Свеж
Женска Маица В-Вратот Краток Ракав-Тексас Знаме

Женска Маица В-Вратот Краток Ракав-Тексас Знаме

Присуството: Во магацинот
DEN 1.00

Женска Маица V-Вратот Краток Ракав - Тексас Flagladies ' V-Вратот Маица. 5.3 мл./yd2 (САД) 8.8 мл./Лвд(КАЛИФОРНИЈА), 100% памук однапред. Класична ткаенина со средна тежина. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци. Спорт Греј : 90/10 памук/полиестер. Хедер бои : 50/50 памук/полиестер. Полу-опремени. 1/2 " не-врвот зашиени v-вратот јака. Снимено вратот и рамената.Капа ракави. Ракав со двојна игла и долни рабови. Женска Маица V-Вратот Краток Ракав - Тексас Flagladies ' V-Вратот Маица. 5.3 мл./yd2 (САД) 8.8 мл./Лвд(КАЛИФОРНИЈА), 100% памук однапред. Класична ткаенина со средна тежина. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци. Спорт Греј : 90/10 памук/полиестер. Хедер бои : 50/50 памук/полиестер. Полу-опремени. 1/2" не-врвот зашиени v-вратот јака. Снимено вратот и рамената. Капа ракави. Ракав со двојна игла и долни рабови. Странични рабови. Сива бисерна солза далеку етикета. Полу-Опремени. Достапно во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие женски маици со врат обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие женски маици обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. Ова Знаме На Тексас Женската Маичка За Вратот Е за жени. Ние носиме големини ДО 3 XL. можете да го носите овој спортски изглед со кратки ракави модерна графичка маица со врат додека одите на шопинг, теретана, училиште или да ја додадете во вашата викенд гардероба за да ја користите секојдневно од суштинско значење. Тоа може да биде одличен подарок за некого, мора да го имаат секојдневно основите, И Тексас Знаме печатење е толку трендовски да се има. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мека, удобна и подготвена да се опушти или да го преземе денот Tee и Tru's Ribbed Crewneck Tee, е извонредно парче за п�

Додадете Боја во Вашата Униформа Гардероба Со Женска Маица За Печатење ОВрат, Блуза Со Кратки Ракави На�

Официјална Стока На Дизни Дизни Лило И Бод Маици За Мажи, Жени, Момчиња И Девојчиња; Слатки Кошули Со Бод

Воведување на нашето последно додавање женска стандардна маица со краток ракав што е совршена за секој

❆ ❆ ❆ ❆ ❆ Џемпери за жени❆ ❆ ❆ ❆ ❆ кошула со бел фустан за мажи женски дуксер машки лежерни кошули со

Додадете боја во вашата униформа гардероба Со Женска Маица За Печатење ОВрат, блуза со кратки ракави на�

Ништо не го чука лесниот стил на време и графичкиот мета на Тру Одликувајќи се со кратки ракави со опушт�

Вино (н) Прегратка Во Чаша е прикажана на предната страна на овие модерни маици за женски маици со плус г�

Основно, но брилијантно, оваа долга ракав од Time и Tru е подготвена за сè! Користете го како основен слој на

големина На Пакетот : 35х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 13мм поради рачно мерење Лабава Копче Блуза �

Прославете Ја Пресвртницата на Вашето Дете Со Маичка За Враќање На Училиште Добредојдовте На Вашиот 5 Г�

1.ЗА ДАСАЈО : Онлајн Модната Продавница ДАСАЈО е основана на 2012 година тоа е секојдневно нови пристигнув

Должина на ракавот : Пакетот Со Кратки Ракави вклучува 1 Изработен е од висококвалитетни материјали,дов�

ИРОИНИД Розова Блузи За Жени Пролет Печатени Круг Вратот Повик Долг Ракав Мета Дозвола, Кафеава Каракте

Женски Маици Ограничени количини, ексклузивно за !Каки Обични Обични Женски Маици Женска Облека Женски

Сезона : Пролет, лето Повод : Секојдневно Стил : Симпатична, секојдневен Одговара : одговара точно на голе

Женски Кратки Ракави Врвови Женски Брод Вратот Графички Отпечатоци Блуза Мода Плус Големина Денот На Н�

ХИМИВЕЈ Женски Персонализиран Принт Врвови Со Краток Ракав VВрат Работни Маицикарактеристики : que Матер

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Обичен Дуксер, Есенска Есенска Блуза, Пуловер Со Дол

Канализирајте ја вашата внатрешна Барби со оваа симпатична графичка графичка мета Одликувајќи се со ст

Од салата до улица, патничкиот пат на Авиа лесно се транзитира за што и да има вашиот ден Loveе ја сакате ов

Оваа сезона, издлабете простор во вашиот плакар за плоштад вратот на Слободен склоп Сè е во врска со ост�

3.2 мл., претходно испукан 100% памук со прстен; 40 синглови; Хедери60 / 40 поли / чешлан памук со прстен; Хедер Гр

Толку удобно ќе сакате по една во секоја боја! Овие разноврсни маици Со Врат V се одлични за носење во кан

Го Сакам ПаризЖенската Темна Маица Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја при�

Маица што можете да ја носите на работа? Да молам! Измината мета на времето и TRU е луксузно мека, со ласкав

Може да очекувате трајна издржливост со оваа 100% памучна, женска Маица за возрасни; нашите дизајни се отп

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот ра

Scroll