Свеж
Новина Играчка Пиксели Пријатели-Нинтендо Марио Ракун Марио

Новина Играчка Пиксели Пријатели-Нинтендо Марио Ракун Марио

Присуството: Во магацинот
DEN 319.52

Осветлете ја секоја колекција На Акциони Фигури На Супер Марио Брос со овој осветлен Пдп Пиксел Пал. Оваа ставка бара 2 ААА батерии (не се вклучени). Лесно оживува со притискање на копче. Секоја фигура На Ракун Марио има опашка и уши со пруги, исто како и во играта. Постојат дополнителни пиксел Пал карактери на располагање; секој од нив се продаваат одделно. Ова парче е официјално лиценциран производ На Нинтендо и се препорачува за деца на возраст од 14 и повеќе години. Пдп Пиксел Пал Ракун Марио, Супер Марио Брос 3, 878-032-НА-ТНМ : Светла со притискање на копче. Потребни се 2 ААА батерии, не се вклучени. Ракунот Марио има опашка и уши, исто како и во играта. Дополнителни пиксел Пал карактери на располагање; секој од нив се продаваат одделно. Акција слика играчка е врз Основа На марио Брос 3 игра. Се препорачува за деца на возраст од 14 и повеќе години. Официјално лиценциран производ Од Нинтендо. Модел #878-032-НА-ТНМ.

Детални спецификации

Додатоци на производи

ОВАА YTZ12 S е запечатена оловнокиселина (SLA) апсорбирана стаклена подлога (AGM) батерија на полнење АГМ и гел

Прикриениот Оклопен Флекс е тврд преклопен тоне капак изграден од алуминиумски панели од типот на авио�

Пол : Женска Пригода : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Секојдневно Вклопување : одговара на �

4 Предиво Со Средна Тежина За Плетени И Капчиња Проекти Вашето најпродавано предиво со најголема тежина

Овие Трендови Меѓународни Нба Голден Стејт ВоиниКлеј Томпсон 17 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококв

Уникатен и Стилски Дизајн : нашата футрола за телефон може да се пофали со уникатна и стилска шема што го

19891994 Гео Метро Сијалица Со Долго Светло И Средно Светло (База / Лси / XFi)ОДГОВАРА : 1989 1994 Метро L3 1.0 L Авто�

Жени Секојдневен Моден Пуловер Џемпер Со Долг Ракав Со Кружен Врат Карактеристики : 1.Карактеристики : О�

Дводелен Комплет за новороденчиња, Велигденска Зајачка Ромперка На Девојчето Ја Разбушави Лентата За К

Нантакет Килим Колекција Живи И Живи Преодни Стилови Мајсторството на уметниците со влакна Во Нова Анг�

Целосен Асортиман На Везови Вкрстен Бод Печат Крпа За Везење Цветен Комплет 3 Пакет Вреден Комплет За Ра

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Џогери Панталони, Заострени Панталони За Суи, Џоге�

Ефикасно го удвојува капацитетот на кутијата"отпечаток" за дополнителен простор за пократки / помали пр

Резервната Гума На Camco eazLift обезбедува одличен начин да креирате надворешна резервна локација на гумите

Маица За Преживеани Од Операција на коленото100% Памучна Маица Оваа стандардна маичка со кратки ракави и�

Scroll