Свеж
Женски Фустани Жени Лето Лежерно Печатење Без Ракави V Врат Макси Лабав Фустан Бохо Плажа Долг Сарафан Со Џебови Фустани За Жени

Женски Фустани Жени Лето Лежерно Печатење Без Ракави V Врат Макси Лабав Фустан Бохо Плажа Долг Сарафан Со Џебови Фустани За

Присуството: Во магацинот
DEN 335.68

Големина : S Биста : 96cm/37.80" Должина : 138cm/54.33" Големина : M Биста : 102cm/40.16" Должина : 139cm/54.72" Големина : L Биста : 108cm/42.52" Должина : 140cm/55.12" Големина : XL Биста : 114cm/44.88" Должина : 141cm/55.51" големина : xxl биста : 120cm/47.24" должина : 142cm/55.91" жени лето лежерно печатење Без ракави V врат макси лабав фустан Бохо Плажа Долг Сарафан Со џебовикарактеристики : секојдневен стил,Лабави фустани, тесно вклопување. завиткајте го телото, Носете со обетки, извонредни кеси, високи потпетици покажете го вашиот шармантен figure.It е многу погоден за секојдневно носење и совпаѓање со претстојните фестивали, запознавање, трчање, шопинг, работа,одмор или улица, улична облека, забава и секојдневен живот итн.Мека ткаенина, Висока еластичност, Лесна и дише, Тенка и елегантна врвот на вратот v има странични разделувања на половината, пространа и модерна класика погодна за повеќето дами.Ова е празничен подарок за пријателите и колегите, сигурен сум дека ќе им се допаднат рачно перење и перење Во Машина, Хемиско Чистење.Пол : Женска Јака : v шаблони за врат : Печатен Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан Натпревар : Да Одговара Со Едноставни Потпетици, Чанти и Сите Видови Стилови на Коса. Прилики : Одлично За Секојдневно Секојдневно, Плажа,Дом,Облекување,Клуб,Канцеларија,Забава,Шопинг,Вокација, Одмор. женски летни фустани. фустани за жени 2023 партија. фустани за жени 2023 елегантни. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Времето и Tru женскиот врзан фустан е сладок додаток на вашата секојдневна гардероба Противната силуета

Мода Обична Еднобојна Памучна Ленена Фустан Без Ракави Големина : XXXXL Биста : 134cm / 52.76 "Должина : 136cm / 53.54" Г

Големина : Л Големина Тип на шема : печатење женски фустани летни женски фустани женски секојдневни фуст

шарени фустан за жени плус големина шарени кошула фустани за жени шарени маица фустан за жени долги рак�

Женска Мода Летна Плажа Секојдневен Принт Без Ракави Симпатичен Мини Прашкаст Фустан+ Прилика,Забава, Р

фустан во смена за жени фустан со стемпанк фустан фустан со црн партиски фустан со молив за жени руменил

●Материјал●Полиестер .Пол : Женска Јака : О Врат Летен Фустан Жени,Плетен Фустан Жени,Фустани Лето,V Вра�

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Сезона : Сите Пол : жени Материјал : полиестер Декорација : Ништо Должина на ракавот : без ракави Тип на ше�

За Летните Фустани За Сонце За Жени 2022 Фустан на Плажа : Карактеристики : Цветен Печатење Маица Женски Ф�

Женски Летни Фустани За Сонце Долги Ремени За Шпагети Цветен Секојдневен Долг Макси Фустан Без Ракави З

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Половината : 86cm / 33.86" Колк : 106cm / 41.73" Должина : 94cm / 37.01" Големина : М Биста : 102cm / 40.16

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Лето Без Ракави Секојдневен Замав Едноставна Маица

Исто така, не грижете се за пената или опуштеноста €Големина : XL Биста : 110cm / 43.34 "Должина : 68cm / 26...

КСЦИККД Фустани За Жени Женски Фустан За Сонце VГрафички Отпечатоци Без Ракави Со Ракави Со Средна Долж�

Женска Мода Секојдневен Круг На Вратот Слободно Време И Забава Прашка Дигитален Печатење Мини Фустан...

црни фустани за жени бохо фустани за жени 2023 бохо туника фустан бохо цветен фустан велигденски фустан з�

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Мини Фустан Со Цврста Боја, Женски Сарафан Со Кратки Ракави, Женски

Добредојдовте во нашата продавница, ние се фокусираме на обезбедување на најдобри чевли и се надеваме д

Нега На Облека : Миење Раце / Миење Машини Со Ниска Температура, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложувањ�

Карактеристики На Производот : Должина На Фустан : Должина На Коленото Должина На Ракавот : Краток Ракав

Фустан со висок Врат Денот На Независноста На Жените Американски 4 од јули Печатени Бохо Сарафан За Жени

31 "Половината : 105cm / 41 ●Натпревар● фустаните за сонце совршено се совпаѓаат со сандали, патики и потпети

Scroll