Свеж
иопко фустани за жени Гроздобер Дневен Летен Пуловер Фустан Без Ракави Гроздобер Шуплив Сарафан Лабава Плажа мини Фустан женски фустани

иопко фустани за жени Гроздобер Дневен Летен Пуловер Фустан Без Ракави Гроздобер Шуплив Сарафан Лабава Плажа мини Фустан женски

Присуството: Во магацинот
DEN 399.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : S = = САД = = Големина : 4 = = Велика британија = = Големина : 8 = = Големина : 34 = = Биста : 76-86см/29,92-33,86 "= = Должина : 82см/32,28 "= = Назад = = Должина : 65см/25,59". Големина : М = = САД = = Големина : 6 = = ВЕЛИКА британија = = Големина : 10 = = ЕУ = = Големина : 36 = = Биста : 80-90см/31,50-35,43 "= = Должина : 83см/32,68 "= = Назад = = Должина : 66см/25,98". Големина : Л = = САД = = Големина : 8 = = ВЕЛИКА британија = = Големина : 12 = = ЕУ = = Големина : 38 = = Биста : 84-94см/33,07-37,01 "= = Должина : 84см/33,07 "= = Назад = = Должина : 67см/26,38". Големина : XL = = САД = = Големина : 10 = = ВЕЛИКА британија = = Големина : 14 = = ЕУ = = Големина : 40 = = Биста : 88-98см/34,65-38,58 "= = Должина : 85см/33,46 "= = Назад = = Должина : 68см/26,77". Големина : XXL = = САД = = Големина : 12 = = ВЕЛИКА британија = = Големина : 16 = = ЕУ = = Големина : 42 = = Биста : 92-102cm/36.22-40.16" = = Должина : 86cm/33.86" = = Назад = = Должина : 69cm/27.17" Жените Гроздобер Дневно Лето Лежерно Чипка До Пуловер Фустан Гроздобер Печатење Шупливи V Вратот САРАФАН ЛАБАВА ПЛАЖА МИНИ фустанкарактеристики ①Стилот и модата ве прават попривлечни +Совпаѓајте ја вашата гардероба со нашиот женски летен фустан и спојте ја со ремен / ѓердан / капа / модна чанта/шал и потпетици за секси и шармантен изглед. ●Прилики}Совршени фустани за пролет, лето,aut, улична облека и секојдневно носење фустанот со маица со плиси, исто така,може да се носи дома или излегување,дневно /канцеларија/датира/ноќен клуб/ ноќница / работа, бизнис, танц, забава, одмор на плажа. Големина САД 4 6 М САД 8 10 Л САД 12 14 ХЛ САД 16 18 ХХЛ САД 20 22 . Опис : Сезона : Лето : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина Без Облека : Конвенционална Должина на Ракавот : Тип На Шема Без Ракави : Стил На Печатење : Мода, Каузалност што добивате : 1 Еез Женски Фустан. Женски Фустани Бел Фустан Жени Секојдневни Фустани За Жени Црни Фустани За Жени Фустани Со Долги Ракави За Жени Плус Големина Фустан За Жени Здолништа За Жени Секси Фустани За Жени Макси Фустан За Жени Џемпер Фустан За Жени Венчаници Гостински Фустани За Жени Свечени Фустани За Жени Женски Фустани Летен Фустан Розова Фустан Црвени Фустани За Жени Фустан Со Долги Ракави За Жени Фустани Со Мини Здолниште Макси Фустан За Жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

класични маици карактеристики на стилот на облекување со типичен краток ракав, мода со едната страна, н�

Флип апостолки или дури и патики ✿ Бохо макси фустан за жени ноќни фустани за жени наметки и вечерни фус

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сараф�

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Должина : 138cm / 54.33" Големина : M Биста : 102cm / 40.16" Должина : 139cm / 54.72" Големина : L Бист

Женска Мода Летна Плажа Секојдневен Принт Без Ракави Симпатичен Мини Прашкаст Фустан+ Прилика,Забава, Р

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

31 "Половината : 105cm / 41 ●Натпревар● фустаните за сонце совршено се совпаѓаат со сандали, патики и потпети

€ Клучни Зборови} Тесни Црни Фустани За Жени;Плус Големина Матурски Фустани 6x;Розова Матурска Облека Го

Тип На Ставка : Фустан За Сонце Миди Фустани Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : 95% Полиестер, 5% С

Летни Фустани За Жени Плажа Прикривање Маица Сарафан Обични Ракави Кратки Фустани Резервоар Фустан ве �

Стилизирајте се за ден на сонце со овој суперситниот фустан на Дерек срце макси Овој фустан со Vврат има

Добредојдовте во нашата продавница, ние се фокусираме на обезбедување на најдобри чевли и се надеваме д

Добредојдовте Во Продавницата Meeto Time ✮Ние нудиме различни попусти и нудиме 30дневна гаранција за квалит

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип На Шема : Цврст Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен,Мо

Ленаго Женски Летен Миди Фустан Плус Големина Бохо Плажа Фустан На Клиренсопис На Производот : фустанот

Фустан со кратки ракави со флертувачки ѕиркање на кожата што е совршен за истрошеност & за Ова Лето!?Крат

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Плус Големина Долг Ракав Долг Фустан,Жени Преголеми Т�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Лето Без Ракави Секојдневен Замав Едноставна Маица

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 98см / 38,58" Рамо : 38см / 14,96" Ракав : 21см / 8,27" Должина : 90см / 3

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Со�

Смешни Детска Кошула Мајки Ден Подарок Трендовски Дете Кошула Дете Маица Смешни Младинска Кошула Смешн

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

Scroll