Свеж
Педорт Плус Големина Блузи За Жени Жени Преголеми Маици Летни Обични Кратки Ракави Лабави Маици Црни, С

Педорт Плус Големина Блузи За Жени Жени Преголеми Маици Летни Обични Кратки Ракави Лабави Маици Црни, С

Присуството: Во магацинот
DEN 3.33

Сезона : Пролет, лето. Повод : Секојдневно. Стил : Симпатична, секојдневен. Одговара : одговара точно на големината. Содржина на пакетот : 1 х Табела Со Големина на Маици : . Големина : С Половината : 61-87см/24.02-34.25" : 73-107см/28.74-42.13" Должина На Дното : 89см/35.04"Големина : М Половината : 64-90см/25.20-35.43" : 76-110см/29.92-43.31" Должина На Дното : 92см/36,22"големина : л половината : 67-93см/26,38-36,61" : 79-113см/31,10-44,49" должина на дното : 95см/37,40"големина : xl половината : 70-96см/27,56-37,80" : 82-116см/32,28-45,67" должина на дното : 98см/38,58"големина : ххл половината : 73-99см/28,74-38,98" : 85-119см/33,46-46,85" Должина На дното : 101см/39,76" материјал : 65% памук+30% полиестер+5% спандекс,маичката за култури е изработена од висококвалитетна Ткаенина,Супер мека,еластична,издржлив и лесен,совршен за пролет,лето, aut,зима.. Половина ракав, о-вратот, лабава,обична, опуштете се.Основниот врв со тркалезен врат, дизајн на ракави со пруги, едноставен дизајн прави да изгледате повеќе стилски. Обични маички кошули убаво за секојдневниот живот, дома,работа,спорт,забава, одмор итн.Овој кроп блузи е неопходен моден предмет во женска гардероба.. Маица со половина ракав одлична со хеланки, фармерки,тексас јакна,чизми,шорцеви со висок струк, Совршена за обложување со кардиган, блејзер, јакна или трикотажа кога се чувствувате малку студено.. Рачно перење или нежно перење во машина во ладна вода, Закачете или исушете ја линијата, Не избелувајте.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женска Мода Три Четвртини Ракав Ретро Круг Вратот Велигден Печатени Лабава Блуза Карактеристики : 1.Кар�

Женски Кратки Ракави Врвови Женски Брод Вратот Графички Отпечатоци Блуза Мода Плус Големина Денот На Н�

Маица што можете да ја носите на работа? Да молам! Измината мета на времето и TRU е луксузно мека, со ласкав

Го Сакам ПаризЖенската Темна Маица Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја при�

Нормално Е ЗдодевноЖенска Маица VВратот Краток Ракав, До Женска Големина 3 XLCinsinnatiladies ' VВратот Маица...

Алто / Тенор Клуч Деко Женска Темна МаицаЖенска Темна Маица Кафепрес ги оживува вашите страсти со соврш�

Луѓето сакаат да кажат дека ништо не е совршено, но ние молиме да се разликуваме Нашиот ажуриран Совршен

Детали за големината : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 96см / 37,80 '' ракав : 16см / 6,30 '' Должина : 69см / 27.

Овци куче ™ Баа Баа! Бидете ништо друго освен изгубено јагне во оваа забавна „овча“ блажена девојка ® в

создава разиграни, смешни забавни дизајни со нашата уникатна визија, стил и став Често гроздобер и потр�

Добредојдовте На Берзата, се надевам дека ќе имате добар шопинг!Женски Печатени Кратки Ракави Тркалезе�

Прославете Ја Пресвртницата на Вашето Дете Со Маичка За Враќање На Училиште Добредојдовте На Вашиот 5 Г�

Споделете насмевка со светот додека ги објавувате вестите за вашата голема промоција! Позитивити Супер

создава разиграни, смешни забавни дизајни со нашата уникатна визија, стил и став Често гроздобер и потр�

Женска Маица VВратот Краток Ракав Тексас Flagladies ' VВратот Маица 5.3 мл. / yd2 (САД) 8.8 мл. / Лвд(КАЛИФОРНИЈА), 100% п

Додадете Боја во Вашата Униформа Гардероба Со Женска Маица За Печатење ОВрат, Блуза Со Кратки Ракави На�

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

Додадете боја во вашата униформа гардероба Со Женска Маица За Печатење ОВрат, блуза со кратки ракави на�

3.2 мл., претходно испукан 100% памук со прстен; 40 синглови; Хедери60 / 40 поли / чешлан памук со прстен; Хедер Гр

Ние нудиме најразлични производи што се погодни за секое време Уживајте во една од овие новини, торби за

Должина на ракавот : Пакетот Со Кратки Ракави вклучува 1 Изработен е од висококвалитетни материјали,дов�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Обичен Дуксер, Есенска Есенска Блуза, Пуловер Со Дол

Покажете ја вашата весела страна со ова лето Graphicенски графички теми со теми од вибрации...

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

95% полиестер, 5% спандекс Увезени Лесен, класичен вклопување, ракав со двојна игла и карактеристики на до�

Големина : С Биста : 97см / 38,19" Рамо : 42см / 16,54" Ракав : 35,5 см / 13,98" Должина : 66см / 25,98" Големина : М Биста : 102см / 40

Мека, удобна и подготвена да се опушти или да го преземе денот Tee и Tru's Ribbed Crewneck Tee, е извонредно парче за п�

Воведување на нашето последно додавање женска стандардна маица со краток ракав што е совршена за секој

Модна жена каузална тркалезна печатење блуза со долги ракави маица есенски врвови, совршени за сите сез

Scroll