Свеж
Новороденче Бебе Момче Девојки Копче Ромпер Лента Без Ракави Комбинезон Едно Боди Шорцеви За Новороденчиња Облека

Новороденче Бебе Момче Девојки Копче Ромпер Лента Без Ракави Комбинезон Едно Боди Шорцеви За Новороденчиња Облека

Присуството: Во магацинот
DEN 2.33

Бебе момчиња и девојки мода контраст боја краток ракав ромпер - - - текстурата е мека и раката се чувствува деликатна како облак; овие стилски комбинезони се од суштинско значење за секоја гардероба за новороденчиња, а овие ромпери се толку удобни што можат да се користат како долна облека или дури и сами. Големина шема : . Големина (см). Новороденче должина : t42, 5t Bust : t48tsleve : t9, 5. 0-3 Месециtlengh : t44t Bust : t49. 5tsleve : t10. 3-6 Месецидолжина : t45, 5t Bust : t51tsleve : t10, 5. 6-9 Месециtlengh : t47t Bust : t52. 5tsleve : t11. 9-12 Месециtlengh : t50t Bust : t54tsleve : t11, 5. 12-18 Месециtlengh : t53t Bust : t55, 5tsleve : t12. Големина (инч). Новороденче t Length : t16. 73t Bust : t18. 9 tsleve : t3. 74. 0-3 Месециtlengh : t17. 32t Bust : t19. 49tsleve : t3. 94. 3-6 Месециtlengh : t17, 91t Bust : t20. 08tsleve : t4. 13. 6-9 Месециtlengh : t18, 5 t Bust : t20, 67tsleve : t4. 33. 9-12 Месециtlengh : t19. 69t Bust : t21. 26tsleve : t4. 53. 12-18 Месециtlengh : t20, 87t Bust : t21, 85tsleve : t4. 72. Спецификација : . Материјал : Памук. Стил : Секојдневен. Шема : Обична. Пол : Унисекс. Изборна боја : Темно сива, армиска зелена, кајсија, каки, розова. Забелешки : . 1. Големината на облеката се мери со рачно изработени физички плочки, а грешката од 1-3см е нормална. 2. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот на вашиот компјутер. Содржина На Пакетот. 1 * Комбинезони материјал погоден за Кожата : Нашиот комбинезон е изработен од висококвалитетна памучна ткаенина, дише и лесен, мек на допир и удобен за носење, без оштетување на детската кожа. Моден дизајн : свежиот стил на контраст во боја, секојдневното копче за вратот надолу и дизајнот на кратки ракави, го прави целиот ромпер и вашето бебе попривлечно и попривлечно. Применлива пригода : летното боди е совршено за роденденска забава, крштевање, Ден На Децата, фотографија, секојдневно носење, ден на семејството, туш за бебиња и многу повеќе прилики. Идеален подарок : овој совршен комбинезон за мали деца е особено погоден за ден На Децата, роденден, летен одмор, како подарок за вашето бебе или дете на пријатели, тие мора да бидат многу среќни. Нега на облека : Рачно перење или машинско перење, максималната температура на водата е 40°C, не избелувајте, мијте одделно од различни бои, виси на суво, а не на хемиско чистење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Моделот носи големина екстра мала 100% акрилик Отворен преден стил Долги надуени ракави со плетени манже�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Дали сакате да го направите вашиот мебел лесен за употреба и освежен? Дали сакате брзо да ја пронајдете �

Зарем тоа се уште не е доволно за вас? Кликнете на оваа врска, ќе можете да видите повеќе ценасами Женски

За оваа ставка •Подебели ЧЕЛИЦИ АРКТИС 1 / 1 БЕЗЖИЧЕН / 3 / 5 / 7 / 7+ / 7П / 7П+ / 7Х / 7 БЕЗЖИЧЕН / 9Х / 9 БЕЗЖИЧЕН / ПР

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Кожено издание Јазик : Англиски Волумен : бр 4,36,20,61 Кожа Врзување На 'рбетот и Агли Со златен лист печатењ�

Маската за Обука 2.0 ви овозможува целосно да се прилагодите на вашиот стил Едноставно излупете го ориги�

Женска Мода Ноќта На Вештерките Печатена Кардиганска Јакна Со Долги Ракави Карактеристики : Повод : Сек�

Машки Секојдневен Маскирен Спортски Дуксер Со Долги Ракави Јакна Со Патент Со Качулка Ве Молиме провер�

● Повод : Изгледа добро за датум, работа, канцеларија, забава, плажа, одмор, училиште, датум ноќ и повик из

Сечење на десната рака, сечење на левата рака и с everything помеѓу, Ножот За Кука Со Променлив Радиус Со Пром�

Scroll