Свеж
Букер Маици За Жени Лабаво Вклопување Бел Полиестерски Спанде Памучен Тркалезен Врат Краток Ракав Летен Секојдневен Туника ТОП XL

Букер Маици За Жени Лабаво Вклопување Бел Полиестерски Спанде Памучен Тркалезен Врат Краток Ракав Летен Секојдневен Туника ТОП

Присуството: Во магацинот
DEN 2.67

Сезона : сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина на ракавот : краток ракав. Јака : Кружен врат. Дебелина : табела Со Стандардна Големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 17.5 см/6.89" Должина : 63см/24.80"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 18см/7.09" ДОЛЖИНА : 65 CM/25.59"големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 104cm/40.94" рамо : 46cm/18.11" ракав : 18.5 cm/7.28" ДОЛЖИНА : 67 CM/26.38"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 108cm/42.52" рамо : 47см/18.50" ракав : 19см/7.48" должина : 69см/27.17"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 114см/44.88" Рамо : 48СМ/18.90" ракав : 20см/7.87" должина : 71см/27.95" прилики : Маици кошули за жени мора имајте за НА ОТВОРЕНО, КАМПУВАЊЕ, РАБОТА, забава, Плажа, празници, училиште, секојдневно, патување, Дома, јога итн. Толку Симпатична Со Фармерки, Шорцеви Или Здолништа, Под Јакни Или Кардигани Во Лето, Пролет Или Fall. Ве Молиме Прочитајте Ја Табелата Со Големини Во Левата Страна Пред Да Ја Купите. Ви Благодариме Што Ја Посетивте Нашата Продавница, Ви Посакувам Убав Ден. Имплементирање На Технологија За Термички Трансфер, Добра Заситеност На Бојата, Долготрајна Боја, Убава. Графиката Е Светла Со Бои Без Можност За Пукање Или Избледување. Овој Женски Врв Е Толку Трендовски и Симпатичен, Можете Да Ги Спарите Овие Странични Кошули Со Фармерки и Чизми, Толку Удобен Изглед! Основен Стил, Лесен За Било Што, Одличен За Викенд, Работа,Училиште,спорт, дружење или Секојдневно Секојдневно Носење. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Карактеристика : Блузата Ги Има Следниве Карактеристики : Печатење.Долг Ракав.Со качулка.Џеб.О форбл.Со �

Долги Ракави Врвови Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Рамо : 45см / 17.72 "Ракав : 57с�

Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга.Клиентите се наши пријатели...

Женска Мода Обична Боја Со Долги Ракави Блок Точка ВВратот Маици Блуза забележете дека малата разлика в

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Пуловер На Вратот Врвна Блузегендер : женска ја

Ви посакувам Пријатно Шопинг Искуство Во Нашата ПродавницаБелешки За Големина : целата наша облека Е на

Жени Зимски Велур Етнички Ресни Без Ракави Реси Елек Кардиган Можеме да гарантираме дека целокупниот с�

Женска Мода Летен Круг На Вратот Слободно Време Краток Ракав Нова Година Печатење Tops Features : 1.It изработен

Овој стилски врвен туника со цврста боја има женски принт и фигура ласкав дизајн Ракавите со должина на

Жените Лето Плус Големина Мода Гроздобер Кошула Секси V Вратот Кратки Ракави Блуза Печатени Лабава Секо

Дебелина : Стандард Времето на испорака е 721 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очеку�

Добредојдовте ВО МАО ко.оод】 1.ЗА МАО Ко.оод : МАО ко.Оод продавница е основана на 2012 тоа е секојдневно но�

Дами Плус Големина Врвот Солидна Боја Чипка Шиење Круг Вратот Краток Ракавиопис1.Материјал : Изработен �

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : СУМЛОН ♔Слушаме повратни информаци

Задоволете ги вашите потреби за џемпер со удобно секојдневно суштинско значење од време и TRU...

Повод : Секојдневен, Дневен, Датум, Забава, Работа, Домашен Одмор 5.Карактеристики : Покажувајќи ја вашата

Јотами Дома, Облека и Чевли Потсетник : Пребарајте го името НА нашиот бренд ЈОТАМИ ВО полето за пребарув�

Зошто Да Го Избереме Нашиот Бренд : икевани веруваат дека многу малку пријатели слушнале за нашиот брен�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Клиент за улога : За да избе

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см / 39.37" Рамо : 44см / 17.32" Ракав : 20см / 7.87" Должина : 70см /

Scroll