Свеж
Rbaofujie Се Занимава Дозвола Женски Кошули Жени Мода Печатени Повик V-Вратот Краток Ракав Лабава Маица Блуза Блузи Пролет Врвови За Жени Топла Розова Кошула

Rbaofujie Се Занимава Дозвола Женски Кошули Жени Мода Печатени Повик V-Вратот Краток Ракав Лабава Маица Блуза Блузи Пролет Врвови

Присуството: Во магацинот
DEN 287.84

Жени Мода Печатени Обични В-Вратот Краток Ракав Лабава Маица Блуза Блуза Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот дали носењето Стилски и моден дизајн ве прави попривлечни многу е погоден за Сите сезони Удобен материјал, погоден За различни прилики ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Информации за производот : Сезона : Сите сезони пол : женски, девојка повод : Секојдневен, Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете Што добивате : 1 Еез Жени Блуза : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 3 Биста : 92см/36.22 "Ракав : 23см/9.06" Должина : 68см/26.77" . Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 97см/38.19 "Ракав : 23.5 см/9.25 "Должина : 69см/27.17". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 24см/9.45 " Должина : 70см/27.56". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 24.5 см/9.65 "Должина : 71см/27.95". Големина : XXL Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118cm/46.46" Ракав : 25cm/9.84 "Должина : 72cm/28.35" Rbaofujie Женско Лето Уникатен Дизајн Нови Лабави Модни Врвови Жени Мода Печатени Обични V-Вратот Краток Ракав Лабава Маица Блуза Блузи Женска Маица Погодна за Работа, Забава, Плажа, Дом и Подарок. Материјал : полиестер. женски блузи за вежбање; женска летна кошула; женска облека; женски летни врвови ; женски маици; летна облека ; кошула во слободен стил;специјални кошули;западни кошули за жени; Женски Дневни Маици за Вежбање;западни кошули за жени;западна облека за жени;Кошула Во Нов Стил. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Повод : секојдневно, работа, излегување, забава. Добар избор е да го носите сами или да им го дадете на вашите најблиски, роднини и пријатели. Најдобар пријател подароци за жени. Стилски и мода ве прават попривлечни. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне. Кошула во слободен стил;ве прават полни со личност. Совршена женска кошула на моментите на секојдневно носење, шопинг, датум, заминување, пријатели датира и куќа носат за жени, девојки и Тинејџери Ткаенина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Добредојдовте Во Јеселк!Externate : Побарајте облека од брендот"Yyeselk " и купете ја, " Продадена можете да одгов

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Клиент за улога : За да избе

Женска Мода Летен Круг На Вратот Слободно Време Краток Ракав Нова Година Печатење Tops Features : 1.It изработен

Qipopiq ЕЛЕГАНТНО ЖЕНСКО МЕСТО : ние нудиме огромен избор на женска облека! Купувајте не за основни; плус об�

Оваа ткаенина за кошула со кратки ракави е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски

Големина : S BUST : 106 CM / 41.73 '' 'Рамо : 46cm / 18.11' 'Sleeve : 63cm / 24.80' 'Должина : 72cm / 28.35' 'Големина : M Bust : 110cm / 43.31' '' 'Reone : 47cm /

спецификации : карактеристики дизајн На Vвратот, без ракави, возбудува, стилски и дише тит може да се сов

Модни Жени Шупливи Печатење VВратот Маица Краток Ракав Обичните Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики

Женска Лабава Маргаритка Печатење Долга Кошула Памучни Дами Обични Врвови Маица Блуза ве Молиме провер

Женска Модна Летна Маица Лабава Туника Блуза1 Карактеристики : Секојдневни Блузи, Отпечатоци, Секојднев

Фраза жени летен оглавник шифон резервоар блузи обични кошули без ракави блузи со оглавник вратот блуз�

Нега на облека : Рачно / машинско перење, закачување за сушење, не сушење и белење, избегнувајте изложув�

Барате стилска и удобна маица која може да биде во чекор со вашата дневна рутина? Не гледајте подалеку о�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Градиент Блуза, Обичен V Резервоа�

Maseенски моден обичен патент чипка чипка со кратки ракави за печатење на вратоврски за печатење на горни

Задоволете ги вашите потреби за џемпер со удобно секојдневно суштинско значење од време и TRU Овој пулов�

Женски Блузи Обична Геометриска Јака Кошула Повеќебоен ХС (2) Ограничени количини, ексклузивно за !Повеќ

Жените Лето Плус Големина Мода Гроздобер Кошула Секси V Вратот Кратки Ракави Блуза Печатени Лабава Секо

Одлично е за комбинирање со слаби фармерки и панталони Ве молиме погледнете ја Табелата Со Големини под

Добредојдовте на Берзата, се надевам дека ќе имате добар шопинг!3 / 4 Ракави Блузи За Жени Летна Асиметрич

Женски Цветен Принт Неправилен Кардиган Со Кратки ракави со Џебна Јакна Небесно Сино Карактеристики : М

Добредојдовте во нашата продавница Ние ви нудиме висококвалитетни производи и услуги Ви благодариме ш�

Женски Плус Големина Летен Фустан Лежерен Палета Со Кратки Ракави Половината Лабава Фит Замав Маица Фу�

Големина : С Биста : 100см / 39.37" Ракав : 43см / 16.93" Рамо : 44см / 17.32" Должина : 68см / 26.77"Големина : М Биста : 108см / 42.52

Womenените модни печати кардиган случајна лабава лабава долга ракав ја прикриваат блузата со џебови со па

Големина : S Биста : 92cm / 36.22" Рамо : 38cm / 14.96" Ракав : 56cm / 22.05" Должина : 95cm / 37.40" Големина : M Биста : 98cm / 38.58" Рамо :

Scroll