Свеж
Двослоен Нерѓосувачки Челик Пренослива Изолациона Чаша Со Острици Креативна Сламена Чаша Издржлива Боја 750МЛ

Двослоен Нерѓосувачки Челик Пренослива Изолациона Чаша Со Острици Креативна Сламена Чаша Издржлива Боја 750МЛ

Присуството: Во магацинот
DEN 2.00

Материјална Наука : . 1. Внатрешен нерѓосувачки челик 304. 2. Надворешен 201 нерѓосувачки челик. Големина : 20,5*10*7см. Капацитет : 750МЛ. Вклучен пакет : . 1 шише, 1 * пипета. објасни : . 1. Поставата ќе се исчисти пред првата употреба. 2. Прво исчистете го внатрешниот резервоар со мала количина топла вода или ледена вода (не користете топчиња од челична жица), а потоа истурете го и тоа со врела вода или ледена вода за да обезбедите подобар ефект на изолација. 3. Ве молиме исчистете и одржувајте суво по секоја употреба. 4. Не се препорачува долго чување газирани пијалоци во чашата за да се продолжи работниот век на изолираната чаша. 5. Не приближувајте се до изворот на топлина или насилно удирајте го. 6. Чувајте го подалеку од дофат на деца за да избегнете изгореници. Погоден За Лесно Патување, Спортови На Отворено, Канцеларија, Плажа, Училиште, Пикник, Топла Јога, Пешачење, Кампување, Возење Велосипед, Трчање, Пешачење, Теретана, Фитнес Итн. Издржливо Зачувување На Топлина, Вакуумот На Чашата Ќе Го Блокира Преносот На Топлина. Мазна Чаша Уста, Уникатна Форма. Не Мора Да ја Тестирате Температурата со Устата За Да Избегнете Изгореници. 360 ° Ротација, Нема Потреба Да Се Грижите За Истекување На Вода, Добро Запечатување. 304 Нерѓосувачки Челик Чаша И Нерѓосувачки Челик Слама.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машки Насочен Знак Работни Шорцеви Средината на половината Без Појас Мултиџеб Петпарче Панталони Обич�

Јкохкофе Молив За Веѓи Автоматска Ротација Почетник Пополнете Водоотпорна Четка За Веѓи Долг Двоен Кра

Машки Секојдневен Маскирен Спортски Дуксер Со Долги Ракави Јакна Со Патент Со Качулка Ве Молиме провер�

Охрабрете ги и подобрете ги вашите ученици љубов за читање со шарени обележувачи Обележувачите на еуре�

Џими Клиф Светски Музички Портрет [ДВД] 01635101119 Филмови Заедно Со Боб Марли и Тутс и Мејталс, Џими Клиф бе�

Обичен Ремен За Шпагети Топло Розова Кимона Без Ракави Плус Големина 1xl (14) Ограничени Количини, Мала Сер

Божиќно Семејство САМОСТОЈНО Име Благослов Приврзок Дедо Мраз Приврзок Пвц Приврзок Карактеристика : о

Спецификации : Нежен метал умира со дизајн на кутија од лос, прекрасен и убав Изработен од издржлив јагл�

СЕНГЕ ГРАФИКАТА Е ДИЗАЈНИРАНА ДА БИДЕ НАЈДЕТАЛНА, НАЈКВАЛИТЕТНА ГРАФИКА НА РАСПОЛАГАЊЕ НАШИОТ НАЈСОВР�

Ткаенина : Удобна, мека, лесна, со добра дишење и издржливост, без триење или деформирање на кожата...

Ханивел Цг510а1019 Малиот Штитник за Термостат обезбедува идеална одбрана во спречувањето на другите да с�

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см / 38,58" Рамо : 40,5 см / 15,94" Ракав : 57см / 22,44" Должина : 62с�

Софтверот Причина 3 На пропелерхед е во своја класа, и со ова упатство за обука, ќе знаете се што треба да

Декорација / Процес : Печатење Должина На Облека : Редовна Должина на ракавот : Краток ракав Тип на изда�

Опис Дали сакате да направите букет цвеќе за членовите на вашето семејство или пријатели? Потоа, овие ра

Големина : С Биста : 95см / 37.40" Колк : 125см / 49.21" Должина : 130см / 51.18" Големина : М Биста : 100см / 39.37" Колк : 130см / 51.1

Цврста Боја На жената Удобна Шуплива Перспектива Градник Долна Облека Без Бандажи карактеристики : 1.Ст�

2023 Женски Пуловер Без Капа Џемпер Спортски Обичен Печатење Со Врвни Букви Повеќебојни Јуниори Дуксери20

Спецификација : Материјал : тврда обвивка+мрежа за дишење+кожа Боја : Црна Процес : Шиење Применлив модел

Кожено издание Јазик : Англиски Волумен : бр 4,36,20,61 Кожа Врзување На 'рбетот и Агли Со златен лист печатењ�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Одличен Ѕид Декора модерен декоративен начин за истакнување на вашиот уникатен уметнички вкус.Совреме�

Изработен од фино квалитетен материјал, практичен, лесен за ракување и употреба, има долг работен век Ка

АРХИВСКИ софтвер АВ14612 25 Ракави, А3, 1 Странично Запечатени @@ Не дозволувајте сите тие часови да работат �

Оваа Ставка Е Класифицирана Како "Лист Музика" Или "Книга Со Песни" ОВАА ставка НЕ Е МУЗИЧКО ЦД...

Женски Широки Комбинезони Без Ракави Без Вратоврска Шпагети Долги Панталони Ромпер Со Џебови Карактер�

Женска Долна Облека Модни Жени Секси Чипка Долна Облека Пижами Везени Дами Интими Сет Плус Големина Сек

Дали сакате да го направите вашиот мебел лесен за употреба и освежен? Дали сакате брзо да ја пронајдете �

Scroll