Свеж
Женски Цврст Долг Ракав Неправилен Дуксер Лабави Врвови За Печатење Блуза Женски Ленти Кошула Маици Со Долги Ракави За Жени Памук

Женски Цврст Долг Ракав Неправилен Дуксер Лабави Врвови За Печатење Блуза Женски Ленти Кошула Маици Со Долги Ракави За Жени

Присуството: Во магацинот
DEN 287.84

Карактеристика : Блузата Ги Има Следниве Карактеристики : Печатење.Долг Ракав.Со качулка.Џеб.О форбл.Со Секојдневен И Моден Стилматеријал : Ажуриравме Полиестерска Ткаенина Со Повисок Квалитет Врз Основа На Мислењата Дадени Од Клиентите.Новата Ткаенина Ја Одржува Лесната, но Не Гледа - удобна и Дише За Носење Сезона : Женската Блуза е Многу Погодна За Пролет.Есенски И Зимски Сезони. Ставете Го Овој Врв Во Овие Прекрасни Сезони. Ве Прави Удобни И Убави.Сцена : Маици Убаво За Плажа. Забава. Датум. Канцеларија. Бизнис. Работа. Одмор. Одмор. Секојдневно Носење.ПОЛ : Женска Маица Со Долги Ракави Жени Трендовски Кошули Со Слоеви Со Долги Ракави За Жени Обични Жени Летен Материјал : Ажуриравме Полиестерска Ткаенина Со Повисок Квалитет Врз Основа на Мислењата Дадени од Клиентите.Новата Ткаенина Ја Одржува Лесната, но Не Гледа - удобна и Дише За Носење Маици Со Кратки Ракави за Жени. Стил : Овој Врв Е Многу Популарен. Неговиот Дизајн На Деколте Е Многу Модерен. Покрај Тоа. Други Карактеристики Како Долг Ракав.Со качулка.Печати.Џебот Е Исто Така Класичен . Носејќи Го. Вие Сте Најмодерна Глетка На Улица. Сигурен сум дека ќе Ви се Допадне. Летни Врвови на жената. Повод : Овој Женски Врв Е За Датум. Забава. Канцеларија. Плажа.Одмор. Дома Дами Тренингот. Функција : Спарете Го Овој Врв Со Вашите Омилени Фармерки. Шорцеви Или Хеланки и Нема Да Се Чувствувате Затегнати Во Пазувите. Вискоза И Полиестер Се Меки. Удобно И Дише. Правејќи Ги Поудобни Против Вашата Кожа. Женски Вратот Долг Ракав Термални Кошули. Задоволителна Услуга : Сосема Нов Квалитет На Вашето Задоволство . Ако Имате Било Какви Прашања. Можете Да Не Контактирате Навреме И Ние Ќе Одговориме Наскоро Можно. Женски Кошули Со Долги Ракави за Слоевитост.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Qipopiq ЕЛЕГАНТНО ЖЕНСКО МЕСТО : ние нудиме огромен избор на женска облека! Купувајте не за основни; плус об�

Жените Лето Плус Големина Мода Гроздобер Кошула Секси V Вратот Кратки Ракави Блуза Печатени Лабава Секо

Женски Плус Големина Летен Фустан Лежерен Палета Со Кратки Ракави Половината Лабава Фит Замав Маица Фу�

Големина : С Биста : 100см / 39.37" Ракав : 43см / 16.93" Рамо : 44см / 17.32" Должина : 68см / 26.77"Големина : М Биста : 108см / 42.52

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Пуловер На Вратот Врвна Блузегендер : женска ја

Maseенски моден обичен патент чипка чипка со кратки ракави за печатење на вратоврски за печатење на горни

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : СУМЛОН ♔Слушаме повратни информаци

Големина : S Биста : 95cm / 37.40" Рамо : 39cm / 15.35" Ракав : 19cm / 7.48" Должина : 66cm / 25.98" Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Рамо :

Qipopiq ЕЛЕГАНТНО ЖЕНСКО МЕСТО : ние нудиме огромен избор на женска облека! Купувајте не за основни; плус об�

Женски Обичен Печатен Пуловер За Кошула Со Кратки ракави Со Кратки ракави Лабави Врвови На Блуза Каракт

Добредојдовте Во Продавницата Meeto Time ✮Ние нудиме различни попусти и нудиме 30дневна гаранција за квалит

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Градиент Блуза, Обичен V Резервоа�

Scroll