Свеж
Аквагард Женски Чешлани Рингспун В - Вратот Маица

Аквагард Женски Чешлани Рингспун В - Вратот Маица

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Толку удобно ќе сакате по една во секоја боја! Овие разноврсни маици Со Врат V се одлични за носење во канцеларија или за време на викенд СКАРА со пријателите. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие кошули се нежно обликувани за класично женско вклопување. 100% Чешлан Памук; Пакување од 3; Повлечете го затворањето; Машинско Перење; 5,5 мл. 100% чешлани прстен-откачи памук премиум Маичка Маица.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Освежете ја облеката со овие прекрасни и стилски Маици за мажи Од Жолт Петел Оваа женска поло кошула ги �

Запуштете се во врвната мекост на стајлингот на Terra Pullover Кратки ракави со ребрести вметнување на рамена�

Ништо не го чука лесниот стил на време и графичкиот мета на Тру Одликувајќи се со кратки ракави со опушт�

Детали за големината : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 96см / 37,80 '' ракав : 16см / 6,30 '' Должина : 69см / 27.

Не можете да погрешите Со Ова Следете Ги Вашите Соништа Маргаритки Маица Женска Слика Од Шатерсток што �

Сезона : Пролет, лето Повод : Секојдневно Стил : Симпатична, секојдневен Одговара : одговара точно на голе

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Жените Мода V Вратот Цветни Печатени Туника Блузи Копчиња Краток Ракав Маица ве Молиме проверете Ја Таб

Вино (н) Прегратка Во Чаша е прикажана на предната страна на овие модерни маици за женски маици со плус г�

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот ра

Scroll