Свеж
мишуовоти летни фустани за жени жени гроздобер летен печатење без ракави секојдневен вечерен забавен матурски фустан

мишуовоти летни фустани за жени жени гроздобер летен печатење без ракави секојдневен вечерен забавен матурски фустан

Присуството: Во магацинот
DEN 2.33

Пол : Жени. Стил : Гроздобер. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина На Фустан : Должина На Коленото. Што добивате : 1 Х Фустан, 1 Х Појаси. Големина шема : . Големина : S Биста : 90cm/35.43" Половината : 70cm/27.56" Рамо : 36cm/14.17" Должина : 100cm/39.37"Големина : М Биста : 95cm/37.40" Половината : 75cm/29.53" Рамо : 37cm/14.57" Должина : 101cm/39.76"Големина : L Биста : 100см/39.37" половината : 80см/31.50" рамо : 38см/14.96" должина : 102см/40.16"големина : xl Биста : 105см/41.34" половината : 85см/33.46" рамо : 39см/15.35" должина : 103см/40.55"големина : xxl биста : 110см/43.31" половината : 90см/35.43" рамо : 40см/15.75" должина : 104см/40.94"големина : хххл Биста : 115см/45.28" Половината : 95см/37.40" рамо : 41см/16.14" должина : 105см/41.34" Изработен е Од убави квалитетни материјали, издржлив За Секојдневно носење!. Гроздобер Стил од 1950-тите Го Прави За Партиско Носење. Ова Е Одличен Подарок За Вашите Љубовници Или За Себе. Фустан Со светки за Плус Големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Препорачано перење : со ладна вода, немојте да ја ракувате или линијатамајка На Невестата Фустан Плус Го

Големина : S Биста : 95cm / 37.40" Должина : 126cm / 49.61" Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Должина : 128cm / 50.39" Големина : L Бист

Жени Без Ракави Писмо Печатење Подот Должина Фустан информации За Производот : лесен, ултра мек може да �

Големина : S Биста : 88cm / 34.65" ракав : 11cm / 4.33" Рамо : 40cm / 15.75" Половината : 76cm / 29.92" Колк : 124cm / 48.82" Должина : 131cm / 51.

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

ПРОИЗВОДСТВО НАДВОР ОД КОНЦЕПТОТ од моделот што го прави до мастилата користејќи, имаме за цел да генер�

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, �

Материјал : Полиестер / Акрилен Тип На Шема : Цврста Јака : О Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut, З

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линија Сув Материјал : Полиестерокција : Случајна Должина :

Најновата колекција на фустани на бимба го вклучува овој симпатичен асиметричен фустан за смена дизајн

Scroll