Свеж
Обичните Кошули Со Долги Ракави На жените Паѓаат Лабави Фит Блузи Блузи Трендовски Мека Облека

Обичните Кошули Со Долги Ракави На жените Паѓаат Лабави Фит Блузи Блузи Трендовски Мека Облека

Присуството: Во магацинот
DEN 287.84

ЖЕНСКИТЕ кошули БРКЕВИ доаѓаат во широк спектар на стилови. Можете лесно да изберете една за да ја спарите со вашите омилени фармерки, хеланки или шорцеви. Овие грпахични маици со вратот на екипажот ќе додадат прскање боја на есенските денови. Класична и едноставна, КОШУЛА БРКЕВИ е нешто што секој треба во својата гардероба, направена од мек материјал, одржувајќи ве удобно и мода во текот на целиот ден. Има опуштено вклопување,што е идеална опција за fall, пролет, зима. Инструкции за перење И Совети За Големина : Машина за перење/Рачно перење со слични бои, со ладна вода, не пеглана или избелена на висока температура. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата лево пред да ја поставите вашата нарачка. 2022 Есенска облека за жени . Одлична удобност и квалитет : дизајниран со удобна и мека ткаенина . Ако сте во потрага по едноставни и класични облеки, овие секојдневни врвови со долги ракави за жени и млади се токму вистинскиот за вас. Достапно во различни бои. Натпревар : кошули За Жени одговараат за ладно време, fall и зима. лесно Се Совпаѓа со Фармерки, Панталони, Нозе, Слаби панталони. Прилики : овој врв е погоден за носење за шопинг,работа во канцеларија,забава, училиште и секојдневен живот.Тие се одлични подароци за девојка, сопруга, мајка, ќерка или вашите најблиски кои би сакале да ја подобрат удобноста за нивниот живот. Водич за големина : нашата големина Се Азиски Големини, а не стандардна големина НА САД, која е многу помала од големината НА САД. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Таму можеби 1-3 см отстапување во различни големини.Една или две големини нагоре предложени. Нашата Услуга : Фокусирајте се На задоволството на купувачот,слободно испратете ни е-пошта ако имате какви било прашања пред или по купувањето и ние ќе ви се вратиме во рок од 12 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : СУМЛОН ♔Слушаме повратни информаци

Сезона : сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина на ракавот : краток ракав...

Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга.Клиентите се наши пријатели...

Овој стилски врвен туника со цврста боја има женски принт и фигура ласкав дизајн Ракавите со должина на

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Пуловер На Вратот Врвна Блузегендер : женска ја

Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга.Клиентите се наши пријатели Ови

Карактеристика : Блузата Ги Има Следниве Карактеристики : Печатење.Долг Ракав.Со качулка.Џеб.О форбл.Со �

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Клиент за улога : За да избе

Добредојдовте ВО МАО ко.оод】 1.ЗА МАО Ко.оод : МАО ко.Оод продавница е основана на 2012...

Нега на облека : Рачно / машинско перење, закачување за сушење, не сушење и белење, избегнувајте изложув�

Одлично за секој Што го сака Кралот Лав! Овие Лав Кралски лежалки за дами се најмеката ткаенина што сме ј

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Ракав : 60см / 23.62" Должина : 79см / 31.10"Големина : М

&& : Нашата големина Е азиска големина, треба да изберете една големина нагоре кога купувате.&& : Поради св�

Задоволете ги вашите потреби за џемпер со удобно секојдневно суштинско значење од време и TRU...

Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80 "Должина : 63см / 24.80" Големина : М

Дебелина : Стандард Времето на испорака е 721 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очеку�

Женски Обичен Печатен Пуловер За Кошула Со Кратки ракави Со Кратки ракави Лабави Врвови На Блуза Каракт

Женски Модни Цврсти Маици Без Грб Исечете Го Врвот Лежерен Краток Ракав Кратки Врвкарактеристики : изра

Добредојдовте ВО УЈУНАОР, се надевам дека имате добар шопинг!Дами Обични Цветни Печатени Три Четвртини

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

Повод : Секојдневен, Дневен, Датум, Забава, Работа, Домашен Одмор 5.Карактеристики : Покажувајќи ја вашата

Големина : S Биста : 95cm / 37.40" Рамо : 39cm / 15.35" Ракав : 19cm / 7.48" Должина : 66cm / 25.98" Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Рамо :

Одлично е за комбинирање со слаби фармерки и панталони Ве молиме погледнете ја Табелата Со Големини под

Долги Ракави Врвови Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Рамо : 45см / 17.72 "Ракав : 57с�

Сезона : Лето Пол : Жени Должина : редовно Стил : Секојдневен,моден Повод : Секојдневно, Секојдневно...

Откријте ја крајната комбинација на стил и удобност со Нашата Женска Стандардна Маица со Кратки Ракави

Scroll