Свеж
Хеи_к сарафани За Жени Летни Фустани За Сонце Долги Ремени За Шпагети Цветен Секојдневен Долг Макси Фустан Без Ракави За Жени Со Џебови

Хеи_к сарафани За Жени Летни Фустани За Сонце Долги Ремени За Шпагети Цветен Секојдневен Долг Макси Фустан Без Ракави За Жени

Присуството: Во магацинот
DEN 351.84

Женски Летни Фустани За Сонце Долги Ремени За Шпагети Цветен Секојдневен Долг Макси Фустан Без Ракави За Жени Со Џебови1.Памучна Мешавина2.Повлечете го затворањето3.Долгиот Секојдневен Фустан За Жени е Еластичен, Лесен Мек И Дише, Секојдневен и Лабав Фит. Прилагодливи Фустани Со Ремени За Шпагети / Без Ракави, Врат Од Лажичка, Странични Џебови, Долга Должина На Подот.4.Женски секојдневен макси фустан без ракави, е совршен за плажа, одмор, празнична забава, ноќен клуб, вечер, плевене, коктел или секојдневно секојдневно носење. Исто така, тоа е одличен избор за бременост мајка.5.Цветни Печатени, Сончоглед Фустан, Шарени Печати Фустан, Бохо Цветни Плажа Сарафан, Тече Модерен Плажа Фустани, Носат Макси Фустан, Лабава и Широк Полите, Ками Боемски Фустан.Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан Големина Chart : Size USUKEUBust Hip Length S483490cm/35.43"126cm/49.61"140cm/55.12"M6103694cm/37.01"130cm/51.18"141cm/55.51"L81238100cm/39.37"134cm/52.76"142cm/55.91"XL101440106cm/41.73"138cm/54.33"143cm/56.30"XXL121642112cm/44.09"142cm/55.91"144cm/56.69"XXXL141844118cm/46.46"146cm/57.48"145cm/57.09"XXXXL162046124cm/48.82"150cm/59.06"146cm/57.48"XXXXXL182248130cm/51.18"154cm/60.63"147cm/57.87" ♞Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови!. ♞Пријатен Материјал Што Дише : Фустанот Е Изработен Од Полиестер И Еластан, Обезбедува Мека И Пријателска За Кожата, Исто Така, Не Гледа. Ткаенината Е Лесна И Удобна, Одговара За Пролет Лето И Fall. Плисираниот Еластичен Појас Има Добро Истегнување за Да Се Приспособат На Различната Големина на Половината и Да Ги Задоволат Барањата на Различни Типови На Тело. ♞Повод : овој едноставен стил сарафан совршен за секојдневно лето, плажа, одмор, туризам, одмор, секојдневен живот, работа, состаноци, вечера, забава. ♞На Сите Им Треба Овој Летен Макси Долг Фустан! Ременот За Шпагети Е Лесен За Прикажување На Вашето Секси Деколте И Клучната Коска, А Прилагодливиот Ремен Може Слободно Да Се Прилагоди Според Вашите Потреби, Правејќи Ве Удобно Во Текот На Целиот Ден. Декоративните Копчиња Додаваат Допир На Симпатичност И Го Прават Поласкав. ♞Стил : плетен клупски фустан за забави, должина на глуждот, долг фустан со шуплив крој, елегантни коктел фустани. Двете халтер вратот, длабоко V вратот, дури и прерамки цевка фустан сите можат да бидат стилизирани. Совршено се совпаѓа со различни чевли, како што се сандали, стилета, пумпи, високи потпетици, чизми, станови, клинови.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Едноставен трепет и одеднаш сè се менува Time and Tru's Tiered Midi Fuest е вкусно женствено со извезени, ракави за тре

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сараф�

Женски Обичен Тенок Фустан Без Ракави Тркалезно Деколте Вкрстено Полите Мини Фустан Специфики Сезона :

црни фустани за жени бохо фустани за жени 2023 бохо туника фустан бохо цветен фустан велигденски фустан з�

Женски Фустани Лето 2023 Година, Женски Фустан За Женски Забави За Гостин На Свадба со Џебовидобредојдовт

Смешни Детска Кошула Мајки Ден Подарок Трендовски Дете Кошула Дете Маица Смешни Младинска Кошула Смешн

Фустан со висок Врат Денот На Независноста На Жените Американски 4 од јули Печатени Бохо Сарафан За Жени

Големина : С Биста : 94см / 37.01" Рамо : 37см / 14.57" Ракав : 39см / 15.35" Должина : 85см / 33.46" Големина : М Биста : 98см / 38.58"

Мода Обична Еднобојна Памучна Ленена Фустан Без Ракави Големина : XXXXL Биста : 134cm / 52.76 "Должина : 136cm / 53.54" ...

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Мини Фустан Со Цврста Боја, Женски Сарафан Со Кратки Ракави, Женски

Модни жени секси обични sequins цврст фустан Vврат без грб, мини фустан Карактеристики : Карактеристики : Vвр

Овој фустан Chgbmok Maxi е лабав и удобен, мек и лесен, достапен во најразлични бои, цврсти или печатени, врато�

Исто така, не грижете се за пената или опуштеноста €Големина : XL Биста : 110cm / 43.34 "Должина : 68cm / 26 Style Style Сти

Женски Летен Печатен Лажички Врат Без Ракави Секси Сарафан Секојдневни Лелеави Фустани За Плажа Со Лул�

Женски Летен Цветен Принт Без Ракави Бохо Плажа Лабав Фустан мини сарафан специфичнијакола : оѓердан : Ж

Нега На Облека : Миење Раце / Миење Машини Со Ниска Температура, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложувањ�

Пол : Женски Материјал : Должина На Полиестерски Ракави : Тип На Шема На Кратки Ракави : Печатење за секој�

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Со�

●Материјал●Полиестер .Пол : Женска Јака : О Врат Летен Фустан Жени,Плетен Фустан Жени,Фустани Лето,V Вра�

Сезона : Сите Пол : жени Материјал : полиестер Декорација : Ништо Должина на ракавот : без ракави Тип на ше�

Материјал : 100% Дакрон Удобна и мека, соодветна тежина, висококвалитетна ткаенина слична на шифон, многу �

Карактеристики На Производот : Должина На Фустан : Должина На Коленото Должина На Ракавот : Краток Ракав

Женска Мода Секојдневен Круг На Вратот Слободно Време И Забава Прашка Дигитален Печатење Мини Фустан К�

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

Женски Летен Фустан Без Ракави Со Тркалезен Врат Со Гроздобер Отпечаток Лабав Оглавник На Коленото ве М

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Секојдневни Кратки Фустани, Летен Сара�

Тихлмк Долги Фустани За Жени Се Занимава Со Расчистување Женско ВВратот Ретро Печатење ПолкаТочка Со Д�

Фустан со кратки ракави со флертувачки ѕиркање на кожата што е совршен за истрошеност & за Ова Лето!?Крат

Scroll