Свеж
Јумилов Женски Маица Holiday Одмор Одмор Трендовски V-Вратот Дупка Шупливи Краток Ракав Маица Holiday Одмор Одмор Трендовски Повик Топ Жена Улична Облека Елегантен Дневн?

Јумилов Женски Маица Holiday Одмор Одмор Трендовски V-Вратот Дупка Шупливи Краток Ракав Маица Holiday Одмор Одмор Трендовски

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Големина : S Биста : 90cm/35.43" Должина : 65cm/25.59" Големина : M Биста : 94cm/37.01" Должина : 66cm/25.98" Големина : L Биста : 100cm/38.58" Должина : 67cm/26.38" Големина : XL Биста : 106cm/40.76" Должина : 68cm/26.77" Големина : xxl Биста : 114cm/42.73" должина : 69cm/27.17" Прилики : овој женски врв е избор за канцеларија, работа, Секојдневно, забава, училиште, одмор, дома, датум, Клуб, Ноќно излегување, летни активности во затворени простории И на отворено Или како подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, Ќерка или пријателкаможете да ги спарите овие врвови со хеланки здолништа фармерки, тексас шорцеви, Хеланки, патики, сандали Или потпетици за комплетирање на секојдневен Изглед во пролет лето fall, или зимски сезониубави. Графиките Се Светли Со Колоргендер : Женски Летни и есенски измијте ги рацете со ладна вода или нежно исчистете ги со машина. Закачете се да се исуши. Ве молиме, дозволете мерење од 1 инч/2 см. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Применлива сезона : Одлично За секојдневно носење во пролет, лето и fall.Стил : Мода, Каузалност пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Жени За Да Користат мека ткаенина, удобна за носење.Многу погоден за пролет летни денови секоја година.Костум за секојдневен, одмор, шопинг, секојдневен живот и заминување, лесен за спарување со фармерки, шорцеви, здолниште итн(поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Лето Маица Маица Жените Блузи Кошули. Маиците се Модерни и Елегантни. Убаво за излегување, одмор, забава, состаноци, одмор, салон и дневна облека. Лесно се спарува со секоја панталона. Не само што ви изгледа убаво, туку и добро ви стои, ви овозможува да дојдете со различен изглед од удобен до шик и стилски.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Од Педорт, Овој Женски Кардиган Со Должина е несомнено модерен и одлично парче за додавање во вашата сек

Inенски изглед кој станува уште поубав кога ќе ги забележите деталите за очите и половината на peplum, овој �

Мода Жени Краток Ракав Цветни Печатени Ѕвонче Ракав Висока Ниска Макси Фустан ве Молиме проверете Ја Та

Кошулите на жените на Brkewi доаѓаат во широк спектар на стил Можете лесно да изберете еден за да се спарит�

Овој Моден Долг Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Лете

Оливен Туника Кошули За Жени Блуза Лабава Секојдневен Долг Ракав V Вратот Божиќ Црвено Вино Очила Печат�

Прекрасна цветна печатење и лесна силуета додаваат моментална женственост на овој селански врв од пион

Класичната блуза инспирирана од француски став е ажурирана со издувани ракави Изработена во ткаенина о

Увоз Затворање на повлекување Линија работа Tejiojio Жените Женски Мајка Живот Crewneck Смешни Краток Ракав Гр�

Наслов на производот : Летни кошули за жени лабави фит блузи, облечени обични маици со кратки ракави со к

☞ Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Продавницата ХАПИМО (◕ ᴗ ◕ ✿)❀ ☜ ❀ ❀ ❀ Колку повеќе купувате, то�

"Mis Госпоѓице! Добредојдовте во нашата продавница" JWZUY " JWZUY Секогаш Се Стремеше Да Ги Натера Жените и Дево

Scroll