Свеж
Женски Модни Пријатни Врвови Глуварче Графички Принт Блуза Тркалезен Врат Кошула За Девојки Основна Секојдневна Женска Облека Летни Кошули Со Кратки Ракави За Же?

Женски Модни Пријатни Врвови Глуварче Графички Принт Блуза Тркалезен Врат Кошула За Девојки Основна Секојдневна Женска Облека

Присуството: Во магацинот
DEN 244.64

Кијблае Женска Облека Се Занимава Денес одговор На Е-Пошта во рок од 24 часа; ако имате какви било проблеми со квалитетот, логистиката и големината поврзани со парцелата, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Кијбла е Меѓународен бренд за долна облека кој се фокусира на женскиот фустан за ноќта на вештерките, блузи, палто, јакна, кошула, долна облека, бебешка кукла, облека за спиење, долна облека, комплет итн. Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој на различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент! Карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека удобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Лето Fall Зима Пол : Жени Прилика : Дома,Дневен Стил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Краток Ракав/Долг Ракав/Без Ракави/3/4 Ракав Јака : Круг-Вратот/Екипажот /V-Вратот/ Качулка Одговара : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Совети Ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја нудиме. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. ПРЕБАРУВАЊЕ : женски врвови топ блуза жени жена шифон симпатична летна блуза долга туника кошула роза печатење блузи плус работа блуза ладо блузи женски маици помлади дами блузи кошула долу лабава лежерна врвна дами маици вградена туника врвна роза дами кошула црна облека маица врвна цветна летна врвна свилена туника горната страна туника стилски врвни дами врвни туники врвови жени плус големина кошули жени обични свадба гостин западна блуза жени леопард печатење блузи жени долги ракави свадба гостин плисирани долги ракави кошула сјајни врвови жени fall зимски врвови долг ракав обичен маичка долг ракав обичен врв 1. Убави врвови за подароци за жени . 2. Дизајнот ве прави попривлечни. 3. производство. 4. Постојат модерни кратки ракави. 5.It многу мода и ве прават толку убавина. Материјал : полиестер. Прилика : Дневно, покажете го случајот, партијата. Метод на перење : машинско перење. Сезона : пролет, лето, fall.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женска Лабава Маргаритка Печатење Долга Кошула Памучни Дами Обични Врвови Маица Блуза ве Молиме провер

Оваа туника во стилот на анграха курти е дизајнирана од Бимба во прекрасна печатена шема за секојдневна

слатки врвови со кратки ракави за жени / женски маици со кратки ракави / женски врвови со туника со кратк�

???Есента доаѓа тивко, гардеробата е празна? Дали барате убаво, уникатно парче облека?Дизајнот на нашите �

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37" Рамо : 44см / 17.32" Ракав : 20см / 7.87" Должина : 70см /

Големина На табелата : XL Големина : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см / 43.31 "Ракав : 22см / 8

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Облека совршена за да ви одговара омилен

Што не треба да се сака во врска со лесниот Bodybriefer на Купидон? Тој нуди цврсто обликување што е совршено п

● ● Задолжително за Велигден! Оваа симпатична цветна маица за зајаче е најдобриот избор подарок, даден

Базиреј Нови Пристигнувања 2024 Кошули За Жени Со Долги Ракави Трендовски Лабави Блузи Со Точки Хенли Оби

Карактеристика : Женските Летни Врвови Се VВратот, Секојдневна, ВратоврскаБоја, Лабава, Пругаста, Без Ра�

Женски Култури Ребрести Врвови Еднобојна Основна Кошула Со Долги Ракави Обичен Кардиган Со Копчиња за �

Женски Роман Животно Печатење Круг Вратот Долг Ракав Обичните Врвови Blouse Features : 1.It изработен е од високо

спецификации : карактеристики дизајн На Vвратот, без ракави, возбудува, стилски и дише тит може да се сов

Големина : S Биста : 92cm / 36.22" Рамо : 38cm / 14.96" Ракав : 56cm / 22.05" Должина : 95cm / 37.40" Големина : M Биста : 98cm / 38.58" Рамо :

Потребна ви е алтернатива за бела маица? Разменете ја омилената мета за двојно вклопување на вратот на Sc

60" Горна Должина : 65см / 25.41" Рамо : 57см / 22.57" горна должина : 70см / 27 sweatsuits за жените сет 2 парче,тренингот сет�

Оваа ткаенина за кошула со кратки ракави е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски

Женска Мода Секојдневен Круг Вратот Цветни Краток Ракав Маица Врвот Информации За Производот : Модерен

Плус Големина Жени Секојдневен Долг Ракав Цврст Лабав Врат Кошула Блуза Врвот ве Молиме проверете Ја Та

Женска Мода Печатени Лабава Маица Средна должина 3 / 4 Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1.It изработ�

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) добредојдовте Во Нашата Продавница! 2023 завртки моите нарачки фустани з�

Женски лабави маргаритки печатење долги кошули памучни дами обични врвови маица блуза Ве молиме провер

Scroll