Свеж
Женски Појас Секојдневен Летен Маица Стил Краток Ракав Одблесокот Фустан Твин Обични Фустани Летен Фустан Жени

Женски Појас Секојдневен Летен Маица Стил Краток Ракав Одблесокот Фустан Твин Обични Фустани Летен Фустан Жени

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Без Ракави. Јака : О Вратот. Стил : Мода, Каузална. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Табела За Облекување : . Големина : S Биста : 94cm/37.01" Половината : 64cm/25.20" ракав : 20cm/7.87" Должина : 104cm/40.94"Големина : M Биста : 98cm/38.58" Половината : 68cm/26.77" Ракав : 21cm/8.27" Должина : 105cm/41.34"Големина : L Биста : 104см/40.94" половината : 74см/29.13" ракав : 22см/8.66" должина : 106см/41.73"големина : xl Биста : 110см/43.31" половината : 80см/31.50" ракав : 23см/9.06" должина : 107см/42.13"големина : xxl биста : 116см/45.67" половината : 86см/33.86" ракав : 24см/9.45" должина : 108см/42.52" носете го овој фустан, Одете На Одмор со Пријателите, прошетајте на плажа,Тие Се Доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа.Можете Да Го Облечете Многу Лесно Со Секоја Комбинација На Накит од Наметка,Сандали, Потпетици,Апостолки Или Дури И Патики. Ткаенината Е Многу Мека И Еластична, Што Ја Прави Лесна Облека Идеална За Лето, Но Доволно Тешка За Да Не Се Подигне Или Фати Во Воздух. Рачно Миење И Сушење Брзо Со Малку Или Без Пеглање. Не Се Намалува. Има Мало Заоблено Деколте. Телото На Фустанот Има Лабав Крој Кој Се Движи Со Вас И Секој Чекор Што Го Правите.Полите Се На Горното Ниво На Бутот.Џебовите Се Толку Убав Додаток, Доволно Е Лабав, Но не И Широк. Повод : Секојдневен, Плажа, Вечерна Забава,Шопинг,Забава,Патување, семејство Итн. Кратките Ракави Ја Покажуваат Вашата Симпатичност, Смоквите со Висок струк Ја Покажуваат Вашата Фигура и Прават Да Изгледате Потенок, Плисираните Здолништа со а-линија Ја Средуваат Вашата Средна Линија, А Квадратните Или Деколтењата Надвор од рамената Го Покажуваат Вашето Ласкаво Деколте.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Оваа мини Кратка Ткаенина За Фустан Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени Јака : v вратот Обрасци : Печатени Пакетот вклучув

За фустаните надвор од рамото за жени : Карактеристики : Обоен Фустан Од Рамо За Жени Летни Тропски Принт

Сезона : Лето Пол : Жени Стил : Секојдневен Материјал : Полиестер Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Ше�

Сезона : Сите Пол : Жени,Возрасни Материјал : Полиестер Декорација : Нема Должина На Облека : Редовна Долж�

Жените Повик Летен Одмор Цвет Печатење V Вратот Краток Ракав Пресече Фустан Долг Фустан Материјал : Поли

Материјал : Полиестер / Акрилен Тип На Шема : Цврста Јака : О Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut, З

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Секојдневно Материјал : Полиестер Тип На Шема : Отпечатоци Стил : Секојдне�

Стил : Мода, Каузалност ве Молиме проверете ја Табелата Со Големини претходно Ако не сте сигурни во голе

Женски Секојдневен Долг Фустан Со Цветен Принт Со Пруги Макси Фустан Со Кратки Ракавикарактеристики : М

Сезона : Summergender : Women, Girloccasion : Casual, Daliymaterial : Polyester Pattern Тип : Print Collar : Cold Shoersstyle : Casual, Maghionsleeve должината : Кратк

Жени Без Ракави Писмо Печатење Подот Должина Фустан информации За Производот : лесен, ултра мек може да �

Потсетете : Ве молиме, внимателно прочитајте ја табелата со големина што ја обезбедивме, проверете ја пр

Детали за производот КАЗКСД Фустани За Жени Летен Секојдневен Фустан Врат На Брод Со Пруги Фустан Со Кр�

Женски Обичен Фустан Цветни Печати Отворено Дома Краток Ракав Тенок Маица Фустан Маица Фустан Замав Фу�

Најновата колекција на фустани на бимба го вклучува овој симпатичен асиметричен фустан за смена дизајн

Карактеристики : овој фустан е еднобоен сплит тип на вратот, дише и удобен, погоден за лето...

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, прија

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Дазнико) Која Се Фокусира На Модата За Облека, С�

Големина : S Биста : 92cm / 36.22" Должина : 126cm / 49.61" Големина : M Биста : 96cm / 37.80" Должина : 127cm / 50.00" Големина : L Бист�

❀ ❀ ❀Почитуван клиент : Добредојдовте Во холојивер!❀ ❀ ❀ Ние сме фокусирана продавница која нуди широ

Scroll