Свеж
Женски Комбинезон Лигавче Панталони Комбинезон Со Џебови Памучно Ленено Копче Боди Едноделни Трико Јога Панталони Со Џебови За Женски Боди За Женски Комбинезон, В

Женски Комбинезон Лигавче Панталони Комбинезон Со Џебови Памучно Ленено Копче Боди Едноделни Трико Јога Панталони Со Џебови

Присуството: Во магацинот
DEN 2.33

- Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ-【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека ЛОНГЗУВС, ЛОНГЗУВ е модна продавница која се фокусира на женска и машка облека, ве Молиме побарајте ЛОНГЗУВ +Жени+ Подароци/Блузи / Маици / Фустан/ Дуксери / Дуксери / Кардиган/Резервоар / Панталони / Палта /Јакни или кликнете на името НА брендот ЛОНГЗУВ на насловот за да најдете повеќе изненадувања.Без разлика дали е пред или по купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте го сервисниот тим ЛОНГЗУВС, ние ќе ви го решиме.Ауестионс И Одговори П : обично носам Медиум со големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?`+ А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно.П : дали ткаенината е растеглива?А : Да! Ткаенината е прилично растеглива, погодна за целата форма на телото.П : дали овој фустан дише? Се гледа ли?О : не гледам преку. Донекаде дише, но дефинитивно одговара и на формата.П : како да го измиете овој фустан?● О : машина за перење. Рачно миење одделно во ладна вода. Лесно за нега.П : Дали ќе се намали или избледи?* О : имавме направено некој тест и ветивме дека нема да се намали или избледи по миењето.П : дали има лош мирис или ве чеша?* О : не може да се најде лош мирис, а ние направивме мек и квалитетен материјал, нема да ве чеша,не грижете се.П : дали е истата боја како на сликата?* О : се трудиме најдобро да направиме бојата е иста со Нашиот Фустан, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот дисплеј.Сезона : Пролет, Лето : Жени/Менокација : Дневно, Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст/Стил На Печатење : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија. Ве молиме проверете дали се однесувате на табелата со големини обезбедена од нашата последна слика во делот за прикажување слики на моделот. долна облека боди за жени Дозвола. чино панталони за Жени Дозвола. халтер боди за жени Дозвола. формални комбинезони за Дозвола за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Карактеристики : сосема нов и квалитетен.Ротација од 360 степени.Прилагодлива висина, попогодна за употр�

Осветлен Божиќен Елен, Блескав Елен Со Ленти За Украсување На Двор На Отворено, Вештачки Претходно осве�

KAZXD Жени VВратот Медицинска Нега Униформа Симпатична Цветни Печати Краток Ракав Чистење Врвови Со Џебов

Кристално стакло фиока рачка за мебел копчерачка спецификации : Рачка 1.37х1, 10х0, 66 во / 35х28х17мм, Завртка : К

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаПАТОЛАВ! ПАТОЛЛАВ : ние изработуваме машка и женска облека шт

2Пакет Почетна Компоненти Замена 532130794 Косилка За Трева Вретено Собрание За Husqvarna Wp145h42bpleash забелешка : ов

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 120см / 47.24" Рамо До Ракав : 70см / 27.56" Должина : 54см / 21.26" Го�

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

Нејзиниот син се удавил поради небрежност, па затоа е фокусирана да не дозволи кампот повторно да се отв

Материјал : Легура На Цинк Растојание на дупката 128мм, Големина(LWH) : 1801235мм Широко користен : погоден за к�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Карактеристики : * сосема нов висок квалитет*Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив и практ

Описr r овој празен чадор е компактен по големина и лесен по тежина, лесен за носење за различни намени Из

(1) Машинско Перење (2)Двојно Зашиени И Вез Лого, Букви И Броеви (3) 100% Висококвалитетен Полиестер и Ткаенин

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перфор�

Вовед : дали барате удобен тросед за вашето семејство? Ако е така, оваа Двојна Кочија Комбинација Тросед�

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Фетари од Пазарот На Џојбај.Опис...

Кожено издание Јазик : Француски Волумен : сер.9 плочи в 7 Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите Со златен лист

Карактеристики : Таблата е наменета за филм, ТВ серии, студио во живо, рекламирање, снимање видео итн...

ОДИ НОСОРОГ 16 ТАКОМА RC2 LRКОМПЛЕТЕН КОМПЛЕТ : ПРЕДНА ГАРДА + ЗАГРАДИ +СВЕТЛА ТЕКСТУРА ЦРНА Оди Носорог 5554211

Scroll