Свеж
Маици Жени Графички Цртан Филм Печатени О-Вратот Краток Ракав Врвот Дневен Пролет Резервоарот Тренингот Повик Лабава Празник Дневна Облека Маици За Жена

Маици Жени Графички Цртан Филм Печатени О-Вратот Краток Ракав Врвот Дневен Пролет Резервоарот Тренингот Повик Лабава Празник

Присуството: Во магацинот
DEN 207.84

Големина : S Биста : 95cm/37.40" Рамо : 39cm/15.35" Ракав : 19cm/7.48" Должина : 66cm/25.98" Големина : M Биста : 100cm/39.37" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 19.5 cm/7.68" Должина : 67cm/26.38" Големина : L Биста : 105см/41.34" рамо : 41см/16.14" ракав : 20см/7.87" должина : 68см/26.77" големина : xl Биста : 110см/43.31" рамо : 42см/16.54" ракав : 20.5 см/8.07" должина : 69см/27.17" големина : xxl биста : 115см/45.28" рамо : 43см/16.93" ракав : 21см/8.27" должина : 70см/27.56" женски Тркалезен Врат Долг ракав обичен моден обичен врв изработен од мека ткаенина, издржлив, растеглив и дише, тој е одличен избор за Облека.Стилски изложени детали за шиење на деколте, нежна, нежна и практична декорација на копчиња и Маичката со тенок фит ја истакнува фигурата на жената.Секојдневно носење, дом, работа, улична облека, забава, состаноци, одмор, шопинг, кафуле и други секојдневни прилики. Совршено се комбинира со ѓердани, слаби фармерки, хеланки и чизми за стилски изглед во топло време. ​ Може да се користи како основа за ветробран, јакна или кардиган за да се загрее во ладно време. ​Рачно миење во ладна вода, или миење во машината за перење на копчињата/висат или висат за да се исушат.Ве молиме проверете ја табелата со големини во описот на производот пред да купите. обични излегувања, облечени настани, деловна пригода. Подгответе се да ги свртите главите Оваа Fall со нашите прекрасни женски врвови, со трендовски деколте на јаката и вкусен плакета. Одлично и за облечени и за секојдневни прилики, нашите врвови нудат разноврсни опции за стилизирање на жената свесна за модата. Со нивното ласкаво, гушкање фигури, нашите врвови се прилагодени за да одговараат на жени од сите форми. Без разлика дали ќе се одлучите за стилски долги ракави или шик 3/282 ракави, нашите врвни цветни отпечатоци од грев сигурно ќе додадат елеганција на секоја облека. Нашите врвови имаат тенок и ласкав фит, што ги прави многу погодни за секоја жена која сака да изгледа најдобро. Спарете со фармерки, шорцеви или здолништа за стилски и удобен изглед.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Фестивал На Градите Печатени Кратки Ракави Женски Круг Вратот Лабава Маица Кратки Ракави Круг В�

Зошто Да Го Избереме Нашиот Бренд : икевани веруваат дека многу малку пријатели слушнале за нашиот брен�

Женска Мода Печатена Маица Со Средна должина 3 / 4 Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвовикарактеристики :

Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга.Клиентите се наши пријатели Ови

Ви посакувам Пријатно Шопинг Искуство Во Нашата ПродавницаБелешки За Големина : целата наша облека Е на

Модна Жена Печатење Со Кружен Врат Маица Со Кратки Ракави Блуза Врвови Дуксеркарактеристики : 1.Каракте�

Женски Роман Животно Печатење Круг Вратот Долг Ракав Обичните Врвови Blouse Features : 1.It изработен е од високо

Женска Модна Џебна Проверка Ламбхаир Лабава Блуза Со Долги Спојки Обични Врвови Удобен Капуткарактери�

Повод : Секојдневен, Дневен, Датум, Забава, Работа, Домашен Одмор 5.Карактеристики : Покажувајќи ја вашата

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Ракав : 60см / 23.62" Должина : 79см / 31.10"Големина : М

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!Појавување : обичните врвови за женски модни удобни ес

Женски Култури Ребрести Врвови Еднобојна Основна Кошула Со Долги Ракави Обичен Кардиган Со Копчиња за �

Женски Обичен Печатен Пуловер За Кошула Со Кратки ракави Со Кратки ракави Лабави Врвови На Блуза Каракт

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : СУМЛОН ♔Слушаме повратни информаци

Одлично е за комбинирање со слаби фармерки и панталони Ве молиме погледнете ја Табелата Со Големини под

Одлично за секој Што го сака Кралот Лав! Овие Лав Кралски лежалки за дами се најмеката ткаенина што сме ј

ЖЕНСКИТЕ кошули БРКЕВИ доаѓаат во широк спектар на стилови Можете лесно да изберете една за да ја спари�

Откријте ја крајната комбинација на стил и удобност со Нашата Женска Стандардна Маица со Кратки Ракави.

Задоволете ги вашите потреби за џемпер со удобно секојдневно суштинско значење од време и TRU Овој пулов�

Дебелина : Стандард Времето на испорака е 721 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очеку�

Овој стилски врвен туника со цврста боја има женски принт и фигура ласкав дизајн Ракавите со должина на

Модни Жени Шупливи Печатење VВратот Маица Краток Ракав Обичните Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики

Scroll