Свеж
Женска Вратоврска-Боја Плажа Пуловер Макси Бохо Сарафан Дами Лабава Долга Лизга Фустан

Женска Вратоврска-Боја Плажа Пуловер Макси Бохо Сарафан Дами Лабава Долга Лизга Фустан

Присуството: Во магацинот
DEN 2.00

Женски Обичен Тенок Фустан Без Ракави Тркалезно Деколте Вкрстено Полите Мини Фустан Специфики Сезона : Пролет,Лето,Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Без ракави : О Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузална Тежина : 210gg (S-XL) Карактеристики : Q Материјал Q е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење, Широко Лабаво Вклопување, Секојдневен Шик Стил, Еднобоен/Цветен Принт, фустан, стил, Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. € Натпревар, Џебен Летен Фустан Без Ракави : Овој Фустан Може ДА Биде како фустани за венчавки За гости Или Ретро Женски Секси каиш За Шпагети, летен лежерен ФУСТАН со лежерна Линија. `+Прилики тоа може да одговара со високи потпетици, клинови, или флип апостолки, тоа е погоден за секоја пригода! Пакетот вклучува Големина На Фустан 1pc Сад Велика БРИТАНИЈА ЕУ Должина На Бистата М 6 10 36 97cm/38.19" 131cm/51.57 "Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 97cm/38.19" Должина : 131cm/51.57 " Женски Вратоврска Боја Плажа Пуловер Макси Бохо Сарафан Дами Лабава Долга Лизга Фустан.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип На Шема : Цврст Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен,Мо

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Шифон Мини Ф�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет!Пол : Жени ,Дами ,Женствен Тип : Бохо Краток Фустан,Сарафан С�

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Со�

❀ Најдобри Подароци За Жени / Мајка / Пријатели, Одлични За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќ

Жена Моден Принт Висок Струк Пресече Чипка Затворање Долго Здолниште Фустан Со Висок Струккарактерист�

Големина : Л Големина Тип на шема : печатење женски фустани летни женски фустани женски секојдневни фуст

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 98см / 38,58" Рамо : 38см / 14,96" Ракав : 21см / 8,27" Должина : 90см / 3

класични маици карактеристики на стилот на облекување со типичен краток ракав, мода со едната страна, н�

Тип : Женски Фустан, Фустан Без Ракави Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Боемски, Бохо, Секојдневен,

Времето и Tru женскиот врзан фустан е сладок додаток на вашата секојдневна гардероба Противната силуета

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Должина : 138cm / 54.33" Големина : M Биста : 102cm / 40.16" Должина : 139cm / 54.72" Големина : L Бист

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

Scroll