Свеж
Жените Долг Ракав Повик О Вратот Божиќ Печатени Маица Пуловер Блуза Hot8sl4487177

Жените Долг Ракав Повик О Вратот Божиќ Печатени Маица Пуловер Блуза Hot8sl4487177

Присуството: Во магацинот
DEN 2.00

—————————- Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било женски модни стилови што ги сакате, тие се ефтини и поквалитетни - . Ако имате какви било прашања, можете да не консултирате во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. ————————————————————————————————————————————— . Прашање за големина : П : мојата редовна големина Е мала, јас сум 5 '5" 130 фунти каква големина треба да добијам ? О : Ние Сме Азиски Димензии, трчаме помали од нас, па затоа ќе ви предложам да изберете една или две големини поголеми од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. ————————————————————————————————————————————— Hot6sl Продавница Опис На Производот Пол : Жени, Женски, Дами, тинејџерски девојки Прилика : Забава, Клуб, Свадба, Секојдневно, Секојдневно, Плажа,Патување, Одмор, Дипломирање церемонија, плажа и Одмор должина на Ракавот : Краток Ракав, Половина Ракав, 3/4 Ракав, Долг Ракав, Должина Без Ракави : Должина На Коленото, Макси, Долга, Средно Теле, Над Коленото, Мини Должина На Глуждот, Кратка Должина На Подот, деколте : Врат Од Каул, Врат На Екипажот, О-Врат, У-Врат, Тркалезен Врат, Оглавник, Висок Врат, Потсмев На Вратот, Едното Рамо, Вратот На Лажичката, Без Прерамки, Тркачки Грб, цевка, Врат, Врат На Брод, Надвор Од Рамото - Забелешка : ① најдобро се трудиме да ви ги покажеме точните бои, но ве молиме љубезно прифатете некоја разлика во бојата на светлината предизвикана од различни монитори и светла. ②сите димензии се рачна мерка, ќе има околу 1-3 инчи грешки што се нормални. ● Ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата и изберете ја соодветната големина.————————————————————————————————————————————- Женски Долг Ракав Секојдневен О Вратот Божиќ Печатени Маица Пуловер Блуза Hot8sl4487177.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Одлично за секој Што го сака Кралот Лав! Овие Лав Кралски лежалки за дами се најмеката ткаенина што сме ј

Добредојдовте Во Продавницата Meeto Time ✮Ние нудиме различни попусти и нудиме 30дневна гаранција за квалит

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

Женски Култури Ребрести Врвови Еднобојна Основна Кошула Со Долги Ракави Обичен Кардиган Со Копчиња за �

Модни Жени Шупливи Печатење VВратот Маица Краток Ракав Обичните Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики

Големина : С САД : 4~6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА / АУ : 6~8 ЕУ : 34~36 Биста : 96см / 37,80" Рамо : 39см / 15,35" Ракав : 61,5 см / 24,21" Долж�

Одлично е за комбинирање со слаби фармерки и панталони Ве молиме погледнете ја Табелата Со Големини под

Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга.Клиентите се наши пријатели Ови

Долги Ракави Врвови Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Рамо : 45см / 17.72 "Ракав : 57с�

&& : Нашата големина Е азиска големина, треба да изберете една големина нагоре кога купувате.&& : Поради св�

✮Добредојдовте во продавницата Оијуз, обезбедуваме разновидна најнова и најмодерна облека за вас Ви п�

Женски Фестивал На Градите Печатени Кратки Ракави Женски Круг Вратот Лабава Маица Кратки Ракави Круг В�

Летен Клиренс За Заштеди 2022 Фонвун Женски Летни Блузи Без Грб 3 / 4 Ракави Секојдневна Блуза Плус Големин�

Големина : S Биста : 95cm / 37.40" Рамо : 39cm / 15.35" Ракав : 19cm / 7.48" Должина : 66cm / 25.98" Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Рамо :

Женски Обичен Печатен Пуловер За Кошула Со Кратки ракави Со Кратки ракави Лабави Врвови На Блуза Каракт

Сезона : сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина на ракавот : краток ракав Јак�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Ракав : 60см / 23.62" Должина : 79см / 31.10"Големина : М

Јотами Дома, Облека и Чевли Потсетник : Пребарајте го името НА нашиот бренд ЈОТАМИ ВО полето за пребарув�

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!Појавување : обичните врвови за женски модни удобни ес

Женски Роман Животно Печатење Круг Вратот Долг Ракав Обичните Врвови Blouse Features : 1.It изработен е од високо

Модна Жена Печатење Со Кружен Врат Маица Со Кратки Ракави Блуза Врвови Дуксеркарактеристики : 1.Каракте�

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см / 39.37" Рамо : 44см / 17.32" Ракав : 20см / 7.87" Должина : 70см /

Откријте ја крајната комбинација на стил и удобност со Нашата Женска Стандардна Маица со Кратки Ракави.

Добредојдовте ВО МАО ко.оод】 1.ЗА МАО Ко.оод : МАО ко.Оод продавница е основана на 2012 тоа е секојдневно но�

Женска Модна Џебна Проверка Ламбхаир Лабава Блуза Со Долги Спојки Обични Врвови Удобен Капуткарактери�

Женска Мода Обична Боја Со Долги Ракави Блок Точка ВВратот Маици Блуза забележете дека малата разлика в

Scroll