Свеж
Авамо Ракави Цветни Резервоарот Елек Фустан За Жени Повик Лабава Плажа Прикријат Мини Фустан Дами Лето Секси Шпагети Ремен Краток Сарафан

Авамо Ракави Цветни Резервоарот Елек Фустан За Жени Повик Лабава Плажа Прикријат Мини Фустан Дами Лето Секси Шпагети Ремен Краток

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет!Пол : Жени ,Дами ,Женствен Тип : Бохо Краток Фустан,Сарафан Со Цветни Принтови Со Прерамки,Мини Сарафан На Празнична Плажа,Миди Фустан За Вечерна Забава Тип На Шема : Цветен Принт,Ремен,Без Ракави Боја : Сино Сонце Печатење ,Црвено Вино Цветен Принт,Црно Цветно Печатење,Сино Печатење,Сончогледово Цветно Печатење,Тегет Роза Печатење,Светло Сино Крин Печатење Големина : С,М,л,xl,2xl,3xl,4xl,5xlseason : Пролет,Лето ,umn,Есенски Материјал : 90% Полиестер 10% Spandexoccasions : Секојдневна Работа,Дневна,Канцеларија,Забава На Плажа,Клуб,Бар,Одмор,Одмор,Улична Облека,Домашна Облека, Карактеристики На Плажа : Дизајн : Лето Ладно Рамо Мини Фустан Секси Убава, Летен Фустан, Облека На Плажа, Бидете Во Центарот На Вниманието На Овој Долг Врв Ќе Направи Да Се Чувствувате Сигурни.Карактеристики : кул чувство,удобно носење, покажуваат слаби, долги нозе,женски облини,женственост секси и софистицирани, одговараат со пар гладијаторски сандали високи до колена за сладок изглед.Повод : Секојдневен мини фустан за жени плажа,забава,свадба, дипломирање.Фустан за забава,фустан на плажа, Облечете го со вашиот омилен ѓердан и сандали За прекрасна секојдневна летна облекапакет Вклучен : 1 х Бохо Дизајн На Фустан : летен ладен мини фустан со рамо секси убава, летен фустан, облека на плажа, бидете во центарот на вниманието во овој долг врв ќе направи да се чувствувате сигурни. Карактеристики : кул чувство,удобно носење, покажуваат слаби, долги нозе,женски облини,женственост секси и софистицирани, одговараат со пар гладијаторски сандали високи до колена за сладок изглед. Повод : Секојдневен мини фустан за жени плажа,забава,свадба, дипломирање.Фустан за забава,фустан на плажа, Облечете го со вашиот омилен ѓердан и сандали за прекрасна секојдневна летна облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см / 38.58" Ракав : 31см / 12.20" Должина : 129см / 50.79"Големина : �

Летни Фустани За Жени Плажа Прикривање Маица Сарафан Обични Ракави Кратки Фустани Резервоар Фустан ве �

Женски Летни Фустани За Сонце Долги Ремени За Шпагети Цветен Секојдневен Долг Макси Фустан Без Ракави З

Пол : Женски Повод : секојдневно, секојдневно Тип На Шема : Печатење Стил : слободно време Должина На Рака�

КСЦИККД Фустани За Жени Женски Фустан За Сонце VГрафички Отпечатоци Без Ракави Со Ракави Со Средна Долж�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Секојдневни Кратки Фустани, Летен Сара�

Жена Моден Принт Висок Струк Пресече Чипка Затворање Долго Здолниште Фустан Со Висок Струккарактерист�

Добредојдовте во сафуни !Во минатото, името на нашиот бренд беше Тикв Со цел да се зголеми задоволството

класични маици карактеристики на стилот на облекување со типичен краток ракав, мода со едната страна, н�

Исто така, не грижете се за пената или опуштеноста €Големина : XL Биста : 110cm / 43.34 "Должина : 68cm / 26...

црни фустани за жени бохо фустани за жени 2023 бохо туника фустан бохо цветен фустан велигденски фустан з�

Времето и Tru женскиот врзан фустан е сладок додаток на вашата секојдневна гардероба Противната силуета

Scroll