Свеж
Летен Фустан Со Пеперутка Без Ракави За Жени Секојдневен Фустан Со Лабава Туника Фустан За Одмор На Плажа

Летен Фустан Со Пеперутка Без Ракави За Жени Секојдневен Фустан Со Лабава Туника Фустан За Одмор На Плажа

Присуството: Во магацинот
DEN 415.84

Тип : Женски Фустан, Фустан Без Ракави. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Боемски, Бохо, Секојдневен, Лабав. Тип на шема : 3д Принт, Слој Изглед Фустан. Боја : Сива, Темно Сина, Небесно Сина, Кафеава, Цветно Сива, Цветна Темно Сина, Цветно Небесно Сина, Цветно Кафеава, Пеперутка, Цветна, Птица, Мала Пеперутка (Опционално). Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : Полиестер. Должина : Мини. Деколте : Вратот На Екипажот. Должина На Ракавот : Без Ракави. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Плажа, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Содржина На Пакетот : . 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Полиестерски материјали. Без Тексас Фустан. Тоа е еластична и мека ткаенина, не гледам преку. Карактеристики : Женски Летен Фустан За Печатење, Фустан Со Слоевит Изглед. Фустан За Вратот на екипажот, Краток Фустан, Фустан Без Ракави, Кои Ја Покажуваат Вашата Стилска И Убавина. Прилики : Совршен За забава, канцеларија, секојдневно носење, враќање дома, одмор, ноќ на состанок итн. Најдобар избор за излегување на шопинг со пријателите. Облечете го овој секојдневен фустан, уживајте во вашите кул летни денови. Облечете се : Секојдневниот сарафан е совршен за носење со беретки или капи во ветровит пролетен летен ден. Совпаѓањето со вашите високи потпетици или сандали со бизнис или одмор е исто така убав избор за да изгледате помодерно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Исто така, не грижете се за пената или опуштеноста €Големина : XL Биста : 110cm / 43.34 "Должина : 68cm / 26 Style Style Сти

Женски Летен Цветен Принт Без Ракави Бохо Плажа Лабав Фустан мини сарафан специфичнијакола : оѓердан : Ж

Женски Летен Фустан Без Ракави Со Тркалезен Врат Со Гроздобер Отпечаток Лабав Оглавник На Коленото ве М

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

бохо фустан на плажа / чаден макси фустан / макси фустан за жени / есенски фустани за тело за жени / женски

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Мини Фустан Со Цврста Боја, Женски Сарафан Со Кратки Ракави, Женски

Материјал : 100% Дакрон Удобна и мека, соодветна тежина, висококвалитетна ткаенина слична на шифон, многу �

●Материјал●Полиестер .Пол : Женска Јака : О Врат Летен Фустан Жени,Плетен Фустан Жени,Фустани Лето,V Вра�

фустан во смена за жени фустан со стемпанк фустан фустан со црн партиски фустан со молив за жени руменил

Мода Обична Еднобојна Памучна Ленена Фустан Без Ракави Големина : XXXXL Биста : 134cm / 52.76 "Должина : 136cm / 53.54" ...

Модни жени лето секојдневен печатен фустан со тркала со ракави без ракави, лабави долги облеки : 1 Феации

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Лето Без Ракави Секојдневен Замав Едноставна Маица

Тип на ставка : Графички отпечатоци Алинија фустан Пол : жена жена, дама, дама, фемаматеријал : полиестерс

Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Боемски Фустан,Женски Кратки Мини Фустани,Женски Летни Фу

Нега На Облека : Миење Раце / Миење Машини Со Ниска Температура, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложувањ�

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип На Шема : Цврст Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен,Мо

КСЦИККД Фустани За Жени Женски Фустан За Сонце VГрафички Отпечатоци Без Ракави Со Ракави Со Средна Долж�

Овој фустан Chgbmok Maxi е лабав и удобен, мек и лесен, достапен во најразлични бои, цврсти или печатени, врато�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сараф�

? Добредојдовте во продавницата BLVB, ви посакувам среќен шопинг ?? ✮ Нашите производи се произведуваат в�

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

Scroll