Свеж
Готју Фустани Мода Женски Печатење Туника Фустани Без Ракави Плус Големина Маица Фустан Сина Л

Готју Фустани Мода Женски Печатење Туника Фустани Без Ракави Плус Големина Маица Фустан Сина Л

Присуството: Во магацинот
DEN 287.20

Модни Жени Печатење Туника Фустани Без Ракави Плус Големина Маица Фустанкарактеристики : 1.Материјал : Полиестер. дише и удобно.2.Карактеристики : печатење, фустан со Средна должина, облека удобно меко3.Прилика : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. Совршен заumn и зима.4.Стил на крпеница, погоден за повеќето форми на телото, прави да изгледате повеќе мода и трендовски, исто така може да биде породилна облека5.Костум За бохо, дневно, плажа, забава, туш за бебиња, одмор, одмор, патување, улична облека или која било друга пригода што ви се допаѓа, слатки фустани со туника со проток за жени информации за производот : Сезона : пролет лето есенски пол : Женски Повод : Дневен Мотел : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Секојдневен, моден ракав должина : Долга Должина : Средна одговара На Големината на дебелината : стандардно како да се мие : миење раце ладно,закачување или сушење на линија што добивате : фустан од 1 парче ве молиме имајте предвид Дека малата разлика Во бојата треба да Биде прифатлива поради светлината И екранот.Size USUKEUBust Waist Hip Length S4123498cm/38.58"98cm/38.58"114cm/44.88"86cm/33.86"M61436102cm/40.16"102cm/40.16"118cm/46.46"87cm/34.25"L81638108cm/42.52"108cm/42.52"122cm/48.03"88cm/34.65"XL101840114cm/44.88"114cm/44.88"126cm/49.61"89cm/35.04"XXL122042120cm/47.24"120cm/47.24"130cm/51.18"90cm/35.43"XXXL142244126cm/49.61"126cm/49.61"134cm/52.76"91cm/35.83"XXXXL162446132cm/51.97"130cm/51.18"138cm/54.33"92cm/36.22"XXXXXL182648138cm/54.33"134cm/52.76"142cm/55.91"93cm/36.61" Изработени од висококвалитетни и удобни материјали, не лесно оштетени. Долгите здолништа имаат уникатен шарм што ве прави достоинствени и елегантни. Лесен и лабав дизајн, совршен за носење во добро време. Погоден за различни прилики, може да носи личност дома или на работа. Тоа може да биде идеален подарок за вашата сакана или значаен друг; било да е тоа роденден, посебна пригода или едноставно да сакате да расипете некој што навистина го заслужува тоа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип На Шема : Цврст Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен,Мо

31 "Половината : 105cm / 41 ●Натпревар● фустаните за сонце совршено се совпаѓаат со сандали, патики и потпети

Исто така, не грижете се за пената или опуштеноста €Големина : XL Биста : 110cm / 43.34 "Должина : 68cm / 26 Style Style Сти

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Половината : 86cm / 33.86" Колк : 106cm / 41.73" Должина : 94cm / 37.01" Големина : М Биста : 102cm / 40.16

€ Клучни Зборови} Тесни Црни Фустани За Жени;Плус Големина Матурски Фустани 6x;Розова Матурска Облека Го

Изработено е од високо квалитетни материјали, издржливо за вашето секојдневно носење ▶ 2 Летни фустани

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сараф�

Ленаго Женски Летен Миди Фустан Плус Големина Бохо Плажа Фустан На Клиренсопис На Производот : фустанот

Тип На Ставка : Фустан За Сонце Миди Фустани Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : 95% Полиестер, 5% С

Фустан со кратки ракави со флертувачки ѕиркање на кожата што е совршен за истрошеност & за Ова Лето!?Крат

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 96cm / 37,80 '' половината : 90cm / 35.43 '' Hip : 114cm / 44.88 '' Должина : 131c

Scroll