобер Цветен Лист Печатење Фустан Со Полуракав Со Врат Карактеристики : } Мате�

Категорија : Женски Секојдневни Фустани Тип На Вратот : Вратот Без Ракави Шема : Еднобојна (9 Убави Бои)...

Контраст на карирани контраст Мини фустан од јака на Питер Пан ја покажува вашата женствена смисла...

Отсекогаш полиран и шик, овој модерен стил има елегантно драфтиран фронт собран на половината Долгите р

кроп блузи за жени секси облечени секојдневни плус големина кроп блузи за жени за теретана секси врвови

Scroll