Свеж
вожидаоке фустан за жени отворен v-вратот моден грб обичен женски ремен за печатење фустан без ракави женски фустан црвен 3xl

вожидаоке фустан за жени отворен v-вратот моден грб обичен женски ремен за печатење фустан без ракави женски фустан црвен 3xl

Присуството: Во магацинот
DEN 1.67

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . ①Табела Со големини Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см/33.86 "Должина : 130см/51.18" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92см/36.22 "Должина : 131см/51.57" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см/38.58 "Должина : 132см/51.97" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.94 "Должина : 133cm/52.36" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31 "Должина : 134cm/52.76" . Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 116cm/45.67 "Должина : 135cm/53.15" . Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 124cm/48.82 "Должина : 108cm/42.52" . Големина : ХХХХХХЛ САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 130см/51.18 "Должина : 109см/42.91" Женска Мода Обичен Ремен Без Ракави Без Ракави Отворен Заден Фустан за Печатење ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината .Карактеристики : Материјал : 25% Памук, 75% Полиестер. Совршен избор за сите сезони. Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти. Прилики : Забава, Отворено, Плажа. Лесно се совпаѓа со различен стил на облека или надворешно носење. Информации за производот : Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Модно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Фустан Од 1xwomenени. Фустани жени рокабилиumn елегантен празничен зимски гроздобер долги големи големини ноќта на Вештерките со долги ракави црно бело Црвено Божиќно колено елегантно за свадба кратко убаво xs xxl забава од 50-тите години на 20-тите години мини тесен краток тесен сјај женски фустан women празничен макси линија црвена канцеларија долги женски фустани елегантна женска облека со Долги ракави долги ракави до Колена со краток бизнис со рака топло сино миди евтини големи димензии панталони плетени црн миди фустан женски есенски мода 46 црни цвеќиња елегантни за свадба Лето Со долги ракави Бохо линија со долги ракави v-деколте обичен миди фустан без колена цветен печатење фенер со ракави туника фустан со џебови вечерен фустан зимски фустан со долги ракави. Пакетот вклучува : 1 здолниште.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Секојдневен Долг Фустан Со Цветен Принт Со Пруги Макси Фустан Со Кратки Ракавикарактеристики : М

Големина : S Биста : 88cm / 34.65" ракав : 11cm / 4.33" Рамо : 40cm / 15.75" Половината : 76cm / 29.92" Колк : 124cm / 48.82" Должина : 131cm / 51.

Женски Пролет Лето Половината, VВратот, Краток Ракав Секси Халтер Ремен Фустан Материјал Лесен, ултра ме

Оваа модна ткаенина за фустан Со Врат Е супер мека.Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Со�

Модни Жени Со Кружен Врат Лабав Преголем Фустан Секојдневен Миди Фустан Без Ракавикарактеристики : Бид�

Сезона : Summergender : Women, Girloccasion : Casual, Daliymaterial : Polyester Pattern Тип : Print Collar : Cold Shoersstyle : Casual, Maghionsleeve должината : Кратк

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, �

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Дазнико) Која Се Фокусира На Модата За Облека, С�

Најновата колекција на фустани на бимба го вклучува овој симпатичен асиметричен фустан за смена дизајн

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави...

Женски Обичен Фустан Цветни Печати Отворено Дома Краток Ракав Тенок Маица Фустан Маица Фустан Замав Фу�

1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскио�

Женски Бодикон Долг Фустан Шпагети Ремен Квадратен Врат Миди Фустан Без Грб Партија Фустан Карактерист

Сезона : Пролет И Лето Пол : Жени Повод : Повик, Датум Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Стил : , Мода

❀ ❀ ❀Почитуван клиент : Добредојдовте Во холојивер!❀ ❀ ❀ Ние сме фокусирана продавница која нуди широ

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, �

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

Жените Повик Летен Одмор Цвет Печатење V Вратот Краток Ракав Пресече Фустан Долг Фустан Материјал : Поли

Zunfeo жени летни фустани 2023 година Гроздобер бохемија фустан без ракави V вратот Камизол фустан печатен ф�

Материјал : Полиестер / Акрилен Тип На Шема : Цврста Јака : О Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut, З

Големина : S Биста : 92cm / 36.22" Должина : 126cm / 49.61" Големина : M Биста : 96cm / 37.80" Должина : 127cm / 50.00" Големина : L Бист�

Изработен е од убави квалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот.Меката ткаени

Сезона : Сите Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Тип На Шема : Почва Дебелина : Стандард...

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см / 33.86" Половината : 70см / 27.5" Рамо : 37см / 14.57" Должина :

Препорачано перење : со ладна вода, немојте да ја ракувате или линијатамајка На Невестата Фустан Плус Го

Пол : Жени Стил : Гроздобер Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина На Фустан : Должина На Кол�

Карактеристики : овој фустан е еднобоен сплит тип на вратот, дише и удобен, погоден за лето Стилскиот диз

Женски Боемски Долг Фустан Летен Вратоврска Без Ракави Рамо Цветни Печатење Нивоа Фустан Течен Плажа Ф�

Scroll