Свеж
Женски Секојдневен Фустан Л Лето Шпагети Ремен Без Ракави Долг Висок Струк Плажа

Женски Секојдневен Фустан Л Лето Шпагети Ремен Без Ракави Долг Висок Струк Плажа

Присуството: Во магацинот
DEN 351.84

Нашиот принцип на услуги е да ги направиме клиентите задоволни, можете да ја добиете најдобрата услуга во нашата продавница, имате какви било прашања поврзани со стоката може да не контактирате, ние мора да бидеме најбрзата брзина за да одговорите!Големина : Биста Со Една Големина : 78-88см/30,71-34,65 "Должина : 99см/38,98" Совет : ако не ја разбирате табелата со големини, прочитајте Ја Оваа Белешка(големината XL генерално е погодна за 143 фунти, секоја големина е околу 16 фунти разлика). Но, се препорачува да се користи табелата со големини што е можно повеќе.Ве молиме обрнете внимание на големината на раката, не само на бистата, благодарностсовршен фустан за хеланки, хулахопки или лежење со палто, јакни, џемпери во пролет, aut и зима пригода : носење На Отворено, Секојдневно,Канцеларија; Одлично Со високи потпетици, чизми итн.Совршен Подарок Подарете Му На Вашиот Љубовник, Девојка, Сопруга, Мајка, Ќерка Итн. И Најдобриот Подарок за Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот на Благодарноста, Ноќта На Вештерките,божиќното перење вовед : рачно перење или ниска температура за перење во машина и закачете се за да го исчистите вашиот макси поделен фустан внимание : ве Молиме погледнете Ја Сликата Со Левата Големина пред да ја купите. Бидејќи различните бои на екранот на компјутерот се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку поинаква од горната слика. Ви благодариме за вашето разбирање(фустани за венчавки за жени,породилен фустан,есенски фустани за жени,фустани за свадбен гостин,црн фустан,коктел фустани,фустани за тинејџери,фустан со плус големина,секси фустани за жени,црни фустани за жени,бел фустан жени,фустан со долги ракави за жени,летен фустан за жени,макси фустан за жени,секојдневен фустан за жени,миди фустан,летни фустани со ракави,полуформални фустани за жени,женски секојдневен фустан фустани,женски секојдневни фустани,женски летни фустани секојдневен,коктел фустан,фустан за жени,дамски фустани,цветен фустан за жени,женски фустан,мини фустани,бохо фустан,секојдневен фустан,фустани за жени лето,фустани жени секојдневно лето,летни секојдневни фустани за жени,женски фустани лето секојдневно,женски фустани за лето,женски макси фустан со долги ракави,макси фустан со долги ракави за жени,венчаници за гости,жени фустани за свадба гости,коктел фустани за жени свадба гостин,фустан за свадба гости жени,жени коктел фустан,коктел фустан за свадба гостин) материјал : мека вискоза ткаенина,изработена од памук. Пакетот содржи : фустан ОД 1 ПАРЧЕ. УДОБНА ТКАЕНИНА : овој фустан е изработен од висококвалитетна ткаенина, мека, лесна и дише, удобна за носење во жешките летни денови. СТИЛ : Рационализираните фустани можат лесно да се комбинираат со различни модерни парчиња. Спарете го со капа, високи потпетици или сандали за помодерен и шармантен изглед. Овој лелеав фустан е совршен за состаноци, свадби, забави, вечери, одмори, плажи, собири и кампување. ПОВОД : Погоден За одмор, работа, дом, канцеларија, забава, вечер, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, дневно. Добро за пролет ,umn и летна облека. ИЗВЕСТУВАЊЕ : 1. Пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите, изберете ја големината според неа. 2. Поради секој различен дисплеј, осветленост и заситеност на бојата, ве молиме разберете малку разлика во бојата.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Секојдневни Кратки Фустани, Летен Сара�

Само вратоврска врат и клуч на предниот дел од овој флатер фустан од време и се врти со малку дополнител�

Забрзана испорака ве молиме испратете порака за нас откако ќе поставите нарачки ✿женски фустани за жен

Womenените Hallowmas печати долги ракави фустани за туника, плус големина фустан со маица Карактеристики : 1 М�

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било жен

Жените Божиќ Вештачки Кадифен Панел Долг Ракав Против Јака Асиметрична Партија Dress Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengt

Отсекогаш полиран и шик, овој модерен стил има елегантно драфтиран фронт собран на половината Долгите р

Карактеристики : He, хо!Добредојдовте Во Енџивел!Различни избори продавница за облека што ве прави поуба

Женски Моден Шпагети Ремен Без Грб Лакјазол Чипка Фустан АЛинија Еднобоен Фустан Карактеристики : изра�

Фустани со куоф за жени 2023 Жени Секси Полите Со Едно Рамо Цветни Кратки Ракави Лабава Секојдневна Облек�

Scroll