Свеж
коаезне Блузи За Жени Обични Женски Women И Зима Нова Еднобојна Долги Ракави V Врат Плисирани Лабави Маици

коаезне Блузи За Жени Обични Женски Women И Зима Нова Еднобојна Долги Ракави V Врат Плисирани Лабави Маици

Присуството: Во магацинот
DEN 0.33

● Материјал : Полиестер, Мек и Удобен. €Карактеристики : Долг Ракав, Дневен, Моден Стил. + Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Ќе биде да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за лежерен, но трендовски изглед, погоден за пролет, aut или зима. ● со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн дебели Кошули Жени Висок Врат Жени Топ Големина на табелата : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 67cm/26.38"Големина : М Биста : 101cm/39.76" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 68cm/26.77"Големина : L Биста : 106см/41.73" рамо : 44см/17.32" ракав : 61см/24.02" должина : 69см/27.17"големина : xl Биста : 114см/44.88" рамо : 45см/17.72" ракав : 62см/24.41" должина : 70см/27.56"големина : xxl биста : 122см/48.03" рамо : 46см/18.11" ракав : 63см/24.80" должина : 71см/27.95" содржина на пакетот : 1 Х Женски Врв. Стил : Мода, Секојдневен. Повод : Мода, Секојдневно. Пол : Жени. Сезона : Пролетumn Зима.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женска Шифон Еднобојна Краток Ракав Кружен Врат Секојдневна Кошула Блуза Со Кратки Ракавикарактеристи

ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ : блузи за туника за носење со хеланки / графички маици / кроп топ со кратки ракави / с

● ● Задолжително за Велигден! Оваа симпатична цветна маица за зајаче е најдобриот избор подарок, даден

Фраза жени летен оглавник шифон резервоар блузи обични кошули без ракави блузи со оглавник вратот блуз�

Големина : S Биста : 92cm / 36.22" Рамо : 38cm / 14.96" Ракав : 56cm / 22.05" Должина : 95cm / 37.40" Големина : M Биста : 98cm / 38.58" Рамо :

Ве молиме Препознајте Го Брендот "Ганфанкп" Кога Купувате Женска Модна Облека!Можете да најдете какви б�

Добредојдовте Во Нашата Продавница (Que Ert Er) ние сме продавница главно Продава Женска Облека, ние посвете

Добредојдовте ВО УЈУНАОР, се надевам дека имате добар шопинг!Дами Обични Цветни Печатени Три Четвртини

Што не треба да се сака во врска со лесниот Bodybriefer на Купидон? Тој нуди цврсто обликување што е совршено п

Опис : Пол : Womanената жена, дама дама, Female Style : Womenените без ракави со ками кошула, блуза за печатење на леоп

Екусн Летни Врвови За Жени 2023 Година,Трендовски Бохо Врвови Со Кратки Ракави V Вратот Обични Гроздобер Л

Големина : С Биста : 100см / 39.37" Ракав : 43см / 16.93" Рамо : 44см / 17.32" Должина : 68см / 26.77"Големина : М Биста : 108см / 42.52

Женски Цветен Принт Неправилен Кардиган Со Кратки ракави со Џебна Јакна Небесно Сино Карактеристики : М

Женска Мода Секојдневен Круг Вратот Цветни Краток Ракав Маица Врвот Информации За Производот :...

Женски Блузи Обична Геометриска Јака Кошула Повеќебоен ХС (2) Ограничени количини, ексклузивно за !Повеќ

Барате стилска и удобна маица која може да биде во чекор со вашата дневна рутина? Не гледајте подалеку о�

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Облека совршена за да ви одговара омилен

Информации за производството : Пол : Женска Сезона : Цела Сезонаматеријал : 95% Полиестер,5% Опсег На Спанде

Scroll