Свеж
Џерси Број Е Одличен Назад На Училиште Подароци Модна Графичка Маичка За Жени, Кошула Со Кратки Ракави Со Уникатен Принт, Мек И Стилски Женски Врв За Лето - Женски Вр

Џерси Број Е Одличен Назад На Училиште Подароци Модна Графичка Маичка За Жени, Кошула Со Кратки Ракави Со Уникатен Принт, Мек

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Оваа женска стандардна Маичка Со кратки ракави е совршен додаток на секоја гардероба. Со својот разноврсен дизајн, може да се носи за секојдневна употреба, лежење низ куќата, патување, па дури и за фитнес активности. Маичката има уникатен и модерен графички дизајн на предната страна, додавајќи допир на личност на секоја облека. Направена од мек и удобен материјал со мало истегнување, Маичката може да се пофали со исклучителна носливост. Има ласкав крој кој удобно се вклопува и лесно се совпаѓа со широк спектар на дно. Уште повеќе, има одлична издржливост, бидејќи не се намалува лесно или бледне по миењето. Може да биде рачно измиен или машински измиен, но не треба да се натопува долго време или да се избелува. Температурата на перење не треба ДА надминува 45 °C.Со висока корелација со основните жешки клучни зборови како што се " женски врвови "и " летни врвови за жени "и висока корелација со средно големи клучни зборови како што се " графички маици за жени "и " кошули со кратки ракави за жени", Оваа Маица е совршена за оние кои бараат модерна облека која е и практична и стилска. Маичката е исто така поврзана со клучни зборови од средно ниво како што се "графички маици" и "женски маици" и клучни зборови со подолга опашка како што се "слатки врвови за жени". Накратко, оваа женска стандардна Маичка Со кратки ракави нуди совршена мешавина на мода и функционалност, што ја прави одличен избор за секоја жена која бара разноврсен врв што може да се носи во различни прилики. Со својот уникатен графички дизајн, удобно вклопување и издржлив материјал, сигурно ќе стане главен во вашата гардероба. 1. Модерен Дизајн : Издвоите во стил со нашите трендовски графички маици! 2. Мека И Удобна : Носете ја Насекаде 3. Издржлив Квалитет : Изработени со висококвалитетни материјали, нашите женски кошули со кратки ракави се изградени да траат. Тие се отпорни на смалување и можат да издржат повеќе миења без да ја изгубат својата форма или боја. 4. Издржлив Квалитет : Долготрајно носење и лесна нега. 5. Лесно Одржување : Машина или рачно перење, нашите графички маици се лесни за чистење и одржување, што ги прави одличен додаток на секоја гардероба.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Класичната блуза инспирирана од француски став е ажурирана со издувани ракави Изработена во ткаенина о

Женска Лабава Маргаритка Печатење Долга Кошула Памучни Дами Обични Врвови Маица Блуза ве Молиме провер

Големина : С Биста : 92см / 36,22" Рамо : 39см / 15,35" Ракав : 24см / 9,45" Должина : 70см / 27,56" Големина : М Биста : 98см / 38,58"

Womenените модни печати кардиган случајна лабава лабава долга ракав ја прикриваат блузата со џебови со па

Женска Мода Печатени Лабава Маица Средна должина 3 / 4 Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1.It изработ�

Освежете ја вашата гардероба оваа сезона со овој пат и врвот на ракав за трепет Едноставен и стилски врв

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см / 36.22" Должина : 54см / 21.26" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА Б�

Наслов на производот : Летни кошули за жени лабави фит блузи, облечени обични маици со кратки ракави со к

Женски Обичен Моден Диносаурус Љубов Печати МултиБоја Кратки Ракави Маица ве Молиме проверете Ја Табел

Воведување на нашиот најнов додаток на линијата за женска облекастандардната Маица со кратки ракави! И�

☞ Почитуван клиент , Добредојдовте во продавницата Хапимо (◕ᴗ◕✿) ❀ ❀❀❀ Колку повеќе купувате, толк�

Женски лабави маргаритки печатење долги кошули памучни дами обични врвови маица блуза Ве молиме провер

спецификации : карактеристики дизајн На Vвратот, без ракави, возбудува, стилски и дише тит може да се сов

Проширете ја вашата секојдневна гардероба без да ја кршите банката со овој женски ками резервоар, пакет

● ● Задолжително за Велигден! Оваа симпатична цветна маица за зајаче е најдобриот избор подарок, даден

Карактеристика : Женските Летни Врвови Се VВратот, Секојдневна, ВратоврскаБоја, Лабава, Пругаста, Без Ра�

Останете стилски во топлите денови во времето и да го намалите копчето за жени од гонгам Ова симпатично

???Есента доаѓа тивко, гардеробата е празна? Дали барате убаво, уникатно парче облека?Дизајнот на нашите �

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Блузи Со Долги Ракави,Жени Пролетна Есенска Блуза,Жени Работат Канцела�

Дианли Излегува Блузи За Жени Печатење Туника Круг Вратот Краток Ракав Летни Маици Плус Големина Плажа

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) добредојдовте Во Нашата Продавница! 2023 завртки моите нарачки фустани з�

Женски Врвови Обични Жени Врвови Со Краток Ракав V Врат Униформа Божиќни Печатени Џебови Блуза Жени Блу

Женска Мода Велигден Печатена Лабава Маица Со Средна должина 3 / 4 Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови

Scroll