Свеж
Елаинили Модни Маици Со Долги Ракави За Жени Хенли Секојдневен Печатен Пуловер Врвни Копчиња Блуза Блузи

Елаинили Модни Маици Со Долги Ракави За Жени Хенли Секојдневен Печатен Пуловер Врвни Копчиња Блуза Блузи

Присуството: Во магацинот
DEN 367.84

Женска Обична Печатена Пуловер Тркалезна Врата Копчиња Со Долги Ракави Блуза Tops Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.2.Многу кул за носење, многу нов за изгледот.3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Оцн : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жени врвови Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108-118см/42.52-46.46 "Ракав : 68см/26.77 " Должина : 78см/30.71". Елаинили Мода Женска Мода Печатени Средна должина 3/294 Ракави Круг Вратот Секојдневен Блузи Маица, зелена Сина Боја. Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. брзо сува кошули жените. женска маица. дами врвови. бела чипка врвот. маица. бели маици за женски памук.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см / 39.37" Рамо : 44см / 17.32" Ракав : 20см / 7.87" Должина : 70см /

Зошто Да Го Избереме Нашиот Бренд : икевани веруваат дека многу малку пријатели слушнале за нашиот брен�

Големина : S Биста : 95cm / 37.40" Рамо : 39cm / 15.35" Ракав : 19cm / 7.48" Должина : 66cm / 25.98" Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Рамо :

Одлично е за комбинирање со слаби фармерки и панталони Ве молиме погледнете ја Табелата Со Големини под

Овој стилски врвен туника со цврста боја има женски принт и фигура ласкав дизајн Ракавите со должина на

Добредојдовте ВО УЈУНАОР, се надевам дека имате добар шопинг!Дами Обични Цветни Печатени Три Четвртини

Женски Обичен Печатен Пуловер За Кошула Со Кратки ракави Со Кратки ракави Лабави Врвови На Блуза Каракт

Qipopiq ЕЛЕГАНТНО ЖЕНСКО МЕСТО : ние нудиме огромен избор на женска облека! Купувајте не за основни; плус об�

Карактеристика : Блузата Ги Има Следниве Карактеристики : Печатење.Долг Ракав.Со качулка.Џеб.О форбл.Со �

Големина : S BUST : 106 CM / 41.73 '' 'Рамо : 46cm / 18.11' 'Sleeve : 63cm / 24.80' 'Должина : 72cm / 28.35' 'Големина : M Bust : 110cm / 43.31' '' 'Reone : 47cm /

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Пуловер На Вратот Врвна Блузегендер : женска ја

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : СУМЛОН ♔Слушаме повратни информаци

Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга.Клиентите се наши пријатели...

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Клиент за улога : За да избе

Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга.Клиентите се наши пријатели...

Женска Мода Летен Круг На Вратот Слободно Време Краток Ракав Нова Година Печатење Tops Features : 1.It изработен

Женска Мода Печатена Маица Со Средна должина 3 / 4 Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвовикарактеристики :

Нега на облека : Рачно / машинско перење, закачување за сушење, не сушење и белење, избегнувајте изложув�

Ви посакувам Пријатно Шопинг Искуство Во Нашата ПродавницаБелешки За Големина : целата наша облека Е на

Повод : Секојдневен, Дневен, Датум, Забава, Работа, Домашен Одмор 5.Карактеристики : Покажувајќи ја вашата

Добредојдовте ВО МАО ко.оод】 1.ЗА МАО Ко.оод : МАО ко.Оод продавница е основана на 2012 тоа е секојдневно но�

Јотами Дома, Облека и Чевли Потсетник : Пребарајте го името НА нашиот бренд ЈОТАМИ ВО полето за пребарув�

ЖЕНСКИТЕ кошули БРКЕВИ доаѓаат во широк спектар на стилови Можете лесно да изберете една за да ја спари�

Maseенски моден обичен патент чипка чипка со кратки ракави за печатење на вратоврски за печатење на горни

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Ракав : 60см / 23.62" Должина : 79см / 31.10"Големина : М

Женски Роман Животно Печатење Круг Вратот Долг Ракав Обичните Врвови Blouse Features : 1.It изработен е од високо

Сезона : Пролет / лето / есен Пол : жени Стил : Дневен / секојдневен / плажа Материјал : полиестер Тип на шема

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било жен

Scroll